PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Polska wprowadza 21-dniową kwarantannę w przypadku wykrycia małpiej ospy

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5/5 - (2 votes)

Rzecznik ministerstwa pandemii i choroby poinformował, że Naczelnik Niedzielski w dniu 27 maja 2022 roku podpisał trzy rozporządzenia w związku z występująca globalnie „epidemią małpiej ospy”.

Andrusiewicz przekazał, że w związku rozprzestrzenianiem się małpiej ospy na całym świecie na podstawie podpisanego przez Naczelnika Niedzielskiego „małpia ospa” została wpisana do wykazu chorób zakaźnych. Ponadto w przypadku jej wykrycia na podstawie ustawy o zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi wprowadzona zostaje 21-dniowa kwarantanna dla osób, u których potwierdzono małpią ospę.

Z informacji podanych przez rzecznika pandemicznego resortu wynika, ze kwarantanna będzie stosowana również wobec osoby posiadającej kontakt z chorym.

Andrusiewicz poinformował, że szczepionki przeciw ospie prawdziwej są dostępne na rynku i Polska we współpracy z Komisją Europejską kupi niewielką ilość do szczepienia przedstawicieli ochrony zdrowia, którzy mogą mieć do czynienia z przypadkami małpiej ospy.

„Powszechnego szczepienia nie przewidujemy, tylko prewencyjne szczepienie wybranych medyków” – zaznaczył.

Pandemiczny resort wskazał, że aktualnie WHO nie rekomenduje wprowadzenia ograniczeń w podróżowaniu.

Polaku bądż czujny i nie panikuj.


https://legaartis.pl/blog/2022/05/27/polska-wprowadza-21-dniowa-kwarantanne-w-przypadku-wykrycia-malpiej-ospy/

%d bloggers like this: