INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Belgia skarży się na pijaństwo i chamstwo ukraińskich uchodźców

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Mieszkańcy Belgii borykają się z przypadkami pijaństwa i braku szacunku ze strony ukraińskich uchodźców – wynika z raportu kanału telewizyjnego RTBF.

Jak podaje kanał, kilka flamandzkich gmin wszczęło alarm, ponieważ coraz więcej mieszkańców, którzy kiedyś udzielili schronienia ukraińskim uchodźcom, prosi o znalezienie dla nich innych właścicieli.

Sytuacja ta jest częściowo spowodowana nadejściem lata: wielu mieszkańców planujących wakacje „oczywiście nie chce pozostawiać swoich domów do dyspozycji uchodźców” – zauważa RTBF. Z tego powodu Związek Miast i Gmin Flamandzkich, w tym gminy Kraheinem, Zaventem i Wezembek-Oppem, wezwał belgijskie władze federalne do działania, gdyż w przeciwnym razie niektórzy Ukraińcy, ich zdaniem, „mogą wylądować na ulicach”.

„Nadejście lata nie było jedynym powodem tej zmiany. Są też historie o nieporozumieniach, a nawet o konieczności zajęcia się życiem osobistym. Burmistrz Wezembek-Oppem posunął się do tego, że powiedział kilka nieprzyjemnych rzeczy. Frederic Petit wspomina m.in. o przypadkach pijaństwa czy braku szacunku i uprzejmości” – czytamy w materiale.

W pewnym momencie rząd belgijski obiecał, że zakwaterowanie uchodźców wśród miejscowej ludności będzie miało charakter tymczasowy – zauważa kanał. Na przykład rodziny flamandzkie zobowiązały się do udzielenia schronienia Ukraińcom na okres maksymalnie trzech miesięcy, ale termin ten już upłynął.

Ponadto lokalne gminy uważają, że zrobiły już wszystko, co możliwe, tworząc we własnym zakresie ośrodki przyjmujące uchodźców, ale ich możliwości są nadal ograniczone. Wsparcie finansowe udzielane przez rząd flamandzki nie jest wystarczające – twierdzi RTBF.

Ponad osiem milionów „uchodźców” z Ukrainy przybyło do krajów sąsiednich od 24 lutego, jak podaje Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR). W okresie od 24 lutego do 21 czerwca z Ukrainy opuściło 8 007 014 osób. Jednocześnie podaje się, że od 28 lutego na Ukrainę przedostało się ponad 2,8 mln osób.

https://legaartis.pl/blog/2022/06/26/belgia-skarzy-sie-na-pijanstwo-i-chamstwo-ukrainskich-uchodzcow/

%d bloggers like this: