INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

JAK WYGLĄDA WOLNOŚĆ OSOBISTA POLAKÓW NA UKRAINIE POD RZĄDAMI FASZYSTÓW ??

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)
„Przyspieszenie integracji europejskiej państwa ukraińskiego, a zwłaszcza coraz realniejsza możliwość powstania jakiejś formy „unii” polsko-ukraińskiej – mogą kwestię restytucji majątkowej znacznie przyspieszyć i ułatwić. […] W ciągu siedmiu lat działalności Powiernictwa Kresowego zebraliśmy bazę danych o blisko 12.000 majątkach polskich znajdujących się obecnie w granicach dawnych republik sowieckich, czyli obecnej Ukrainy, Litwy, Łotwy i Białorusi.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Spadkobiercom polskich właścieli należy się zwrot majątków bądź odszkodowanie oraz rekompensata utraconych dochodów. [..,] Właśnie TERAZ jest najlepszy czas, by uzyskać od Kijowa decyzje w interesie obywateli polskich i ich słusznych roszczeń. To przecież elementarz negocjacji – składać propozycje nie do odrzucenia, gdy partner jest pod ścianą. Bez emocji i sentymentów, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. To tylko kwestie prawne. To polskie interesy”.

Komentuje to celnie bloger Oświat: „Szanowny panie prezesie. A ja się obawiam, by jakiś prusak z Berlina, potomek tego prusaka, który był właścicielem gruntów, na jakich pobudowałem sobie domek, nie zażyczył sobie, bym mu oddał to, co było jego, a zgodnie z niepisanym prawem rzymskim dom jest tego, na którego ziemi stoi. Zatem zabierając swoją, a nie moją, według prusaka, ziemię, zabrałby mi i dom.

Kombinuje pan zatem jak koń pod górkę, nie licząc się z konsekwencjami swoich działań. A poza tym, obawiam się, że Ukraińcy znów sięgnęliby po widły i siekiery, by każdego spadkobiercę witać nie chlebem i solą, ale tym, co by w garści na tę okoliczność trzymali. Nie obawia się pan tego?”

Pisze dalej Oświat: „Byli też tacy cwaniacy, co na Ukrainie mieli tylko to, co im pan dał do miski, robiąc za pachołków u swego pana. Natomiast po przesiedleniu do Polski poświadczali jeden drugiemu, że zostawili na Ukrainie dom i ziemię, a wystarczyło zabrać ze sobą dwóch świadków i dostawało się na ziemiach odzyskanych gospodarstwo poniemieckie i 20 hektarów ziemi”.

Dodam tu swoje ’trzy grosze’:

1. Na Ukrainie trwają działania wojenne, których skutków ostatecznych jeszcze nie znamy. Możemy jednak spodziewać się, że państwo to będzie znacznie okrojone, a jest też możliwe, że przestanie istnieć. Tak więc Konrad Rękas dzieli skórę na niedźwiedziu.

2. Ukraina jest bankrutem. Jeśli ludzie tam nie głodują totalnie, tp dzięki pieniądzom zarobionym przez ukraińskich gastarbeiterów w Rosji, Polsce i Niemczech. Czy jest możliwe zabrać biedakowi ostatnie, schodzone buty?

3. Tekst Rękasa mógłby być opublikowany w języku ukraińskim, by tamtejszy lud oświecił się trochę i wiedział, jakich ma przyjaciół i co kryje się za pięknymi słowami o wolności i demokracji.

4. Te problemy własnościowe nękały Polaków od 1989 roku i nękają nadal. Ale w Polsce było znacznie więcej do zabrania. Na podstawie książki Normana Finkelsteina opisałem to kiedyś tak:

W celu rzekomego rzekomego ’promowania odbudowy’ życia żydowskiego w Polsce Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego żąda przekazania prawa własności do ponad 6 tysięcy przedwojennych żydowskich nieruchomości komunalnych, także tych, w których obecnie działają szpitale i szkoły. Organizacja rości sobie prawo do setek tysięcy działek polskiej ziemi, wycenionych na dziesiątki tysięcy miliardów dolarów.

https://zygumntbialas.nowyekran24.com/post/161131,holocaust-biznes-i-obluda-05-04-2021

Opracował: Zygmunt Białas

%d bloggers like this: