W 2021 r. ćwiczono pandemię ospy małp
Joana100
Ostatnie wpisy Joana100 (zobacz wszystkie)
- Polska małpuje III Rzeszę - 28 czerwca 2022
- Fundacja Gatesa wyda 1,4 miliarda dolarów na zwiększenie kontroli populacji na całym świecie - 28 czerwca 2022
- Niezależni weryfikatorzy żądają, by YouTube cenzurował konkurentów, bo nikt nie ogląda ich treści - 28 czerwca 2022
- Holendrzy rozpoczęli eksmitowanie ukraińskich uchodźców z ich domów - 28 czerwca 2022
- Fantazja fanatyzmu - 27 czerwca 2022
WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ
DZIAŁALNOŚĆ
Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie ..........
W marcu 2021 r. grupa o nazwie Nuclear Threat Initiative (NTI) współpracowała z Monachijską Konferencją Bezpieczeństwa, angażując się w ćwiczenie symulujące reakcję świata na wybuch pandemii małpiej ospy.
W wydarzeniu NTI wzięły udział Światowa Organizacja Zdrowia, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, chińskie i amerykańskie CDC oraz inne duże organizacje. NTI jest organizacją non-profit współzałożoną przez Teda Turnera, a Monachijska Konferencja Bezpieczeństwa to coroczne spotkanie dotyczące międzynarodowej polityki bezpieczeństwa, które odbywa się w bawarskim Monachium w Niemczech od 1963 roku.
W przerażającym filmie wyprodukowanym na potrzeby ćwiczenia reporter opisuje wirusa małpiej ospy, który został stworzony przez bioterrorystów, tak aby był odporny na szczepionki.
„Zły nadzór i luki w globalnym zarządzaniu sprawiają, że jesteśmy podatni na katastrofalne zagrożenia biologiczne” podano w fikcyjny filmie, który dalej promuje narrację gdzie narody podejmujące „wczesne i zdecydowane działania” były w stanie zminimalizować szkody wyrządzone przez wirusa. Ćwiczenia wskazują również na Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako grupę odpowiedzialną
Aby uzyskać dostęp do wszystkich zablokowanych treści na stronie, kliknij w przycisk Kup teraz JEŚLI WYSTĄPI BŁAD WYKONAJ PRZELEW KLIKAJĄC W TEN LINK WYBIERAJĄC ADEKWATNĄ KWOTĘ DO WYBRANEJ OPCJI „KUP TERAZ” LINK DO STRONY PŁATNOSCI -TU- .
Formularz zamówienia
Nazwa | Przelew |
---|---|
Dostęp do treści | 50.00 zł |
One thought on “W 2021 r. ćwiczono pandemię ospy małp”
You must log in to post a comment.