INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Norwegia: Irański terrorysta morduje 2 homoseksualistów, wielu rannych

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Norwegia: Irański terrorysta morduje 2 homoseksualistów, wielu rannych

Zdjęcie: Fragment wideo prywatnego wideo z miejsca zbrodni, aresztowanie sprawcy, Twitter.

Czy konsultował się pan już z sądem i mediami systemowymi w sprawie ataku terrorystycznego w Oslo? W pierwszym raporcie, który czytamy, pierwsza linijka brzmiała: „Samotny sprawca zastrzelony…„. Oczywiście jest to ważne. Przypuszczalnie „biedny, straumatyzowany człowiek” był również „upośledzony psychicznie”. Prawdopodobnie rozsądniej jest przeczytać fakty i tło w Norwegii – co oczywiście zrobiliśmy dla naszych czytelników. Akt przebiegał w następujący sposób …

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Komentarz Williego Hubera

42-letni Irańczyk Zaniar Matapour był znany policji. Żyje z systemu społecznego. Ten szczegół znany jest z licznych aktów terrorystycznych w ostatnich latach. Władze zwykle się wahają, sprawcy są traktowani w dziecięcych rękawiczkach, czy to przez policję, czy w sądzie. Nie chcesz być postrzegany jako ksenofobiczny. W prawie każdym przypadku morderstwa terrorystycznego, ta sama gra. Ludność nie protestuje, wybiera odpowiedzialnych polityków – rzekomo – raz za razem.

Najwyraźniej islamista był przepełniony nienawiścią do homoseksualistów. 24 czerwca 2022 roku zamordował dwóch homoseksualistów z automatyczną bronią palną w odpowiednim klubie nocnym. Kilkanaście innych osób zostało rannych. Dwaj zmarli to mężczyźni w wieku od 50 do 60 lat.

Wielu islamistycznych kaznodziejów nienawiści agituje przeciwko homoseksualizmowi, co rzekomo było horrorem dla towarzyszy Proroka Mahometa. Niektóre z opinii islamu na temat homoseksualizmu można przeczytać tutaj pod islaminstitut.de – są one bardzo interesujące i bezsprzecznie także bardzo różnorodne, kolorowe i wzbogacające. W rzeczywistości w Koranie nie ma zakazu homoseksualizmu. Historycy twierdzą, że od wieków w świecie arabskim nie było problemu z tą różnorodnością seksualną. Zmieniło się to nie tylko wraz z Państwem Islamskim i innymi fundamentalistycznymi organizacjami terrorystycznymi. W wielu krajach islamskich homoseksualizm jest karalny, w niektórych z nich karą tą jest śmierć.

Według norweskich gazet ekstremista ma długą listę nieprawidłowości policyjnych. NRK.no ujmuje to w ten sposób:

PST (policyjna służba bezpieczeństwa) jest świadoma sprawcy od 2015 roku, z obawy, że zradykalizuje się i stanie się częścią ekstremalnej, islamistycznej sieci kontaktów w Norwegii, mówi szef PST Roger Berg.

nrk.no

Zawsze aksamitne rękawiczki wymiaru sprawiedliwości

Sprawca ma długą historię przemocy i gróźb. Ma kryminalną przeszłość za napaść kwalifikowaną i posiadanie narkotyków. Jednym z aktów przemocy było dźgnięcie nożem w 1999 roku. Za to otrzymał wyrok 10 miesięcy więzienia. Sąd Apelacyjny skrócił areszt do 30 dni plus grzywna w wysokości 21 500 koron. W 2019 roku w jego domu padł strzał, który nie miał żadnych konsekwencji prawnych. W 2020 roku wybrał się na spacer z nożem – musiał zapłacić grzywnę w wysokości 12 tys. koron.

Policja rozmawiała ze sprawcą, Matapourem, dopiero w poprzednim roku. W ten sposób zapewnił, że nie ma zamiaru stosować przemocy.

„Norweg” jest zaburzony psychicznie

Mordercą jest obywatel Norwegii. Fakt, że media głównego nurtu od czasu do czasu wspominają o jego pochodzeniu, graniczy z cudem. Prawdopodobnie dlatego, że członek ulubionej grupy lewicy zamordował i zranił członków innej ulubionej grupy lewicy. Być może więcej szczegółów zostanie upublicznionych, niż gdyby tylko zwykli, niewinni ludzie zostali zabici.

Powodem, dla którego 42-latek żyje z dotacji rządowych od 2013 roku, jest to, że on – a już to mamy – cierpi na zaburzenia psychiczne. Musiał przyjmować silne leki, ponieważ zdiagnozowano u niego „schizofrenię paranoidalną”. Cierpiałby na ciężką depresję, miałby urojenia i cierpiałby na trudności z koncentracją. Ponadto jest podatny na przemoc.

Ostatecznie będzie to znowu biedny, upośledzony umysłowo samotny sprawca. To z pewnością bardzo pomaga jego ofiarom, a zwłaszcza ich pogrążonym w żałobie.

W Norwegii zakazana jest nawet broń półautomatyczna. Jak zawsze, surowe prawo dotyczące broni nie pomogło. Dla terrorystów nie ma znaczenia, czy praworządnym obywatelom zabrania się noszenia broni. Prowadzi to tylko do tego, że nie mogą się bronić. Przestępca z bronią palną zawsze ma wtedy wolną rękę i łatwą grę – jak w tym incydencie.

Norwegia: Irański terrorysta morduje 2 homoseksualistów, wielu rannych (report24.news)

%d bloggers like this: