Nazistowskie łapanki na Ukraińców w Polsce

PrzydaczStruzik

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Nareszcie wiemy dlaczego Polska wstrzymała się w ONZ od potępienia nazizmu- zachowując się lojalnie z ludobójcami z USA i Ukrainy.

Władze w Polsce starają się wypełnić zobowiązania wobec mocodawców z zażydzonego przywództwa obecnych Stanów Zjednoczonych oraz dziedziców banderowskiej, ludobójczej Ukrainy  – w osobach obecnych władz tego sezonowego państwa będącego w szponach syjonistycznej oligarchii.

Wzorem niemieckich nazistów ogłoszono właśnie polowanie na mężczyzn, którzy z terenu zbanderyzowanej Ukrainy uciekli do Polski nie chcąc służyć za mięso armatnie w rzeźni urządzonej na Ukrainie przez syjonistyczno-anglosaski zbrodniczy kartel.

Ostateczne rozwiązanie kwestii słowiańskiej na terenie Polski, Ukrainy – wcześniej Jugosławii, a następnie Serbii, zaś w planach na przyszłość na terenie Białorusi i Rosji – to jest rzeczywisty, długofalowej cel polityki syjonistyczno-anglosaskiej od ponad stu lat.

PZ

Łapanka_ukr_2

Łapanka_ukr_1

P.S.

Patrząc na foto, jak myślisz koteczku, kim etnicznie jest minister Przydacz ?!

W kwestii losów posłusznej marionetki obecnego reżimu w Polsce – marszałka Struzika, winny wypowiedzieć się Oddziały Specjalne BCh.

 

Łapanka_1  Łapanka_2