PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Wielki biznes: Roche opracował testy PCR na ospę małpią. Big Pharma jest w blokach startowych

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Wielki biznes: Roche opracował testy PCR na ospę małpią.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Zawartość
  1. Złe wspomnienia bezsensownych testów Covid-PCR
  2. Big Pharma jest w blokach startowych

Gdy tylko wirus ospy małpiej rozprzestrzenia się, spekulanci testowani na koronawirusa są już w blokach startowych, aby zrobić następny Reibach: W ubiegłą środę szwajcarska firma farmaceutyczna Roche ogłosiła, że opracowała pierwsze specjalne testy PCR do wykrywania ospy małpiej. Powinno to ułatwić monitorowanie „rozprzestrzeniania się wirusa w Europie„.

Wkład Alexandra Schwarza w ansage.org

Wraz ze spółką zależną TIB Molbiol stworzono trzy różne „modułowe zestawy testowe Lightmix„, które są przyjazne dla użytkownika i podobnie bezproblemowe jak jednostki SARS-CoV2 PCR – które stały się kolejnymi „hitami” pod koronawirusem oprócz masek, szybkich testów i szczepionek. Jednak ze względu na znacznie niższą zjadliwość i trudniejszą zdolność przenoszenia wirusa ospy małpiej (który ma podobne szlaki dystrybucji jak wirus HI i obecnie krąży głównie w kręgach rozwiązłych gejów), nie oczekuje się porównywalnego masowego biznesu. Ale to, co nie jest, nadal może być: Być może wirus wkrótce się zmieni i będzie również łatwiej przenoszony.

Chociaż zastosowanie tego testu Roche PCR może być tak proste, jak w przypadku testu Covid-PCR, producenci mają nadzieję, że przynajmniej będzie on działał bardziej precyzyjnie niż rzekomy „złoty standard” w „pandemii” koronawirusa: jest to najwyraźniej niewiele dobrego od samego początku. Grupa 22 międzynarodowych naukowców już pod koniec 2020 roku dowiedziała się, że testy PCR stosowane do wykrywania koronawirusa są w dużej mierze niewiarygodne. W tym celu dokonali przeglądu badania („Corman-Drosten Study„), które było decydujące dla ich masowej dystrybucji na całym świecie, w którym niemiecki wirusolog sądowy Christian Drosten był również zaangażowany w tym czasie.

 

Złe wspomnienia bezsensownych testów Covid-PCR

Wykazało to, że testy mogą wykryć tylko fragmenty wirusa, a pozytywne wyniki w zależności od wartości CT (cycle treshold, cykle mnożenia w badaniu laboratoryjnym próbek) stają się całkowicie bez znaczeniaRyzyko fałszywie dodatnich testów jest zatem znaczne. Badanie Cormana-Drowena zostało opublikowane pośpiesznie i bez wystarczającej analizy. Ponadto niektóre z zaangażowanych stron nie brały pod uwagę konfliktu interesówDrosten bezczelnie twierdził, że zaledwie kilka miesięcy po rozpoczęciu szaleństwa koronawirusa dla siebiebez „jego” testu w Niemczech byłoby „100 000 więcej zgonów„; nieweryfikowalna liczba zadowolonych z siebie, która w tym czasie była już tak wiarygodna, jak nigdy nie miały miejsca prognozy śmierci Karla Lauterbacha.

Z drugiej strony naukowcy, którzy wybrali badanie Drowena pod koniec 2020 r., Doszli do druzgocącego wniosku, że z powodu ogromnych wad w projekcie protokołu PCR„, „w imię naukowej integralności i odpowiedzialności„, nie było innego wyboru, jak „wycofać badanie Cormana-Drowena„. To, co się stało, jest dobrze znane: PCR-Mania naprawdę nabrała tempa, najpóźniej dzięki obowiązkowym testom uzupełniającym w celu potwierdzenia szybkich wyników testówliczba domniemanych zakażeń koronawirusem została wkrótce sztucznie zwiększona – na podstawie bezużytecznych i mało znaczących testów PCR. Konsekwencje tego wszystkiego są dobrze znane i nadal mają wpływ.

 

Big Pharma jest w blokach startowych

Należy pamiętać o tych faktach, czytając ponownie bezkrytyczne artykuły o konkretnych testach PCR na temat następnej potencjalnej „choroby”. Podejrzanie krótki okres, w którym Roche chce teraz opracować nowy test PCR Monkeypox, sugeruje, że chcą wskoczyć na modę małpiej ospy tak szybko, jak to możliwe, zanim ponownie odejdzie. Szybkość jest wszystkim, myśli Big Pharma.

Podobnie jak w przypadku innych ogniw w potencjalnie falującym łańcuchu wartości: Oczywiście istnieją już rozważania dotyczące ukierunkowanej kampanii szczepień przeciwko ospie małpiej. Według szefa Stałej Komisji ds. Szczepień (Stiko), Thomasa Mertensa, może to być „przydatne dla grup ryzyka„. Jeśli zapotrzebowanie – poparte odpowiednią rekomendacją Stiko zgodnie z wymaganiami – stanie się konkretne, Biontech and Co. z pewnością powinien również mieć następną cudowną szczepionkę gotową w mgnieniu oka – która zostanie następnie wymuszona na zakażonym potwierdzonym zgodnie ze wspomnianym testem Roche PCR. Oczywiście wyłącznie dla dobra i ochrony ogółu społeczeństwa.

Ten post autorstwa Alexander Schwarz po raz pierwszy pojawił się na ansage.org

Wielki biznes: Roche opracował testy PCR na ospę małpią – Wochenblick.at

%d bloggers like this: