Myślenie, że terror szczepionkowy mamy już za sobą jest błędem. Co nas czeka jesienią, to zależy tylko od nas i naszego zdeterminowania.

 

W obliczu takich faktów, jak zamówienie na jesień szczepionek przez zachodnie rządy w ilościach, którymi kilkakrotnie można zaszczepić swoich obywateli, należy wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Czyni to wiele ludzi, wiele specjalistów z dziedziny, między innymi prawnik szwajcarski, która mówi, że nie ma, co liczyć jesienią na zmianę polityki rządu, który czyni już przegotowania do przeprowadzenia jesiennej orgii szczepionkowej na społeczeństwie. Niema, co liczyć na sądy, które do podjęcia decyzji biorą pod uwagę wyłącznie opinię „ekspertów” WHO. Żadne dotychczasowe doświadczenie z tymi szczepionkami, żadne dane ewidencyjne o jasnej wymowie dziejącej się katastrofy, nie są przez sądy uwzględniane i brane pod uwagę.

Dlatego wzywa się ludzi do doinformowania się podczas letniego urlopu i do propagowania tej wiedzy od niezależnych ekspertów, którzy przepowiedzieli to, z czym mamy obecnie do czynienia.
Link do filmiku z polskim audio poniżej.

https://t.me/emigrant19/493

Zalecam również materiał ze spotkania lekarza ze społeczeństwem, który odpowiada jasno na pytania uczestników spotkania.

https://t.me/emigrant19/491

Na marginesie podam wiadomość, która jest jeszcze niesprawdzona, ale bardzo prawdopodobna.
O co tu może zatem chodzić, między innymi, z tym szczepieniem wszystkiego co się rusza?
Na te pytanie można odpowiedzieć dokładniej za tydzień, kiedy zostanie opublikowany ciekawy materiał filmowy.
W materiale tym ma być pokazany eksperyment przeprowadzany na zwłokach ludzkich, ludzi zmarłych w 2021 po szczepieniu.

Odkryto, że zwłoki te posiadają MAC Adres tego ciała.

Jeśli to odpowiada prawdzie, oznacza to, że ludzie tymi szczepionkami dostają nano-chipy z Mac Adresem, który można z czytać przy pomocy pola magnetycznego, które wzbudza indukcyjnie w nano-chpie energię do wysłania tego adresu na zewnątrz ciała ludzkiego.

Dla tych, co niewiedzą, co to takiego Mac Adres:

Mac Adres jest adresem przedmiotu elektronicznego. Ten adres ma każdy telefon, komputer, modem…. i on jest jedyny nie powtarzalnym identyfikatorem przedmiotu. To oznacza, że przy pomocy tego adresu i pola elektromagnetycznego 5G można w każdej sekundzie śledzić człowieka zaszczepionego. Mac Adres jest w heksadecymalnym systemie napisany np. (0A:5D:66:CD:1A:82)

Czy to prawda? Nie wiem, ale tego nie można wykluczyć.

—————————–
Uzupełnienie:   Dotyczące sytuacji w Schwajcarii.

Tak przeszukano wczoraj w Szwajcarii praktykę lekarską lekarza, który działał zgodnie ze swoim powołaniem dla dobra pacjenta. Przez system lekarze ci są niepokornymi elementami, którym należy odebrać prawo do wykonywania zawodu.

Jest to element psycho-terroru w stosunku do niepokornych medyków, aby oni nie ważyli się sprzeciwiać działaniom rządu.

Dla bezpieczeństwa przeszukiwaczy mają oni uzbrojoną obstawę policji