INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

025 RATUJ SIĘ KTO MOŻE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
The following two tabs change content below.
Witam serdecznie wszystkich słuchaczy i czytelników! Na wstępie podaję link, | https://miziaforum.com/?s=Jednorozec | do strony z aktualizowaną na bieżąco listą moich artykułów. Artykuły te, czytane w kolejności będą w efekcie końcowym stanowić pełnię! Kronikę beletrystyczną prawdy - opartą, na wielu domysłach historycznych. Swoim zakresem obejmującą całą historię wszechświata. Dotknę z tej racji, niemal wszystkich zagadnień ogólnych, z którymi świat miał do czynienia, począwszy, nie od roku biblijnego stworzenia świata. (W ziemskim kalendarzu, cynicznie narzucona ludzkości rachuba lat zaczyna się od daty. Według żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło to - 7 października 3761r. p.n.e. Stąd np. w roku 2022, trwa rok 5782/5783.) W kronice, cofniemy się dalej, o co najmniej 16 miliardów lat. Takie są plany na około 1000 artykułów. Na razie jest ich 25 - ponumerowanych od 000 do 024. Każdy z nich ma wersję audio, czytaną przez lektora. Czytelnicy zaślepieni, wychowani w starym systemie, których wiara, pozostaje dla nich niepodważalną świętością, mogą sobie darować czytanie tej lektury, którą spisuję moimi rękoma, a która obnaży milion obłudnych kłamstw.
4/5 - (4 votes)

 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

 

0 25 RATUJ SIĘ KTO MOŻE

Poprzedni artykuł, zatytułowałem 0 24 JEZUS CHRYSTUS – KRÓL, choć nic nie wskazywało na to, że zakończę go właśnie, takimi słowami. Rozpatrzyłem i komentowałem w nim, wersy Ewangelii Łukasza w rozdziale 9 – zmierzając tylko do słów «Ktokolwiek przykłada rękę do pługa, a wstecz się ogląda, nie nadaje się do królestwa Bożego». Zastanawiałem się, czy po dotarciu do tego cytatu, powrócić od razu do prowadzonego wcześniej wątku w rozdziale „19 Drabina do Grobu Świętego” i opuszczenia Jerozolimy. Czyli – do tak zwanego, „Wniebowstąpienia”, czy podążyć wraz z Ewangelią Łukasza dalej, poprzez następne rozdziały, do Jerozolimy. Opisać wszystko w normalnej kolejności i wyprostować kłamliwą narrację demonicznych pisarzy zwodziciela. Układaczy historii o Jeszy i ich ojcu.

Dziś jednak otrzymałem wiadomość z pilnym filmem do obejrzenia i podania dalej. Link ten, przyszedł w samą porę. Prowadzi do filmu pt. ” RATUJ SIĘ KTO MOŻE! „. Jest do obejrzenia dzięki staraniom „Telewizji Chrystusa Króla”. | http://telewizjachrystusakrola.com | Nie posiadam praw autorskich, ani zgody do publikacji, więc podaję tylko czysty link – | https://youtu.be/ljDWXn9fA0I | Załączam komentarz, do tego ciekawego i ważnego programu, który wymaga kilku moich uwag i adnotacji. Udział w programie biorą: redaktorzy – Edyta Paradowska i Marek Skowroński, oraz ksiądz Marek Bąk. Zasadniczo nie zgadzam się z księdzem, tak jak ksiądz nie zgodziłby się ze mną, gdyż księża są reliktami przeszłości i wyczerpali swoje moce, choć dzięki nim, byle jak ale zawsze, pamięć o Jeszy pozostała. Gdyby nie kościoły, to postać natchnionego nauczyciela nie przetrwałaby do czasów obecnych. Zgadzam się z redaktorami, i było mi przyjemnie słuchać wszystkich ich wypowiedzi. O polskich mistyczkach, Annie Dąbskiej i Rozalii Celakównie, i ich duchowo natchnionych relacjach. O bardzo poważnych ostrzeżeniach przed oligarchami NWO, ze stajni Lucyfera. Przepowiednie z warunkiem – świadczą, że Jesza nie patrzy w przyszłość, więc nie wie co Go czeka.
_

WIARA, podobnie jak, przeczenie biblii, nie jest wbrew temu co mówi ksiądz, obowiązkiem ani przymusem. Od kogo darem „kukułczego jaja”, jest wiara, to nie jest oczywiste. Czy jest uposażeniem czy obciążeniem życia, to bym się z księdzem spierał bo co jeśli ten Cielec, którego czczą ludzie nie jest prawdziwym Bogiem?
Nie czepiam się jednak poszczególnych słów, gdyż cała rozmowa, zmierza ku przyjęciu Chrystusa za Króla! Rozdzielmy jednak na wstępie boga w masce cielca, od Chrystusa. Obaj są dla siebie śmiertelnymi rywalami. Nieprzyjaciółmi, a nie żadną kochającą się rodziną! Ksiądz słusznie stwierdza, że osobiste oddanie się pod panowanie – Chrystusowi Królowi, dodam, że wraz z degradacją istoty uważanej za boga, do rangi demona, jest dozwolone w tym życiu – dla każdego człowieka. Chrystus nie żąda ofiary z naszego życia! Jedynie pragnie jego owocu. Co to jest świętość? Jest to Królowanie Chrystusa w naszym życiu. Chrystusa Syna duchowej Boskiej Pary! Jeśli pozostaniesz przy jednym, ze starotestamentowych bogów z Mezopotamii, jako Ojcu Chrystusa, to niestety, ale – nigdy nie poczniesz duchowo.

„Zapłata z nas” proszę księdza jako my sami, nie wystarczy. Boskie Ziarna jakimi jesteśmy, jeśli nie wydadzą owocu, – obumrą. Dlatego by dostąpić Zbawienia, musimy zostać duchowymi rodzicami. Jak czytamy w Mateusza 5,20 „Bo powiadam wam: Jeśli wasza sprawiedliwość (mądrość duchowa), nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.” Gdyby chociaż 1% Polaków uznał w duchu, Chrystusa za swojego Króla, to możliwe, że tama na rzece o której mówił ksiądz, zostałaby przerwana a wtedy sprawy niebieskie, mogłyby ruszyć z kopyta. Czy Jesza, ujrzy swoje Królestwo – nad Wisłą?

 

%d bloggers like this: