PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

JEST POROZUMIENIE NIEMCY ROSJA – MAXYMALNE UPROSZCZENIE PROCEDUR DLA ROSJAN STARAJĄCYCH SIE O PRACĘ W RFN

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (1 vote)

Niemcy upraszczają proces wizowy dla wykwalifikowanych pracowników z Rosji

Uproszczony proces wizowy dla rosyjskich pracowników. Sankcje wobec Rosji doprowadziły do ​​gwałtownego wzrostu liczby wykwalifikowanych pracowników, którzy chcą emigrować. Niemcy podają podają niektórym z nich pomocną dłoń.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Uproszczony proces wizowy dla rosyjskich pracowników.

Uproszczony proces wizowy dla rosyjskich pracowników

Od początku rosyjskiego ataku na Ukrainę setki specjalistów z Rosji zdecydowało się przenieść do Niemiec. Na ten krok decydują się przede wszystkim pracownicy niemieckich firm, którzy stoją przed niepewną przyszłością zawodową z powodu nałożonych na Rosję sankcji.

„W kwietniu w Moskwie wydano około 350 wiz pracowniczych obywatelom rosyjskim” – podaje Federalne Ministerstwo Spraw Zagranicznych. W Sankt Petersburgu niemiecki konsulat generalny wydał w tym samym okresie 190 wiz pracowniczych.

W ciągu kilku tygodni od początku wojny obsłużyliśmy ponad 400 wniosków o wizy pracownicze od obywateli Rosji, którzy chcą przyjechać do Niemiec” – mówi Katharina Vorländer, prawnik w kancelarii Fragomen Global LLP we Frankfurcie nad Menem, która specjalizuje się w migracji zarobkowej. Około 30 procent tych wnioskodawców jest już w Niemczech.

Niemieckie placówki dyplomatyczne w Rosji oferują teraz grupowe wizyty wizowe dla wielu pracowników tej samej firmy, ponieważ wiele firm w związku z wojną decyduje się na przeniesienie całych działów do Niemiec. Oprócz tego, przyjmują teraz dokumenty przesłane pocztą elektroniczną, zamiast oryginałów. Wynika to z faktu, że między Niemcami a Rosją nie funkcjonują obecnie żadne połączenia pocztowe.

Nowe procedury wydawania wiz dla pracowników z Rosji

Zgodnie z nowymi procedurami, na które zgodziła się Federalna Agencja Pracy w porozumieniu z rządem federalnym, rosyjscy pracownicy, którzy zarabiają co najmniej 43 992 euro rocznie i chcą przenieść się do Niemiec ze swoim obecnym pracodawcą, otrzymają „globalny dostęp do rynku pracy”.

Ten specjalny status oznacza, że ​​mogą oni automatycznie otrzymać wizę długoterminową, zamiast ubiegać się o nią za pośrednictwem niemieckiej Federalnej Agencji Pracy. Program będzie działał tymczasowo do września 2022 roku, ale w razie potrzeby może zostać przedłużony.

Oprócz przyspieszonych wiz, władze niemieckie podjęły również kroki, aby ułatwić proces składania wniosków Rosjanom, którzy mogą mieć trudności z umawianiem się na spotkanie lub dostarczaniem dokumentów.

źródło: ZDF,

%d bloggers like this: