PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Uniwersytet Stanforda: „Pobieranie krwi i narządów dzieci” może pomóc w osiągnięciu „nieśmiertelności”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Uniwersytet Stanforda: „Pobieranie krwi i narządów dzieci” może pomóc w osiągnięciu „nieśmiertelności”

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Pobieranie krwi i części ciała, w tym narządów, dzieci i przeszczepianie ich do ciał osób starszych może pomóc ludzkości osiągnąć „nieśmiertelność” według naukowców z Uniwersytetu Stanforda.

 

Elity i transhumaniści od dawna są zainteresowani zbieraniem materiałów od młodych ludzi w celu przedłużenia życia. To, co kiedyś było teorią spiskową, teraz stało się faktem spiskowym.

Zespół ze Stanforda podawał płyn od 10-tygodniowych myszy do mózgów 18-miesięcznych myszy w ciągu siedmiu dni i odkrył, że starsze myszy lepiej pamiętały o skojarzeniu małego wstrząsu elektrycznego z hałasem i światłem.

Bliższe badanie wykazało, że płyn „obudził” procesy, które regenerują neurony i mielinę – materiał tłuszczowy, który chroni komórki nerwowe w hipokampie, centrum pamięci mózgu.

Badanie pokazuje, że ten sam proces można zastosować do badań nad przeciwdziałaniem starzeniu się u ludzi i że „Eksperymenty pokazują nawet, że sama młoda krew może odwrócić proces starzenia, być może nawet wyleczyć chorobę Alzheimera„.

Raport ze szczytu: Były dyktator Korei Północnej Kim Dzong Il rutynowo wstrzykiwał sobie krew pobraną od młodych, zdrowych dziewic w przekonaniu, że pomoże mu to żyć dłużej.

Raport The Telegraph zauważa, że „zbieranie krwi i części ciała młodych w nadziei na osiągnięcie nieśmiertelności od dawna jest znanym tropem w powieściach grozy i teoriach spiskowych”.

Najwyraźniej nie na długo.

Może minąć tylko kilka lat, zanim „przeszczepy młodzieży” w końcu przeniosą się ze stron gotyckich powieści grozy do kliniki” pisze Sarah Knapton.

Uniwersytet Stanforda: „Pobieranie krwi i narządów dzieci” może pomóc w osiągnięciu „nieśmiertelności” – News Punch

%d bloggers like this: