Aneta Kręglicka jest jedyną Polką, która zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie. Modelka i bizneswoman opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje, mając 28 lat. Fani są zdania, że wcale się nie zmieniła na przestrzeni lat.

Chociaż niektórym trudno w to uwierzyć, Aneta Kręglicka w tym roku będzie świętować 57 urodziny. W dalszym ciągu wygląda jak milion dolarów, a fani nie przestają dopytywać, w czym tkwi sekret jej młodego wyglądu i promiennej cery. Odeszła z branży modowej, ale nie przestała zachwycać niebanalną urodą. Na Instagramie byłej Miss Świata pojawiła się archiwalna fotografia, na której Aneta ma 28 lat.

Aneta Kręglicka na zdjęciu z młodości. Tak wyglądała była Miss World w wieku 28 lat

Aneta Kręglicka nie należy do osób, które są bardzo wylewne w temacie życia prywatnego. Gdy zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata szybko udowodniła, że w jej przypadku uroda idzie w parze z inteligencją. Z powodzeniem prowadzi kilka biznesów, za sprawą których dwukrotnie znalazła się na liście najbogatszych Polaków show-biznesu magazynu „Forbes”.

Mimo że upłynęło trochę czasu od kiedy brała udział w konkursach piękności, to w dalszym ciągu bez problemu mogłaby zdobyć główną wygraną. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie sprzed lat.

Wspomnienia. To ja lat 28. Zawsze było oko, nos, usta, żuchwa i była grzywka… na oku – napisała.

Fani w komentarzach zasypali Anetę komplementami i zgodnie przyznali, że nic się nie zmieniła i w dalszym ciągu zachwyca urodą i niewymuszoną elegancją.

Kwintesencja subtelności w każdym wieku.

Zawsze pięknie, nic się pani nie zmienia.

Anetko, kiedyś i dziś jesteś prześliczną kobietą. Niezwykłą i z największą klasą – czytamy.

Aneta Kręglicka 22 listopada 1989 zdobyła tytuł Miss Świata, wówczas miała 24 lata. Od 1998 roku jest w związku z reżyserem, Maciejem Żakiem. Małżeństwo doczekało się syna Aleksandra, który dziś jest dorosłym mężczyzną. Jak wam się podoba archiwalne zdjęcie modelki?