Fala zgonów i poszczepiennie chorych zalewa Nową Zelandie

 

Kampania szczepień w Nowej Zelandii staje się dramatem, lekarze biją na alarm w liście otwartym.
Kampania szczepień w Nowej Zelandii przeradza się w wielki dramat. Ludzie padają martwi jak muchy. Sytuacja jest tak wymykająca się spod kontroli, że lekarze z Nowej Zelandii wysłali list otwarty wzywający władze do zbadania zgonów po szczepieniu. Lekarze stworzyli grupę  pod nazwą NZDSOS.

Piszą, że po szczepieniu korona doszło do szokującej liczby zgonów i obrażeń. Ponadto niektóre systemy zostały wyłączone, aby zamaskować zakres szkód, powiedzieli lekarze.
Dzieci i młodzież umierają i cierpią. Zmarło również wiele zdrowych osób starszych. Jesteśmy okłamywani, mówi grupa. Health Forum New Zealand śledzi wszystkie zgony i urazy poszczepienne. Baza danych organizacji zawiera około 500 zgonów.

W liście otwartym lekarze NZDSOS podają (fikcyjne) imiona około jednej trzeciej wszystkich ofiar. Prawdziwe nazwiska są znane policji. Są to w większości młodzi ludzie, nawet dzieci, którzy zmarli nagle i niespodziewanie, często z powodu zakrzepów krwi w mózgu lub sercu. NZDSOS mówi o „kryzysie humanitarnym”. „Na litość boską, upewnijmy się, że nasi parlamentarzyści i policja położyli temu kres!”

Deaths Following C-19 Vaccination | NZ Doctors Speaking Out With Science (nzdsos.com)

Neuseeländische Impfkampagne wird zum Drama, Ärzte schlagen in einem offenen Brief Alarm – uncut-news.ch (uncutnews.ch)