PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Niemcy : Rheinmetall prezentuje nowy czołg podstawowy – nazwa budzi mroczne wspomnienia

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Niemcy : Rheinmetall prezentuje nowy czołg podstawowy – nazwa budzi mroczne wspomnienia

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Na targach broni Eurosatory w Paryżu Rheinmetall zaprezentował następcę czołgu podstawowego Leopard 2. Według firmy jest to „radykalnie nowa koncepcja zbiornika”. Nazwa czołgu przywołuje wspomnienia najciemniejszych czasów w historii Niemiec.
Rheinmetall prezentuje nowy czołg podstawowy – nazwa budzi mroczne wspomnienia© YouTube/Rheinmetall

Niemiecka firma zbrojeniowa Rheinmetall zaprezentowała swój nowy czołg podstawowy w poniedziałek na głównych targach zbrojeniowych Eurosatory w Paryżu. Nowy czołg ma zastąpić model Leopard 2 i nosi przydomek Panther dla oznaczenia KF51 – nie jest to nieskrępowana nazwa w niemieckiej historii wojskowości.

Ale nie ma 40 czołgów? – Dlaczego hiszpańskie czołgi z Niemiec wprawiają kanclerza Scholza w kłopoty

Bo kiedyś niemiecki czołg nazywał się Panther – był to tzw. Panzerkampfwagen V Panther w czasie II wojny światowej. Panther został opracowany w tym czasie przez firmę MAN i był reakcją na radziecki czołg podstawowy T-34. Od 1943 roku do końca wojny około 6000 pojazdów w różnych wersjach zostało zbudowanych przez kilku producentów i używanych zarówno na froncie wschodnim, jak i na zachodzie.

Według Rheinmetall, nowa Panther jest wyposażona w nowe działo 130 mm i będzie miała „zoptymalizowane połączenia czujnik-strzelec”. Systemy cyfrowe powinny pomóc w śledzeniu pola bitwy. Chociaż „Panther” jest bardzo podobny w wyglądzie do Leoparda 2, według firmy mówi się, że jest to „radykalnie nowa koncepcja czołgu, która nie jest ograniczona przez wczorajszą technologię”.

Dyrektor generalny Rheinmetall Armin Papperger powiedział podczas prezentacji czołgu w Paryżu:

„Jest to pierwszy czołg podstawowy opracowany w całości przez Rheinmetall.”

Według Pappergera czołg jest „zmieniaczem gry” na przyszłym polu bitwy. Jest to zaprojektowane w taki sposób, aby można je było łatwo aktualizować i wyposażyć w najnowsze możliwości i funkcje. Chociaż nowy czołg ma klasyczną ramę, w przyszłości może również otrzymywać „bezzałogowe opcje wieży” i charakteryzować się „pracą zespołową człowiek-maszyna”, według firmy.

Rheinmetall powiedział dalej:

„Pantera została zaprojektowana do kontrolowania przydzielonych bezzałogowych statków powietrznych, takich jak drony pokładowe lub poza nim, amunicja leżąca wokół i szereg bezzałogowych pojazdów naziemnych”.

Oczekuje się, że zbiornik może zostać doprowadzony do dojrzałości seryjnej w ciągu 30 miesięcy, kiedy firma przyjmie pierwsze zamówienia, powiedział Papperger dziennikarzom.

Rheinmetall prezentuje nowy czołg podstawowy – nazwa przywołuje mroczne wspomnienia — RT PL (rtde.tech)

%d bloggers like this: