PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Komisja Europejska kupiła ponad 110 tys. dawek szczepionki przeciw małpiej ospie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Unia Europejska podpisze umowę z dostawcą, którego nazwy nie ujawniono, na zakup ok. 110 tys. dawek szczepionki chroniącej przed małpią ospą. Szczepionki mają zostać dostarczone do końca czerwca – przekazała unijna komisarz ds. zdrowia, Stella Kyriakides.

Podczas spotkania ministrów zdrowia państw UE w Luksemburgu, Kyriakides powiedziała, że szczepionki zostaną zakupione ze środków unijnych i dostarczone państwom członkowskim UE.

Dawki będą rozdzielane proporcjonalnie do liczby mieszkańców, ale będzie brana także pod uwagę liczba zakażeń.

W odróżnieniu od szczepionek przeciw Covid-19 preparaty przeciwko małpiej ospie Komisja Europejska zakupiła ze wspólnych unijnych pieniędzy z programu „Unia dla zdrowia”, który powstał w odpowiedzi na pandemię. To pierwsze zakupy szczepionek z unijnej kasy.

W programie zakupów uczestniczy 26 krajów w tym Norwegia i Islandia. Polska także bierze udział i otrzyma szczepionki.

Niektóre kraje UE, w tym Niemcy i Hiszpania, zamówiły już na własną rękę szczepionki chroniące przed małpią ospą.

Kyriakides poinformowała, że na terenie UE wykryto ok. 900 przypadków małpiej ospy.

https://legaartis.pl/blog/2022/06/14/komisja-europejska-kupila-ponad-110-tys-dawek-szczepionki-przeciw-malpiej-ospie/

%d bloggers like this: