INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Radny z Przemyśla alarmuje o procederze wyłudzania świadczeń przez „uchodźców”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Jak wynika z postów zamieszczonych w mediach społecznościowych przez Marcina Kowalskiego radnego miasta Przemyśla nieudolny rząd nie panuje nad bezzasadnie przyznanych świadczeniach socjalnych wysiedleńcom z Ukrainy. Według niego, grupy Romów z Ukrainy rejestrują wnioski o świadczenie 500 plus i inne świadczenia socjalne, a następnie wracają na Ukrainę.

Radny, wybrany z listy Kukiz’15, o problemie wyłudzania bezpodstawnie przyznanych świadczeń wysiedleńcom z Ukrainy napisał na swoim Facebookowym profilu. „Proceder polega na tym, że Romowie, w większości kobiety z malutkimi dziećmi, są przywożone do Polski w jednym celu, aby uzyskać nr PESEL, który służy do tego, żeby otrzymać wszystkie przyznawane przez polski rząd świadczenia. Po załatwieniu wszystkich formalności Romowie opuszczają nasz kraj, wracają na Ukrainę i czekają spokojnie na fundusze z Polski” – napisał Marcin Kowalski.

Samorządowiec zauważył, że furtkę do nadużyć zostawili autorzy ustawy o pomocy uchodźcom. „Chciałbym zwrócić się do rządzących naszym krajem z zapytaniem, czy w ogóle ci co pisali na „kolanie” ustawę z formą pomocy dla ludności ukraińskiej przewidzieli możliwy proceder wyłudzeń lub kontroli nad tą całą „niby” pomocą w Polsce!” – pyta radny.

Ciekawe kiedy Morawiecki i spółka zakończą proceder rozdawnictwa zaproszonym przez siebie gościom, których Polacy są zobowiązani utrzymywać z pieniędzy budżetowych pod przykrywką niesienia pomocy „uchodźcom wojennym” z Ukrainy, na jakiej terenie w świetle prawa nie toczy się wojna, a jakiego konflikt eskalacja nastąpiła 24 lutego, trwa na wschodzie od ponad 8 lat.

https://legaartis.pl/blog/2022/06/26/radny-z-przemysla-alarmuje-o-procederze-wyludzania-swiadczen-przez-uchodzcow/

%d bloggers like this: