PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

O nich napisane jest w Biblii: „Znam ucisk twój i ubóstwo twoje, aleś jest bogaty, i bluźnią cię ci, którzy się powiadają być Żydami, a nie są, ale są bóżnicą szatańską.” (Biblia ks. Wujka wyd. w 1923 r.)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Preston James i Mike Harris, Ukryta historia niewiarygodnie złej mafii chazarskiej

złożyli Preston James i Mike Harris

Kurtyna jest teraz odsuwana, aby w pełni ujawnić mafię chazarską i jej zły plan infiltracji, tyranizowania całego świata i wykorzenienia wszystkich religii Abrahamowych i zezwalania tylko na ich babiloński talmudyzm znany również jako lucyferianizm, satanizm lub starożytny kult Baala.

Izraelskie bombardowanie Strefy Gazy.
Izraelskie bombardowanie Strefy Gazy.

Nuta: Historia Chazarów, w szczególności mafii chazarskiej (KM), największego na świecie syndykatu przestępczości zorganizowanej, w który przekształciła się chazarska oligarchia poprzez rozmieszczenie babilońskiej magii pieniądza, została prawie całkowicie usunięta z podręczników historii.

Dzisiejszy KM wie, że nie może działać ani istnieć bez nikczemnej tajemnicy, i dlatego wydał dużo pieniędzy, aby jego historia została wycięta z książek historycznych, aby uniemożliwić obywatelom świata poznanie jego „Zła poza wyobraźnią”, które wzmacnia ten największy na świecie Kabał Przestępczości Zorganizowanej.

Autorzy tego artykułu zrobili wszystko, co w ich mocy, aby wskrzesić tę zaginioną, tajną historię Chazarów i ich dużego Międzynarodowego Syndykatu Przestępczości Zorganizowanej, najlepiej określanego jako mafia chazarska (KM) i udostępnić tę historię światu za pośrednictwem Internetu, który jest nową prasą Gutenberga.

Niezwykle trudno było zrekonstruować tę ukrytą tajną historię KM, więc proszę wybaczyć wszelkie drobne nieścisłości lub błędy, które są niezamierzone i wynikają z trudności w odkopaniu prawdziwej historii Chazarii i jej mafii. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby go zrekonstruować.

To Mike Harris połączył kropki i dokonał faktycznego odkrycia obecności tajnej historii mafii chazarskiej i przysięgi krwi, aby zemścić się na Rosji za pomoc Amerykanom wygrać wojnę o niepodległość i wojnę secesyjną, a także ich krwawą przysięgę zemsty na Ameryce i Amerykanach za wygranie tych wojen i utrzymanie Unii.

Na Syryjskiej Konferencji ds. Zwalczania Terroryzmu i Ekstremizmu Religijnego 1 grudnia 2014 r. – w swoim przemówieniu głównym, starszy redaktor i dyrektor Veterans Today Gordon Duff ujawnił publicznie po raz pierwszy w historii, że światowy terroryzm jest w rzeczywistości spowodowany dużym Międzynarodowym Syndykatem Przestępczości Zorganizowanej związanym z Izraelem.

To ujawnienie wywołało falę szoku na konferencji i niemal natychmiast na całym świecie, ponieważ prawie każdy światowy przywódca otrzymał raporty o historycznym ujawnieniu Gordona Duffa tego samego dnia, niektóre w ciągu kilku minut. A fale uderzeniowe z jego historycznego przemówienia w Damaszku rozbrzmiewają na całym świecie nawet do dziś. A teraz Gordon Duff poprosił prezydenta Putina o uwolnienie rosyjskiego intela, który ujawni około 300 zdrajców w Kongresie za ich poważne seryjne przestępstwa i ustawowe szpiegostwo w imieniu mafii chazarskiej (KM) przeciwko Ameryce i wielu krajom Bliskiego Wschodu.

Teraz wiemy, że mafia chazarska (KM) prowadzi tajną wojnę przeciwko Ameryce i Amerykanom za pomocą terroryzmu w stylu Gladio pod fałszywą flagą oraz poprzez nielegalny i niekonstytucyjny System Rezerwy Federalnej, IRS, FBI, FEMA, Homeland Security i TSA. Wiemy na pewno, że KM był odpowiedzialny za przeprowadzenie ataku fałszywej flagi w stylu Gladio na Amerykę w dniu 9-11-01, a także za zamach bombowy na budynek Murrah w dniu 19 kwietnia 1995 roku.

Ukryta historia niewiarygodnie złej mafii chazarskiej

100-800 AD – w Chazarii wyłania się niewiarygodnie Złe Społeczeństwo:

Chazarowie rozwijają się w naród rządzony przez złego króla, który miał starożytną babilońską czarną sztukę, okultystycznych oligarchów służących jako jego dwór. W tym czasie Chazarowie stali się znani w okolicznych krajach jako złodzieje, mordercy, bandyci drogowi i przyjmując tożsamość tych podróżnych, których zamordowali, jako normalną praktykę zawodową i sposób życia.

800 n.e. – Rosja i inne okoliczne narody wystosowują ultimatum:

Przywódcy okolicznych narodów, zwłaszcza Rosji, mieli tak wiele lat skarg ze strony swoich obywateli, że jako grupa stawiają ultimatum chazarskiemu królowi. Wysyłają komunikat do chazarskiego króla, że musi wybrać jedną z trzech religii Abrahamowych dla swojego ludu i uczynić ją swoją oficjalną religią państwową i wymagać od wszystkich obywateli chazarskich praktykowania jej i socjalizacji wszystkich chazarskich dzieci do praktykowania tej wiary.

Chazarski król miał wybór między islamem, chrześcijaństwem i judaizmem. Chazarski król wybrał judaizm i obiecał pozostać w granicach wymagań określonych przez otaczającą konfederację narodów kierowanych przez rosyjskiego cara. Pomimo jego zgody i obietnicy, chazarski król i jego wewnętrzny krąg oligarchów nadal praktykowali starożytną babilońską czarną magię, znaną również jako tajny satanizm. Ten tajny satanizm obejmował okultystyczne ceremonie składające ofiary z dzieci, po „wykrwawieniu ich”, piciu ich krwi i jedzeniu ich serc.

Głęboką mroczną tajemnicą okultystycznych ceremonii było to, że wszystkie one opierały się na starożytnym kulcie Baala, znanym również jako kult Sowy. Aby oszukać konfederację narodów pod przewodnictwem Rosji, które obserwowały Chazarię, chazarski król połączył te lucyferiańskie praktyki czarnej magii z judaizmem i stworzył tajną satanistyczno-hybrydową religię, znaną jako talmudyzm babiloński. Stało się to narodową religią Chazarii i pielęgnowało to samo zło, z którego Chazaria była znana wcześniej.
Niestety, Chazarowie kontynuowali swoje złe postępowanie, rabując i mordując tych z okolicznych krajów, którzy podróżowali przez Chazarię.

Chazarscy rabusie często próbowali przyjąć swoją tożsamość po zamordowaniu tych gości i stali się mistrzami przebrań i fałszywych tożsamości – praktyka, którą kontynuują do dziś, wraz z ich okultystycznymi ceremoniami składania ofiar z dzieci, które w rzeczywistości są starożytnym kultem Baala.

1.200 n.e. – Rosja i okoliczne narody mają dość i podejmują działania:

Około 1 200 roku n.e. Rosjanie poprowadzili grupę narodów otaczających Chazarię i najechali ją, aby powstrzymać chazarskie zbrodnie przeciwko ich narodowi, w tym porwanie ich małych dzieci i niemowląt za ceremonie składania ofiar krwi Baalowi. Chazarski król i jego wewnętrzny dwór przestępców i morderców stali się znani jako mafia chazarska (KM) przez sąsiednie kraje.

Chazarscy przywódcy mieli dobrze rozwiniętą siatkę szpiegowską, dzięki której uzyskali wcześniejsze ostrzeżenie i uciekli z Chazarii do narodów europejskich na zachodzie, zabierając ze sobą swoją ogromną fortunę w złocie i srebrze. Położyli się nisko i przegrupowali, przyjmując nowe tożsamości. W tajemnicy kontynuowali rytuały krwi i ofiarowania swoich szatańskich dzieci i ufali Baalowi, że da im cały świat i wszystkie jego bogactwa, jak twierdzili, że im obiecał, tak długo, jak długo wykrwawiali się i poświęcali dla niego dzieci i niemowlęta.

Chazarski król i jego nadworna mafia planowali wieczną zemstę na Rosjanach i okolicznych narodach, które najechały Chazarię i odepchnęły ich od władzy.

Chazarska mafia najeżdża Anglię po tym, jak została wydalona na setki lat:

Aby dokonać inwazji, zatrudnili Olivera Cromwella, aby zamordował króla Karola 1 i ponownie uczynił Anglię bezpieczną dla bankowości. To zapoczątkowało angielskie wojny domowe, które szalały przez prawie dekadę, powodując królobójstwo rodziny królewskiej i setek prawdziwej angielskiej szlachty. W ten sposób City of London zostało założone jako bankowa stolica Europy i zapoczątkowało początek Imperium Brytyjskiego.

Evelyn de Rothschild wbija palec w księcia Karola.

Chazarska mafia (KM) postanawia zinfiltrować i przejąć kontrolę nad całą bankowością światową za pomocą babilońskiej czarnej magii, znanej również jako babilońska magia pieniądza lub tajna sztuka zarabiania pieniędzy z niczego, również przy użyciu mocy szkodliwej lichwy do gromadzenia odsetek:
KM wykorzystali swoją ogromną fortunę, aby wejść w nowy system bankowości, oparty na tajnej babilońskiej czarnej magii pieniądza, której, jak twierdzili, nauczyli się od złych duchów Baala, w zamian za ich liczne ofiary z dzieci dla Niego.

Ta babilońska magia pieniądza obejmowała podstację papierowych certyfikatów kredytowych na depozyty złota i srebra, które pozwalały podróżnym podróżować z pieniędzmi w formie, która oferowała łatwą wymianę w przypadku utraty certyfikatów lub ich kradzieży.

Ciekawe, w jaki sposób sam problem, który został zapoczątkowany przez Chazarów, miał również rozwiązanie dostarczone przez nich. Ostatecznie chazarski król i jego mały otaczający dwór przeniknęli do Niemiec z grupą, która wybrała nazwę „Bauers” Niemiec, aby ich reprezentować i kontynuować ich system zła napędzany przez Baala. Bauerowie z Czerwonej Tarczy, którzy reprezentowali ich tajne krwawe ofiary z dzieci, zmienili imię na Rothschild (aka „dziecko skały, Szatan”).

Rotszyldowie jako frontmani dla mafii chazarskiej (KM) infiltrują i porywają brytyjską bankowość, a następnie porywają cały naród Anglii:

Bauer/Rothschild miał pięciu synów, którzy przeniknęli i przejęli europejską bankowość i centralny system bankowy City of London poprzez różne podstępne tajne operacje, w tym fałszywy raport o wygranej Napoleona z Brytyjczykami, kiedy w rzeczywistości przegrał. Pozwoliło to Rothschildom używać oszustw i oszustw do kradzieży bogactwa angielskiej szlachty i szlachty ziemskiej, która dokonała inwestycji biznesowych w instytucje bankowe City of London.

Jakub Rothschild

Rotszyldowie stworzyli prywatny system bankowy Fiata, który specjalizował się w robieniu fałszywych pieniędzy z niczego – obciążając Brytyjczyków szkodliwą lichwą, używając tego, co powinno być ich własnymi pieniędzmi.
To była czarna sztuka babilońskiej magii pieniądza; twierdzili do wtajemniczonych, że taka technologia i tajna władza pieniężna została im dostarczona przez Baala, z powodu ich częstego wykrwawiania się dzieci i rytuałów składania ofiar Baalowi.

Kiedy zinfiltrowali i porwali brytyjski system bankowy, krzyżowali się z brytyjskimi członkami rodziny królewskiej i infiltrowali i całkowicie porwali całą Anglię i wszystkie jej główne instytucje. Niektórzy eksperci uważają, że Rothschildowie dokonali ludobójstwa członków rodziny królewskiej, inscenizując potajemnie zarządzane nielegalne i cudzołożne hodowle z własnymi chazarskimi mężczyznami, aby zastąpić członków rodziny królewskiej własnymi pretendentami do tronu.

Chazarska mafia (KM) prowadzi międzynarodowy wysiłek w celu wykorzenienia królów, którzy rządzą Boskim Prawem Boga Wszechmogącego:

Ponieważ KM twierdzi, że ma osobistą współpracę z Baalem (aka Diabłem, Lucyferem, Szatanem) z powodu ich ofiar dla niego. Nienawidzą wszelkich królów, którzy rządzą pod władzą Boga Wszechmogącego, ponieważ większość czuje się odpowiedzialna za upewnienie się, że ich własny lud jest chroniony przed infiltratorami i zdradzieckimi „wrogami w bramach”.

W 1600 roku KM mordują brytyjskich członków rodziny królewskiej i zastępują własne podróbki. W 1700 roku mordują francuskich członków rodziny królewskiej. Tuż przed I wojną światową mordują austriackiego arcyksięcia Ferdynanda, aby rozpocząć WW1. W 1917 roku zebrali swoją armię KM, bolszewików, infiltrują i porywają Rosję, mordują cara i jego rodzinę z zimną krwią, bagnetują jego ulubioną córkę przez klatkę piersiową i kradną wszystkie rosyjskie złoto, srebro i skarby sztuki. Tuż przed II wojną światową mordują austriackich i niemieckich członków rodziny królewskiej. Następnie pozbywają się chińskich członków rodziny królewskiej i pozbawiają japońskiego władcę.

Intensywna nienawiść mafii chazarskiej do każdego, kto wyznawał wiarę w jakiegokolwiek Boga oprócz ich boga Baala, zmotywowała ich do mordowania królów i członków rodziny królewskiej oraz upewnienia się, że nigdy nie będą mogli rządzić. Zrobili to samo z amerykańskimi prezydentami – prowadząc wyrafinowane tajne operacje, aby ich pozbawić władzy.

Jeśli to nie zadziała, KM morduje ich, tak jak zrobili to z McKinleyem, Lincolnem i JFK. KM chce wyeliminować wszystkich silnych władców lub wybranych urzędników, którzy ośmielają się oprzeć swojej babilońskiej mocy magii pieniądza lub ich ukrytej władzy uzyskanej dzięki rozmieszczeniu ich ludzkiej sieci kompromisów.

Rothschildowie tworzą międzynarodowy handel narkotykami w imieniu KM:

Rotszyldowie następnie potajemnie rządzili Imperium Brytyjskim i stworzyli zły plan odzyskania ogromnych ilości złota i srebra, które Brytyjczycy płacili Chinom za wysokiej jakości jedwab i przyprawy, które były niedostępne nigdzie indziej.

Rotszyldowie, poprzez swoją międzynarodową siatkę szpiegowską, słyszeli o tureckim opium i jego cechach kształtujących nawyki. Przeprowadzili tajną operację kupowania tureckiego opium i sprzedawania go w Chinach, zarażając miliony złym zwyczajem opium, który przyniósł złoto i srebro do kasy Rothschildów, ale nie do Brytyjczyków.

Uzależnienia od opium stworzone przez sprzedaż opium Rothschildów do Chin zaszkodziły Chinom tak bardzo, że Chiny dwukrotnie poszły na wojnę, aby ją powstrzymać. Wojny te były znane jako Rebelie Bokserów lub Wojny Opiumowe.

Pieniądze, które Rothschildowie zyskali ze sprzedaży opium, były tak ogromne, że stali się jeszcze bardziej uzależnieni od łatwych pieniędzy niż uzależnieni od opiatów od opium.

Rothschildowie byli źródłem finansowania powstania amerykańskich kolonii, włączając Kompanię Zatoki Hudsona i inne firmy handlowe do eksploatacji Nowego Świata Ameryk. To Rothschildowie nakazali masową eksterminację i ludobójstwo rdzennej ludności Ameryki Północnej, aby umożliwić eksploatację ogromnych zasobów naturalnych kontynentu.

Rothschildowie również podążali za tym samym szablonem biznesowym na Karaibach i na azjatyckim subkontynencie Indii, co doprowadziło do zamordowania milionów niewinnych ludzi.

Rotszyldowie rozpoczynają międzynarodowy handel niewolnikami, przedsięwzięcie, które postrzegało tych porwanych ludzi jako zwykłe zwierzęta – pogląd, który Chazarowie narzuciliby wszystkim ludziom na świecie, którzy nie byli częścią ich złego kręgu, który niektórzy nazywali „Starą Czarną Szlachtą”:

Następnym wielkim projektem Rotszylda było rozpoczęcie światowego handlu niewolnikami, kupowanie niewolników od nieuczciwych wodzów plemiennych w Afryce, którzy pracowali z nimi, aby porwać członków konkurencyjnych plemion na sprzedaż jako niewolnicy.

Handlarze niewolnikami Rothschildów zabrali tych porwanych niewolników na swoje statki w ciasnych celach do Ameryki i na Karaiby, gdzie zostali sprzedani. Wielu zginęło na morzu z powodu złych warunków.

Bankierzy Rothschildów wcześnie nauczyli się, że wojna była świetnym sposobem na podwojenie swoich pieniędzy w krótkim czasie poprzez pożyczanie pieniędzy obu walczącym stronom. Ale aby mieć zagwarantowane windykacje, musieli uchwalić przepisy podatkowe, które można było wykorzystać do wymuszenia płatności.

Prywatni bankierzy KM Rothschilda planują wieczną zemstę na amerykańskich kolonistach i Rosji, którzy pomagali im w przegranej wojnie o niepodległość:

Kiedy Rotszyldowie przegrali rewolucję amerykańską, obwiniali rosyjskiego cara i Rosjan za pomoc kolonistom poprzez blokowanie brytyjskich statków.

Przysięgali wieczną zemstę na amerykańskich kolonistach, tak jak wtedy, gdy Rosjanie i ich sojusznicy zmiażdżyli Chazarię w 1000 rne.
Rothschildowie i ich angielska oligarchia, która ich otaczała, spiskowali sposoby na odbicie Ameryki, co stało się ich główną obsesją.

Ich ulubionym planem jest utworzenie amerykańskiego banku centralnego, zawierającego babilońską magię pieniądza i tajne fałszerstwa.

Rothschild KM próbuje odzyskać Amerykę w 1812 roku w imieniu mafii chazarskiej, ale kończy się niepowodzeniem, po raz kolejny z powodu rosyjskiej ingerencji:
ta porażka rozwścieczyła Rothschildów KM, a oni po raz kolejny planują wieczną zemstę zarówno na Rosjanach, jak i amerykańskich kolonistach i planują infiltrować i porywać zarówno narody, jak i pas aktywów, tyranizować, a następnie masowo mordować zarówno narody, jak i ich ludność.

Próby KM utworzenia prywatnego amerykańskiego banku centralnego są blokowane przez prezydenta Andrew Jacksona, który nazwał je satanistycznymi i przysiągł wypędzić je dzięki łasce i mocy Boga Wszechmogącego.

Banksterzy Rothschildów przegrupowują się i kontynuują swoje tajne próby zainstalowania własnego babilońskiego banku magii pieniądza w Ameryce.

Wreszcie w 1913 roku, Rothschild KM udaje się ustanowić główny przyczółek w Ameryce – i zły wróg wszystkich Amerykanów wkracza do bram Ameryki:

W 1913 roku Rothschild KM był w stanie ustanowić przyczółek, przekupując krzywych, zdradzieckich członków Kongresu, aby uchwalić nielegalną, niekonstytucyjną ustawę o Rezerwie Federalnej w Wigilię Bożego Narodzenia bez wymaganego kworum. Ustawa została następnie podpisana przez nieuczciwego, wykupionego prezydenta, który był zdrajcą Ameryki, podobnie jak członkowie Kongresu, którzy głosowali za nią.

KM Rothschildów następnie tworzy nielegalny system podatkowy w Ameryce:
KM wprowadził nielegalny, niekonstytucyjny system podatkowy, aby upewnić się, że Amerykanie będą musieli płacić za wydatki USG na wysokim szczeblu, zatwierdzone przez wykupione, krzywe marionetki Kongresu i prezydenta, wprowadzone przez skorumpowane finansowanie kampanii KM.

KM łatwo jest zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby wybrać kogokolwiek chcą, ponieważ kiedy kontrolujesz bank, który jest tajnym głównym fałszerzem, masz wszystkie pieniądze, których pragniesz. Mniej więcej w tym samym czasie, gdy stworzyli swój nielegalny system podatkowy w Ameryce, przekupili również członków Kongresu, aby zatwierdzili Internal Revenue Service, która jest ich prywatną agencją windykacyjną zarejestrowaną w Puerto Rico.

Wkrótce potem założyli Federalne Biuro Śledcze, aby chronić swoich banksterów, służyć ich potrzebom ukrywania i zapobiegać ściganiu ich za rytuały składania ofiar z dzieci, sieci pedofilskie; a także służyć jako tajna operacja Intela w ich imieniu.
Zauważ, że FBI nie ma oficjalnej karty, zgodnie z Biblioteką Kongresu, i nie ma prawa istnieć ani wydawać wypłat.

Rotszyld KM rozmieścił rewolucję bolszewicką w Rosji, aby wymusić niewiarygodnie dziką, krwawą zemstę na niewinnych Rosjanach, którą spiskowali przez wiele lat, odkąd Chazaria została zniszczona:
Rothschild KM przygotował i zaprojektował rewolucję rosyjską, wykorzystując swoje banki centralne do opłacenia bolszewickiej infiltracji Rosji i ich rewolucji w imieniu mafii chazarskiej (KM).

Bolszewicy zostali faktycznie stworzeni i rozmieszczeni przez mafię chazarską (KM) jako istotna część ich długo planowanej zemsty na rosyjskim carze i niewinnym narodzie rosyjskim za rozbicie Chazarii około 1000 AD za powtarzające się rabunki, morderstwa i kradzież tożsamości podróżnych z krajów otaczających Chazarię. Ten mało znany fakt wyjaśnia ekstremalną przemoc wymierzoną w Rosję jako długotrwałą zemstę kontrolowanej przez Rotszyldów mafię chazarską (KM).

W dobrze zaplanowanym dzikim i nieludzkim rozlewie krwi, który oszołomił świat, bolszewicy zostali uwolnieni w pełnej furii w imieniu KM, aby zemścić się na Rosjanach. Było to planowane od czasu zniszczenia Chazarii.

Bolszewicy, na polecenie Rothschild KM, zgwałcili, torturowali i masowo zamordowali około 100 milionów Rosjan, w tym kobiety, dzieci i niemowlęta. Niektóre tortury i upuszczanie krwi były tak ekstremalne, że nie będziemy o tym wspominać w tym artykule.

Ale czytelnicy, którzy chcą wiedzieć, mogą przeprowadzić dogłębne badania internetowe na temat „Czerwonego Terroru” lub „Bolszewickiej Czeka” lub obejrzeć klasyczny film „Szachista”, który jest dostępny na http://www.youtube.com.

Chazarska mafia Rothschildów (KM) po raz kolejny zdecydowała się zanurzyć w owcach i przeniknęła i porwała cały judaizm:

Rotszyld KM stworzył główny plan kontrolowania całego judaizmu i judaistów umysłowych. KM Rotszylda porwał judaizm, wzorował go na talmudyzmie babilońskim (lucyferianizm lub satanizm) i zyskał kontrolę nad zawodami bankowymi i Wall Street w ogóle, Kongresem, głównymi środkami masowego przekazu; wraz z największym bogactwem i ekonomicznymi środkami sukcesu.

W ten sposób Rothschild KM mógł rozdawać bogactwo i sukces tym judaistom, którzy pili ich Kool-aide i używali ich jako wycinanek, aktywów i Sayanimów. W ten sposób Rotszyldowie porwali judaizm.

Ich finansowanie izraelskiego Knesetu i budowa go przy użyciu masońskiej architektury okultystycznej pokazało ich zaangażowanie w okultystyczny i babiloński talmudyzm oraz całe zło mu towarzyszące, w tym składanie ofiar z dzieci ich tajnemu bogu Baalowi. Ustanowili system NWO zwany światowym syjonizmem, który nauczał i wpajał podatnym judaistom paranoiczne złudzenie rasowej wyższości, która zakładała, że wszyscy Goje zamierzają masowo mordować wszystkich judaistów.

Architektura masonerii została wykorzystana w budynku Knesetu i izraelskiego Sądu Najwyższego, oglądana przez okna.

Nazwali to rasowo paranoiczne masowe judaistyczne złudzenie podboju świata „światowym syjonizmem”, który jest w rzeczywistości formą ukrytego talmudyzmu babilońskiego lub lucyferianizmu, który był nieznany głównemu nurtowi judaistów. System został zaprojektowany tak, aby używać judaistów jako przykrywki, ale także namaszczać ich babilońską potęgą pieniężną, aby używać ich jako wycinanek, a później być ofiarowanym Lucyferowi w dwóch etapach.

Pierwszym etapem byłaby planowana II wojna światowa w nazistowskich obozach pracy, odcięta od dostaw, co spowodowałoby śmierć około 200 000 judaistów z głodu i chorób, a także około 90 000 nie-judaistycznych więźniów z tych samych przyczyn, zgodnie z szanowanymi oficjalnymi danymi Czerwonego Krzyża. Liczba ta wynosi 5% tego, co twierdzi chazarska mafia (aka Światowi Syjoniści).

Druga wielka ofiara będzie ostateczna, kiedy ich Lucyferiański Król Nowego Porządku Świata zostanie umieszczony u władzy i kiedy wszystkie trzy religie Abrahamowe zostaną wykorzenione – zwłaszcza judaizm, który byłby obwiniany za wszystkie wojny i zniszczenia świata.
Do tego czasu Rothschildowie ponownie przekształciliby się w zupełnie nową tożsamość niezwiązaną z judaizmem w żadnej formie, nawet ze światowym syjonizmem.

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że KM Rothschildów sprowadził Niemcy do zera po I wojnie światowej, stworzył próżnię dla faszyzmu, a następnie odbudował go, tworząc nazizm i instalując Hitlera jako przeciw-siłę dla ich rosyjskiego bolszewizmu.

Hitler stał się problemem dla KM, kiedy uwolnił się i zaczął działać w interesie narodu niemieckiego i wolnych ludzi na świecie, i rozwinął własny system bankowy wolny od Rothschildów.

Hitler wprowadził system finansowy, który był wolny od lichwy i korzystny dla klasy robotniczej. To nakazywało całkowite zniszczenie Niemiec i narodu niemieckiego, ponieważ Rothschildowie i Chazarowie nigdy nie mogli pozwolić na istnienie systemu gospodarczego, który nie zależałby od lichwy.

To samo widzimy dzisiaj w chazarskiej wojnie z islamem, ponieważ islam zabrania lichwy. Dlatego Izrael jest tak głośny i agresywny w kwestii niszczenia islamskiego narodu świata.

KM spodziewał się, że będzie to wielka II wojna światowa, a kiedy poprą obie strony, może to zostać wykorzystane do uprzemysłowienia całego świata i zmaksymalizowania ich bankierskiej potęgi pieniężnej.

Rothschild KM następnie przekupił i nakłonił członków Kongresu do wysłania amerykańskich żołnierzy na ich wstępną scenę i zaprojektowaną I wojnę światową:

Jako kontynuacja ich dobrze sprawdzonego wzorca finansowania obu stron w każdej wojnie w celu maksymalizacji zysków, nabycia większej ilości federalnych pieniędzy podatkowych i zwiększenia międzynarodowej potęgi, Chazarowie Rothschildowie po raz kolejny przekupili, szantażowali i nakłonili członków Kongresu do wypowiedzenia wojny Niemcom w 1917 roku.

Ułatwił to atak pod fałszywą flagą KM z zatonięciem Lusitanii.

Od tego czasu Rothschild KM opracował zwykły wzorzec potajemnego inscenizowania ataków pod fałszywą flagą jako standardową procedurę operacyjną nakłaniającą Amerykanów do prowadzenia wojen dla mafii chazarskiej.

Po zakończeniu II wojny światowej Rothschild KM rozmieścił zimną wojnę i wykorzystał to jako pretekst do sprowadzenia nazistowskich naukowców i ekspertów od kontroli umysłu do Ameryki w ramach operacji Paperclip.

To pozwoliło im stworzyć ogólnoświatowy system szpiegowski i szpiegowski, który znacznie przekroczył wszelkie ich wcześniejsze wysiłki.

W ramach tego nowego systemu nadal infiltrują i porywają wszystkie amerykańskie instytucje, w tym różne amerykańskie systemy kościelne, masonerię (zwłaszcza ryt szkocki i ryt York), amerykańskie wojsko, amerykański Intel i większość prywatnych kontrahentów obronnych, sądownictwo i większość agencji USG, w tym większość rządów stanowych, a także obie główne partie polityczne.

Rodzina Rothschildów
Kommission Rothschildów

Rothschild KM zakłada nazistowskie obozy pracy jako pretekst do późniejszego manipulowania aliantami, aby przyznali im własną prywatną kolonię w Palestynie, wykorzystując ziemię skradzioną Palestyńczykom:

Rotszyld KM był w stanie użyć swojego błędnie oznaczonego, tak zwanego „holokaustu”, aby służyć jako wyzwalacz kontroli umysłu, aby udaremnić i oprzeć się jakiejkolwiek krytyce ich syjonistycznych sposobów.

Prawda była taka, że Rothschild KM założył nazistowskie obozy pracy, aby zarobić ogromne zyski dla swoich korporacji, które prowadziły ich obozy pracy i dostarczały ich nazistowską machinę wojenną.

Kiedy Rothschildowie ZDOBYLI swoją prywatną ojczyznę w Izraelu w 1947 roku poprzez swoje tajne manipulacje polityczne, zaczęli potajemnie postrzegać całą Palestynę jako swoją Nową Chazarię i zaczęli spiskować, jak ludobójstwo wszystkich Palestyńczyków i ukraść całą Palestynę dla siebie. Ich plany obejmują ich fantazję o zbudowaniu większego Izraela poprzez przejęcie całego Bliskiego Wschodu i manipulowanie amerykańskimi Gojami, aby walczyli i umierali w ich imieniu, zabierając wszystkie ziemie arabskie dla Izraela i mafii chazarskiej (KM), aby mogli pozbawić aktywów swoje bogactwo i zasoby naturalne, zwłaszcza ropę naftową.

Niedawne recenzowane badania genetyczne Johnsa Hopkinsa przeprowadzone przez szanowanego judaistycznego md pokazują, że 97,5% judaistów żyjących w Izraelu nie ma absolutnie żadnego starożytnego hebrajskiego DNA, dlatego nie są Semitami i nie mają żadnych starożytnych więzów krwi z ziemią Palestyny. Natomiast 80% Palestyńczyków nosi starożytne hebrajskie DNA, a zatem są prawdziwymi Semitami i mają starożytne więzy krwi z Ziemią Palestyńską. Oznacza to, że prawdziwymi antysemitami są Izraelczycy, którzy kradną ziemie palestyńskie w celu budowy izraelskich osiedli, i to Izraelczycy są tymi, którzy tyranizują i masowo mordują niewinnych Palestyńczyków.

Chazaria

Rothschild KM postanawia ponownie się przekształcić i rozszerzyć swoje szeregi:
W międzyczasie Rothschild KM zdał sobie sprawę, że nie mogą dłużej pozostawać w ukryciu przed opinią publiczną, chyba że ponownie się zmienią i rozszerzą swoje tajne przywództwo.

Ciężko więc pracowali, aby dalej infiltrować i porywać masonerię i jej tajne odgałęzienia, i wprowadzali czołowych członków do swojej sieci pedofilskiej i rytuałów składania ofiar z dzieci.

Również kluczowi członkowie Kongresu zostali wprowadzeni do ich tajnej satanistycznej sieci, dając im specjalną władzę, wysokie stanowiska USG, wojskowe i Intel, którym towarzyszyły wielkie nagrody pieniężne i wysoki status. Masowe fronty szpiegowskie KM wykorzystujące izraelsko-amerykańskie podwójne obywatelstwo „najpierw izraelskie” jako wycinanki zostały ustawione w Ameryce, aby przekazać fałszywe pieniądze chazarskich banksterów politykom na ich kampanie wyborcze, aby je posiadać i kontrolować, gdy zostaną wybrani.

Rothschild KM postanawia kontrolować amerykańskie masy, aby znacznie ułatwić manipulowanie nimi w celu zatwierdzenia ich nielegalnych, niekonstytucyjnych niesprowokowanych, niezadeklarowanych, niezwyciężonych, wiecznych wojen potrzebnych do osiągnięcia ogromnych zysków i zdobycia większej światowej potęgi:

Colin Powell trzyma fiolkę z irackim oszustwem związanym z bronią masowego rażenia.

Rothschild KM postanowił uzyskać pełną kontrolę nad całą edukacją publiczną, zakładając Departament Edukacji i tworząc globalistyczne i socjalistyczne programy nauczania oparte na poprawności politycznej, różnorodności i naukach „perwersja jest normalna”. Fluor jest dodawany do publicznej wody i pasty do zębów, a dentyści są kontrolowani umysłowo, aby wierzyć, że fluor zapobiega próchnicy i nie jest szkodliwy dla funkcji mózgu lub tarczycy, co jest.

Dodanie fluoru do publicznego zaopatrzenia w wodę i pasty do zębów ma na celu ogłupienie Amerykanów poprzez średnie obniżenie operacyjnego IQ i uczynienie ludzi znacznie bardziej posłusznymi niż normalnie. Zainicjowano programy mające na celu opracowanie i wdrożenie szczepień w celu ogłupienia dzieci i stworzenia ogromnej liczby przyszłych przewlekłych problemów zdrowotnych.

Lekarze zostali kontrolowani i wprowadzeni w błąd przez stronnicze badania, które zostały wyselekcjonowane, ignorując wszelkie badania, które były negatywne – i które obejmowały większość z nich. Wszystkie linie komórkowe szczepionki są zanieczyszczone SV-40, znanym rakotwórczym wirusem wolno działającym.

KM wykorzystał swoją władzę monetarną, aby uzyskać kontrolę nad wszystkimi alopatycznymi szkołami medycznymi oraz założył i kontrolował Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne i inne towarzystwa medyczne, aby upewnić się, że ich program oparty na kłamstwach i oszustwach był kontynuowany.

Częścią tego ogromnego planu ogłupienia i kontrolowania umysłu amerykańskich mas było wykupienie przez KM i skonsolidowanie wszystkich amerykańskich środków masowego przekazu w sześć kontrolowanych głównych środków masowego przekazu (CMMM), będących własnością i kontrolowanych przez ich wycinanki w ich imieniu. CMMM funkcjonuje jako nielegalny kartel informacyjny i powinien zostać rozbity na mocy przepisów antymonopolowych oraz za szpiegostwo i nielegalną propagandę jako broń wojenną przeciwko narodowi amerykańskiemu.

Wodzowie KM Rothschildów decydują, że nadszedł czas, aby użyć Ameryki do zakończenia ostatecznego obalenia i okupacji całego świata poprzez ustanowienie poważnego ataku fałszywej flagi w Ameryce, aby obwiniać islamistów, których chcą, aby Ameryka niesłusznie zaatakowała w ich imieniu:

Tak więc dowódcy KM używają swoich najlepszych izraelsko-amerykańskich „izraelskich” podwójnych obywateli mieszkających w Ameryce (aka PNACers i top NeoCon Cutouts), aby zaplanować poważny atak nuklearny na Amerykę w dniu 9-11-01.

Bibi Netanjahu, szef operacyjny KM, wysłał Mossad i te Podwójne Obywatele, aby zorganizować i wprowadzić ten atak na Amerykę, który miał być obwiniony przez CMMM na muzułmanów.

Poinformowali swoich czołowych rabinów i „Przyjaciół Światowego Syjonizmu”, aby nie latali tego dnia i trzymali się z dala od Nowego Jorku, tak jak zrobił to „Larry Silverfish”, jeden z głównych ludzi zaangażowanych w operację.

Użyli swojego głównego wycięcia w DoD, aby zwabić śledczych Able Danger do sali konferencyjnej Pentagon Naval Intel, gdzie zostali zamordowani przez pocisk manewrujący Tomahawk, który został wystrzelony z izraelskiego okrętu podwodnego klasy Dolphin Diesel zakupionego od Niemiec.

Trzydziestu pięciu śledczych Able Danger, którzy badali i śledzili izraelską kradzież 350 wycofanych ze służby dołów nuklearnych W-54 Davy Crockett z tylnych drzwi w Pantex w Teksasie, zostało zamordowanych przez to uderzenie Tomahawk, które zostało zsynchronizowane z detonacją bomb wstępnie podłożonych w skrzydle Naval Intel, które zostało ponownie utwardzone bezskutecznie.

Izraelska firma-przykrywka Mossadu, Urban Moving Systems, została wykorzystana do transportu mini-bomb atomowych wykonanych ze skradzionych dołów nuklearnych W-54 z Pantex (i pierwotnie wyprodukowanych w zakładzie przetwórczym Hanford), gdzie były przechowywane w ambasadzie Izraela w Nowym Jorku i transportowane do Twin Towers w celu detonacji w dniu 9-11-01.

Rothschild KM podłożył 25 bomb atomowych w dużych amerykańskich miastach i innych dużych miastach w Europie, aby je szantażować. Jest to określane jako ich opcja Samsona i zostało po raz pierwszy odkryte i ujawnione przez Seymoura Hersha:

Rothschild KM zyskał również kilka głowic S-19 i S-20 od skorumpowanego członka Kongresu, któremu powierzono zadanie wykupu ukraińskich Mirvów w imieniu USG w celu ich likwidacji. Zamiast tego sprzedał je Izraelczykom i podzielił się pieniędzmi z innymi kluczowymi kongresmenami.

Jest to zdrada stanu i przestępstwo zagrożone karą śmierci. Zaraz po ataku na Amerykę, Rothschild KM powiedział administracji USA, że zdetonują broń nuklearną wielkości pogromcy miast w niektórych amerykańskich miastach, w tym w Waszyngtonie, jeśli administracja odmówi Izraelowi pozwolenia na stworzenie własnych dużych sił okupacyjnych państwa policyjnego w Ameryce, w oparciu o konsolidację wszystkich amerykańskich organów ścigania i alfabetów pod jedną centralną kontrolą izraelską.

Ta nowa izraelska siła okupacyjna o nazwie Homeland Security (DHS) była początkowo kierowana przez podwójne obywatelstwo i zboczeńców. Była dyrektor DHS Janet Napolitano jest pozwana za molestowanie seksualne mężczyzn pracujących w DHS, którym nakazała przenieść swoje biura do męskiej toalety.

Zdrajca z podwójnym obywatelstwem Michael Chertoff (imię przetłumaczone z rosyjskiego jako „syn diabła”), był przestępczym mózgiem, który założył DHS, wraz z byłym szefem wschodnioniemieckiej Stasi, Marcusem Wolfe, który został zatrudniony jako specjalny konsultant i zmarł tajemniczo, gdy tylko jego misja została zakończona.

Rothschild KM nigdy nie sądzili, że zostaną zdemaskowani za swój atak nuklearny na Amerykę w dniu 9-11-11, ale popełnili jeden z największych błędów taktycznych w historii i przesadzili z nadmierną pychą, opartą na zbyt łatwym sukcesie z powodu ich ekstremalnej siły pieniężnej w przeszłości.

Wkrótce główny nurt Ameryki dowie się, że Bibi Netanjahu i jego Partia Likudystów przeprowadzili atak na Amerykę w dniu 9-11-01 w imieniu Rothschild KM:

Myśleli, że mają pełną kontrolę nad CMMM i mogą zapobiec ujawnieniu amerykańskiej opinii publicznej jakiegokolwiek tajnego dochodzenia MAEA i Sandia Labs.

Popełnili poważny błąd taktyczny, ponieważ teraz prawda o ich roli w ataku 9-11-01 na Amerykę jest publikowana w światowym Internecie, nowej światowej prasie Gutenberga. To, czego ROTHSCHILD KM nie rozumiał, to moc Internetu i to, jak samorodki prawdy publikowane i nadawane na nim rezonują z ludźmi na świecie i rozprzestrzeniają się jak pożar, z prędkością światła. Prawda jest rozpowszechniana wśród mas na całym świecie.

Ten niesamowity błąd taktyczny KM jest tak wielki, że w rzeczywistości skazuje ich na całkowitą ekspozycję i ostateczne całkowite zniszczenie, na które zasługują. Rozkaz Bibi Netanjahu, aby kontynuować i przeprowadzić atak nuklearny na Amerykę w dniu 9-11-01, przejdzie do historii jako jeden z największych błędów KM i ten, który zostanie obwiniony za ich ujawnienie i zniszczenie przez świat, który teraz się z nimi grupuje.

Rosjanie ujawnili teraz pliki MAEA i Sandia Labs oraz Able Danger przekazane im przez Edwarda Snowdena. Wkrótce wszystkie te pliki zostaną dostarczone wszystkim Amerykanom i światu za pośrednictwem Internetu, a tego nie można zatrzymać.

Wielu Rosjan w Naczelnym Dowództwie Wojskowym w Rosji i na najwyższych stanowiskach kierowniczych w rosyjskim rządzie zdaje sobie sprawę, że to ten sam Kabał Przestępczości Zorganizowanej zorganizował Chazarów w bolszewików, aby masowo wymordować 100 milionów niewinnych Rosjan – i ci ludzie chcą zapłaty.

Dlatego upewniają się, że banksterzy Rothschildów zostaną wyeliminowani z biznesu, co odetnie chazarską mafię od jej niekończącej się, elastycznej podaży fałszywych pieniędzy. To dlatego powstał Bank Rozwoju BRICS – aby zastąpić amerykańskiego petrodolara jako światową walutę rezerwową, ale ten, w przeciwieństwie do amerykańskiego petrodolara, jest wspierany przez złoto, srebro i prawdziwe towary, bez możliwości fałszowania.

CMMM zawodzi, a większość Amerykanów nie wierzy już w żadną ze swoich narodowych opowieści w najlepszym czasie, zwłaszcza tłum poniżej trzydziestki, który wybiera fakty z Internetu i konstruuje własne przekonania.

Tak wielu internautów odrzuca teraz CMMM, że prawda o Izraelczykach atakujących Amerykę w dniu 9-11-01 staje się coraz łatwiejsza do uwierzenia każdego dnia. Wkrótce cała Ameryka głównego nurtu dowie się, że Bibi Netanjahu i jego Mossad oraz podwójne obywatelstwo dokonali ataku 9-11-01 na Amerykę.

Amerykańskie Dowództwo Wojskowe wie, że Bibi Netanjahu nakazał swojemu Mossadowi i dwuobywatelstwom zaatakować Amerykę przy użyciu broni nuklearnej w dniu 9-11-01 w imieniu chazarskiej mafii Rothschildów (KM):

Różne tajne operacje głębokiej osłony są obecnie wdrażane na całym świecie, aby ujawnić i ściąć głowy Rothschild KM z ich nieskończonej, elastycznej podaży pieniądza.

  • Ich dni antyludzkiej władzy są teraz ograniczone. Tajny, niewiarygodnie dobrze wyszkolony amerykański zespół zwany „Nuclear Snake-Eaters” ciężko pracuje teraz przeszukując wszystkie przychodzące izraelskie torebki dyplomatyczne i przesyłki;
  • przejeżdżanie i latanie nad synagogami i ambasadami Izraela oraz sejfami Mossadu z zaawansowanymi technologicznie detektorami promieniowania gamma i neutronów helu-3;
  • i używając ultra zaawansowanych technologicznie satelitów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i skoncentrowanych na celu poszukiwania wszelkich przechowywanych dołów nuklearnych, a także ciężko pracując, aby odzyskać wszystkie skradzione doły nuklearne przez Izraelczyków w dowolnym miejscu na świecie poza Izraelem.

Ta super-elitarna drużyna została zaalarmowana przez telefon Michaela Shrimptona do MI-6, informując ich, że izraelski „City Buster” został posadzony w pobliżu stadionu olimpijskiego. To wezwanie niesłusznie wylądowało w więzieniu. City Buster został odzyskany przez „nuklearnych zjadaczy węży”, którzy wkroczyli do Anglii i odzyskali i rozbroili dużego pogromcę miasta.

Niestety MI-6 chciał zdetonować tę bombę atomową, aby zdobyć więcej władzy dla mafii chazarskiej w Anglii – ich macierzystej bazy w londyńskiej dzielnicy finansowej City of London – ponieważ szybko traci władzę.

Londyński Gog i Magog.

Tajną nazwą dla tych wodzów KM, którzy wywodzą większość świata z Londyńskiego City, jest Gog i Magog, pomimo tego, co tak wielu historyków uważa za tajną nazwę Rosji, którą nie jest. Jest to tajna nazwa górnego KM i najwyraźniej reprezentuje miejsce, z którego pierwotnie pochodziły.

Tajny zespół super-elitarnych „nuklearnych zjadaczy węży” jest gotowy do wysłania do Izraela w każdej chwili, jeśli naród upadnie po tym, jak większość europejskich korporacji wycofa się z Izraela, a USA odetną wszelką pomoc, aby zachować zgodność z amerykańskim prawem. Nielegalne jest udzielanie pomocy narodowi, który posiada broń nuklearną i który nie podpisał Porozumienia o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Izrael ma broń nuklearną wykrywalną z satelitarnych czujników Helu-3 i nigdy się do tego nie przyznał, ani nie podpisał Porozumienia o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej.

Wszyscy musimy zażądać, aby nasz Kongres i administracja przestrzegały prawa i natychmiast odcięły wszelką pomoc pieniężną i wojskową dla Izraela oraz aresztowały wszystkich izraelskich dyrektorów frontu szpiegowskiego AIPAC, JINSA, Rady Polityki Obronnej, „Joint” w Nowym Jorku i ADL itp.

Nie wiadomo, ale podejrzewa się, że znaczna liczba skradzionych broni nuklearnych została już odzyskana. Informatorzy donoszą, że bardzo uroczyste przesłanie zostało przekazane Bibiemu Netanjahu i jego Likudistom, a także wszystkim czołowym członkom izraelskich frontów szpiegowskich w Ameryce, takim jak AIPAC, JINSA, Rada Polityki Obronnej, ADL i tym podobne.

Czym było to poważne ostrzeżenie? Jeśli doniesienia poufne są dokładne, tym ludziom powiedziano, że jeśli dojdzie do jeszcze jednego izraelskiego ataku pod fałszywą flagą, ci, którzy go zlecili lub byli zaangażowani, zostaną ścigani w ramach amerykańskiego bezpieczeństwa narodowego i wyeliminowani, a izraelskie struktury obronne związane z takimi zostaną obrócone w pył.

Reszta historii Rothschild KM prawdopodobnie zostanie określona przez CIEBIE:

Przyszłość Rothschild KM będzie prawdopodobnie zdeterminowana przez czytelników Veterans Today i We The People, którzy poznają tajną, zakazaną historię mafii chazarskiej, która została wycięta z książek historycznych i bibliotek przez KM, aby chronić ich złą historię, której nikt by nie zaakceptował, gdyby była znana.

Podziel się tą historią z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami i weź ją wirusowo. Powiedz to jasno – jeśli KM nie będzie w stanie działać w skrajnej tajemnicy, zostanie zaatakowany ze wszystkich stron i zniszczony na zawsze. Zabierz więc ich tajemnicę, ujawniając ich ukrytą historię, aby wszyscy Amerykanie mogli ją poznać i zrozumieć.

Dlatego tak ciężko pracowali, aby wykupić i kontrolować CMMM i publiczną masową edukację, w tym uczelnie i uniwersytety, aby upewnić się, że ludzie na świecie nigdy nie dowiedzą się o ich tajemnym złu, które jest tak nieludzkie, tak mordercze, że cały świat zgromadziłby się na nich i zaatakował ich ze wszystkich stron na każdym poziomie, na którym istnieją.

Pozostaje wielkie pytanie: czy prawdziwa przyczyna niewiarygodnego zła i barbarzyństwa przywódców mafii chazarskiej wobec rasy ludzkiej była produktem ubocznym, naturą lub wychowaniem? Niektórzy uważają, że to rażące pasożytnictwo i skłonność do masowych mordów, angażowania się w pedofilię i upuszczanie krwi dzieci oraz składanie ofiar z dzieci jest spowodowane toksyczną kulturą, najlepiej opisaną jako złośliwy trybalizm, charakteryzujący się paranoicznym złudzeniem wyższości rasowej grupy.

Inni uważają, że przywódcy KM są linią krwi Kaina, czyli „dziećmi Kaina”, które są własnością diabła i nie mają absolutnie żadnej duszy ani ludzkiego sumienia, ale są czystymi drapieżnikami jak dzika bestia – a jednocześnie są niesamowicie dwulicowe, które są w stanie przybrać dobrą twarz i miłą twarz na zewnątrz. Być może mogą to być oba czynniki. W każdym razie nadszedł czas, aby ujawnić to zło, największe zło, jakiego świat kiedykolwiek doświadczył. Nadszedł czas, aby świat współpracował w celu wyeliminowania tego problemu teraz i na zawsze, za pomocą wszelkich niezbędnych środków.

Mike Harris jest redaktorem finansowym Veterans Today, gospodarzem radiowym, byłym przewodniczącym GOP Finance, kandydatem na gubernatora Arizony i starszym wiceprezesem Adamus Defense Group w Szwajcarii. Mike jest ekspertem w pełnokontaktowych mieszanych sztukach walki. Jego wieloletnie doświadczenie w tym zakresie przyniosło mu wiele szacunku i przydomek „Iron Mike”. Mike był członkiem grupy Veterans Today, która uczestniczyła w konferencji w Damaszku w celu zwalczania terroryzmu i ekstremizmu religijnego. Mike udzielił około dwudziestu pięciu wywiadów telewizyjnych, które zostały wyemitowane dla milionów widzów w Syrii, Iraku, Libanie i Iranie. W tych wywiadach Mike podkreślił i poparł historyczną deklarację głównego mówcy, starszego redaktora Veterans Today i przewodniczącego Gordona Duffa, że prawdziwym problemem stojącym za światowym terroryzmem jest duży syndykat przestępczości zorganizowanej.

Bonusowe wideo dla tych, którzy mają czas i zainteresowanie głową węża mafii chazarskiej (KM).

Możecie faktycznie uczestniczyć w globalnych wysiłkach mających na celu sparaliżowanie zdolności zorganizowanej kabały przestępczej Deep State do ludobójstwa, jednocześnie ciesząc się wolnością opieki zdrowotnej, bojkotując Big Pharma na dobre.

Preston James i Mike Harris, Ukryta historia niewiarygodnie złej mafii chazarskiej – James Fetzer

%d bloggers like this: