Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
50 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
553 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

🧠 OTWARTY UMYSŁ, OSTATNI BASTION WOLNEJ MYŚLI

5/5 - (3 votes)

🧠 OTWARTY UMYSŁ,
OSTATNI BASTION
WOLNEJ MYŚLI 💖

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

🔹 WIARA VS WIEDZA

🤗 Ja albo wiem, że coś jest albo wiem, że czegoś nie ma ale nigdy w nic, nikomu, ślepo nie wierzę. Moja nie wiara oraz moja wiedza to nie wszystko, gdyż idzie za tym świadome, logiczne myślenie, postrzeganie czy analizowanie tego co dzieje się wokoło

🤗 Wierzyć raz można w coś a raz nie, dlatego też, jest mi to słowo wręcz ochydne, ja albo coś wiem, bądź uważam, że coś istnieje albo nie. Wiedza tym się różni od wiary, że można przestać wierzyć, lecz nie można przestać wiedzieć.

🤗 Uważam też, że żeby być tak naprawdę ponad różne podziały, trzeba mieć czysto naukowe podejście do danego tematu. Jednakże, można mieć wszechogromną wiedzę, jednak, jeżeli dana osoba ma zawężony sposób postrzegania świata to na nic ta wiedza !

Pozdrawiam
(alienXgate)

One thought on “🧠 OTWARTY UMYSŁ, OSTATNI BASTION WOLNEJ MYŚLI

  1. Religia to zbrodnia na czlowieku !

    Urząd Bezpieczeństwa Sławian <
    Imperator Царь Mieczysław Skowroński
    Tsar of Slavic People
    Ave Cesar ! Pan nad Pany !

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: