INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

SZCZEPIENIE NA COVID STANIE SIE COROCZNYM OBOWIĄZKIEM ? INFO Dyrektor generalny Pfizera

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Dyrektor generalny Pfizer , Albert Bourla, powiedział podczas wywiadu w środę, że jest „prawie pewien”, że Amerykanie będą musieli otrzymywać dawkę szczepionki COVID-19 każdego roku.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Podczas wywiadu MSNBC Bourla został zapytany, czy ludzie powinni spodziewać się corocznego przyjmowania nowego boostera COVID-19, Bourla wydał swoją odpowiedź.

„Jestem prawie pewien. Mówię „prawie pewne” , ponieważ oczywiście organy regulacyjne mają w tym wszystkim ostatnie słowo. Ale na tym polega piękno mRNA”, powiedział Bourla, dodając, że farmaceutyczny gigant może „dostosować” booster „tylko przez zmianę sekwencjonowania”.

Bourla niedawno wziął udział w spotkaniu Światowego Forum Ekonomicznego z jego liderem, Klausem Schwabem, według organizacji z Davos w środowej aktualizacji.

„Myślę, że zobaczymy wiele postępów w mRNA” po pandemii COVID-19, powiedział Bourla podczas wydarzenia. „Dobrą rzeczą po sukcesie szczepionki przeciw COVID jest to, że w tej chwili mamy znaczną falę firm, biotechnologii i wielkich farmacji, które pracują nad mRNA”.

„Pracują nad wieloma aplikacjami dla mRNA. Pierwszą rzeczą, którą mam nadzieję zobaczyć, są inne szczepionki niż COVID: szczepionka przeciw grypie z mRNA; Szczepionka półpaśca z mRNA; I inne szczepionki z mRNA” – dodał.

Szczepionka autoryzowana dla dzieci

Komentarz dyrektora generalnego pojawia się, gdy federalne agencje zdrowia podpisały zgodę na podawanie dawek szczepionek Pfizer i Moderna dzieciom w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. We wtorek w wielu miastach rodzice przywozili swoje dzieci na szczepienie w różnych klinikach lub u pediatrów.

Od października 2021 r. szczepionkę Pfizera mogły otrzymać tylko dzieci w wieku 5 lat i starsze, a szczepionkę Moderny mogły otrzymać tylko osoby w wieku 18 lat i starsze. Oba wykorzystują technologię mRNA.

„Wiemy, że wielu rodziców, opiekunów i klinicystów z niecierpliwością czekało na dzisiejsze upoważnienia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie szczepionek dla naszych najmłodszych dzieci. Jak widzieliśmy w przypadku starszych grup wiekowych, spodziewamy się, że szczepionki dla młodszych dzieci zapewnią ochronę przed najcięższymi skutkami COVID-19, takimi jak hospitalizacja i śmierć”, dr Robert Califf, szef Food i Drug Administration (FDA), powiedział dziennikarzom w rozmowie telefonicznej.

Jednak od października  dane federalne sugerują, że tylko około 29 procent dzieci w wieku od 5 do 11 lat uważa się za w pełni zaszczepione po dopuszczeniu szczepionki Pfizera. Około 36 procent w tej grupie wiekowej otrzymało jedną dawkę.

Badania wykazały, że dzieci — zwłaszcza małe — mają wyjątkowo niską śmiertelność i wskaźniki hospitalizacji w porównaniu z innymi grupami. Ogólnie rzecz biorąc, osoby starsze i osoby z osłabionym układem odpornościowym są najbardziej narażone na COVID-19.

%d bloggers like this: