PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (7 votes)

Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Dzisiaj publikujemy serię zdjęć z mikroskopu laboratoryjnego dziwacznych skrzepów, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szprycy wiadomo jakim.

Te struktury są często określane jako „skrzepy krwi”, ale w niczym nie przypominają normalnych skrzepów i składają się również z innych elementów niż tylko zwykłe komórki krwi. W przeciwieństwie do normalnych skrzepów, które są galaretowate, te tak zwane „skrzepy” zawierają niezwykle duże, złożone, powtarzające się elementy strukturalne (wszystkie pokazane poniżej) we krwi ofiar, które zmarły z powodu tych skrzepów.

Wszystkie te skrzepy zostały pobrane od pacjentów w ciągu kilku godzin od ich śmierci. Nie są to skutki pośmiertnego zastoju krwi. Są to struktury znajdujące się w naczyniach krwionośnych i tętnicach. Nie są zakrzepłą krwią.

Oto fiolka tych surowych skrzepów, wypłukanych z krwi i zakonserwowanych przed barwieniem:

 

Struktury te wykazują następujące szokujące właściwości:

 

  • Są wytrzymałe, włókniste i sprężyste, wykazując właściwości materiału podobne do gumy.
  • Składają się z wielu włóknistych pasm.
  • Te włókniste pasma (patrz ostatnie zdjęcie poniżej) pokazują powtarzające się wzorce  przypominające łuski, jakby ciało zostało zaprogramowane do budowy innej formy życia wewnątrz naczyń krwionośnych.
  • Na tych skrzepach znajdują się dziwne elementy, podobne do krystalicznych struktur, wykazujące przezroczystość i odporność na normalne techniki barwienia metodą grama.
  • Poniżej znajdziesz  przykład struktury, która wydaje się przypominać podobny do krzemu układ biologiczny.
  • Jeden z poniższych zestawów zdjęć pokazuje coś, co wydaje się być przewodem bio-obwodowym, który wyraźnie pokazuje powtarzające się wzory i struktury interfejsu w nanoskali.

 

Kontekst zdjęć, które zamierzasz zobaczyć:

Otrzymałem te próbki „skrzepów krwi” z renomowanego źródła, które działa w dziedzinie balsamowania i które potwierdziło, że nie są to naczynia krwionośne ani inne tkanki. Są to struktury, które zostały wydobyte z wnętrza naczyń krwionośnych podczas zabiegów balsamowania.

Wybarwiłem te próbki przy użyciu standardowych technik barwienia grama stosowanych w mikrobiologii w celu wzmocnienia kontrastu strukturalnego podczas mikroskopii. Jedna z poniższych próbek — próbka bardziej żółtawa — była zabarwiona tylko jodem, a nie plamami fioletowymi.

Próbki następnie przemyto alkoholem etylowym i przygotowano na szkiełkach przy użyciu standardowego preparatu próbek tkanek do mikroskopii.

Powiększenie mikroskopu waha się od 20x do 1500x, w zależności od zdjęcia pokazanego poniżej. Przy każdym zestawie zdjęć wskazane są powiększenia.

Zachowuję te próbki i w razie potrzeby mogę je odtworzyć. Każdy kompetentny operator mikroskopii laboratoryjnej mógłby odtworzyć te zdjęcia przy użyciu tych samych próbek.

Przedstawione (autor zdjęć) moje opisy są jedynie moimi własnymi obserwacjami i nie mają na celu wykazania pewności co do identyfikowanych substancji. Na przykład, kiedy mówię o „bio-obwodach” lub „nanoprzewodach”, nie mogę potwierdzić, że są to struktury faktycznie zaprojektowane na potrzeby bio-obwodów. Po prostu przypominają struktury, które zdają się wskazywać na taki cel, ale potrzebne byłyby dalsze badania, aby potwierdzić te obserwacje.

Zestaw zdjęć mikroskopowych nr 1: Dziwne nanostruktury przypominające kryształy

Ten pierwszy zestaw pokazuje dziwne, podobne do kryształów struktury, które są odporne na techniki barwienia i wydają się wykazywać jakieś przezroczyste krystaliczne struktury w nanoskali, które normalnie nigdy nie pojawiają się we krwi lub skrzepach krwi.

Wszystko, na co patrzysz na tych zdjęciach, jest częścią skrzepu krwi pobranego ze zmarłego człowieka. Pokazane tutaj powiększenia to 20x, 50x, 200x i 500x:

 

 

 

 

Zestaw zdjęć mikroskopowych nr 2: Struktury, pasma i cząstki

Ten drugi zestaw pokazuje bardzo zbliżone szczegóły pasm, struktur i cząsteczek znajdujących się w tych skrzepach krwi.

Pokazane powiększenia to 20x, 50x, 100x, 200x, 500x, 1000x: (ekstremalne powiększenia powodują utratę głębi ostrości, dlatego bardzo powiększone zdjęcia wydają się tak rozmazane w niektórych obszarach)

 

 

 

 

 

 

Zestaw zdjęć do mikroskopii #3: Struktury w kształcie kryształów

Struktury podobne do kryształów są przymocowane do przypominającej korę struktury skrzepu krwi. Pamiętaj, że ten skrzep jest zabarwiony fioletową plamą, która odpowiada za jego ciemnofioletowy kolor. Powiększenia to 20x, 50x, 100x, 200x, 500x i 1000x:

 

 

 

 

 

 

Zestaw zdjęć mikroskopowych nr 4: Materiał włóknisty to nie tylko zakrzepłe komórki krwi

Następująca próbka została wybarwiona jodem, a następnie przemyta alkoholem etylowym. Jeśli nie wiedziałeś, skąd się to wzięło, możesz pomyśleć, że to próbka suszonej wołowiny lub nuggets z kurczaka. W rzeczywistości wszystko to jest skrzepem znalezionym w naczyniach krwionośnych lub tętnicach.

Jak widać, nie są to w żaden sposób „normalne” skrzepy krwi. Mają strukturę i są włókniste. Wyraźnie są one budowane przez organizm, używając instrukcji syntezy białek, aby wytworzyć tak dużą masę, która  przypomina w pewnym stopniu tkankę mięśniową. Jednak ten obiekt  jest budowany wewnątrz naczyń krwionośnych. Powiększenia to 20x, 50x, 100x i 200x:

 

 

 

 

Zestaw zdjęć do mikroskopii nr 5: krzemowa struktura

Ta seria pokazuje coś, co wydaje się przypominać struktury  na bazie krzemu, chociaż nie mogę twierdzić z całą pewnością. Zastosowane tu powiększenia przy 20x, 50x, 100x, 200x i 500x:

 

 

 

 

 

Zestaw zdjęć do mikroskopii nr 6: Kredowe białe drobinki

Balsamista powiedział mi, że we krwi opróżnionej z ciał tych osób podczas balsamowania często pojawiają się „kredowe” białe drobinki, które w niektórych przypadkach są widoczne nawet gołym okiem.

Wydaje się, że moje zdjęcia mikroskopowe uchwyciły niektóre z tych kredowych białych cząstek, które są odporne na plamienie i wydają się być rozproszone w niektórych obszarach tych skrzepów. Zastosowane tu powiększenia to 20x, 50x, 100x, 200x, 500x, 1000x i 1500x:

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw zdjęć mikroskopowych #7: Struktury „nanodrutowe” i powtarzające się obiekty strukturalne

Powiększając próbkę skrzepu, widzimy serię powtarzających się struktur wzdłużnych. Cały „drut” składa się z powtarzających się segmentów, a jego zewnętrzna warstwa pokryta jest powtarzającymi się „łuskowatymi” wzorami, które w rzeczywistości przypominają skórę gada.

Dla przypomnienia nie wiemy, czym są te struktury. Jednak jasne jest, że to nie należy do żadnego miejsca w układzie krążenia człowieka.

Wreszcie, to włókno to nie  ludzki włos (jakby ktoś mógł pomyśleć), jest mocno przytwierdzony do skrzepu krwi i gdy próbowałem go usunąć, nie odrywał się łatwo. To nie jest kwestia zanieczyszczenia, jest to struktura emanująca z samego skrzepu. Wszystko, co tu widzisz, pochodzi z naczyń krwionośnych człowieka:

Zastosowane tu powiększenia to 20x, 50x, 100x, 200x, 200x, 500x, 500x, 500x, 1000x i 1500x:

 

 

 

 

Podsumowanie

Nie wiemy jeszcze, czym są te wszystkie struktury. Wiemy jednak, czym one nie są: nie są to po prostu zakrzepłe komórki krwi. Gdyby tak było, to przy powiększeniu 1500x pokazanym na ostatnim zdjęciu powyżej, moglibyśmy zobaczyć pojedyncze komórki krwi. To nie są komórki krwi, to struktury białkowe.

Uważam, że struktury, które widzisz powyżej, są wynikiem instrukcji syntezy białek po szprycy

. Z zadowoleniem przyjmuję informacje od innych ekspertów, którzy mogą mieć inne teorie lub wyjaśnienia, skąd to się bierze.

Potrzebne są dalsze badania, aby potwierdzić funkcję i skład tych struktur, ale z powodu skrajnej cenzury i „autorytaryzmu naukowego”, które obecnie istnieją na świecie, żadne laboratorium ani uniwersytet nie odważą się zbadać tych skrzepów i uczciwie przedstawić wyniki. Zrobienie tego groziłoby utratą wszystkich funduszy  i dotacji federalnych, ponieważ ci sami ludzie, którzy konstruują szpryce i broń biologiczną, kontrolują również większość funduszy naukowych w Ameryce.

Tak więc tylko niezależni naukowcy, laboratoria i dziennikarze odważą się powiedzieć prawdę o tych skrzepach.

Podsumowując, nie są to „skrzepy krwi”. Są to „skrzepy strukturalne” lub „skrzepy włókniste”, które są niezwykle duże i z czasem tworzą się wewnątrz organizmu.

Uważam, że te struktury mogą bardzo dobrze wyjaśniać, dlaczego tak wielu pozornie zdrowych dorosłych nagle umiera.

Autor : Mike Adams aka „Health Ranger”

Źródło

https://www.naturalnews.com/2022-06-12-blood-clots-microscopy-suddenly-died.html

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/06/szokujace-zdjecia-mikroskopowe-skrzepow.html

%d bloggers like this: