Amerykańska agencja ICAN (Informed Consent Action Network) złożyła pozew sądowy przeciwko agencji FDA (Food and Drug Administration – amerykańska federalna „Agencja Żywności i Leków”), wnioskując tym samym o opublikowanie danych firmy Pfizer, na których podstawie FDA przyznała autoryzację (Biologics License Application – BLA), dla szczepionki przeciwko covid19.
Sprawa zostala wygrana przez ICAN.
Sanitarni terroryści z FDA oświadczyli przed sądem na pierwszym wysłuchaniu, że w kwestii nie ma najmniejszego problemu i że udostępnią oni wymagane dokumenty, lecz potrzebuja na to 55 lat.
Już na drugim posiedzeniu okazało się, że pospieszyli się oni z obietnicą i że potrzebują oni na to dodatkowe 20 lat z racji tego, że stron owych dokumentów jest nie 330 tysięcy, jak wynikało z oświadczeń przedstawiciela FDA na pierwszej rozprawie, a aż 450 tysięcy.
Dochodzi do trzeciego posiedzenia sądu w sprawie, na którą FDA nie raczyła wysłać swojego przedstawiciela i tu następuje przełom, bo sąd nakazuje FDA przedstawienie wszystkich dokumentów w okresie najbliższych ośmiu miesięcy.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

” Wyrok sądowy Sądu w Teksasie (UNITED STATES DISTRICT COURT FOR THE NORTHERN DISTRICT OF TEXAS FORT WORTH DIVISION) – MarkT. Pittman, zarządza m.in.:

1. Opublikowanie 12 tysięcy stron przed dniem 31 stycznia 2022 roku.

2. Publikowanie pozostałych dokumentów w tempie 55 tysięcy co 30 dni, z pierwszą grupą nie później niż 1 marca 2022 roku, aż do opublikowania całości.

Ten wyrok zapadł 6 stycznia 2022r.

CZYTAJ TEŻ :

WEDŁUG EKSPERTÓW ZA DWA MIESIĄCE WRÓCIMY DO NORMALNEGO ŻYCIA OMIKRON MOŻE ZAKOŃCZYĆ PANDEMIĘ.

Niebawem po tej decyzji amerykańskiego sądu, premier UK, Boris Johnson oświadcza, że w najbliższym czasie rząd Zjednoczonego Królestwa zakwalifikuje covida jako sezonową grypę, zapowiadając tym samym, odejście od restrykcji.
Dzisiaj czytam, że Hiszpania jako pierwszy kraj w Europie odejdzie od masowego testowania ludności, uznając covid19 za grypę sezonową i mówi to premier Hiszpanii, pan Pedro Sanchez, a hiszpański dziennik El Pais dodaje, że rząd w Madrycie podjął już próbę rozmów na ten temat z partnerami w ramach Unii Europejskiej.
Mało tego, to słynny filantrop – Kill Gates, oznajmia, że czas uznać covid19 za grypę sezonową , a z okresu pandemii należy przejść w okres endemiczny.
Moim skromnym zdaniem nastąpił reset „pandemii” i wszystko wskazuje na to, że za sprawą sądu w Texasie, a nazwisko sędziego – Mark T. Pitman, z pewnością przejdzie do historii.
Wspomnę jeszcze o oficjalnych danych rządowych z Niemiec, w których mowa o tym, w jaki sposób system odpornościowy osób zaszczepionych uległ, bądź ulegnie całkowitej degradacji.
Odnoszę wrażenie, że wśród odpowiedzialnych za zamach na ludzkość poprzez zastosowanie eksperymentu medycznego w skali globalnej, zapanowała wielka panika.
Podejrzewam, że pomimo wyroku sądu w Teksasie, nie dojdzie do upublicznienia wiadomych dokumentów, bo w przeciwnym razie potoczą się łby, a Grzegorz Braun okazałby się profetą ze swoim „Będziesz pan wisiał”.
Jednak chciałbym tu się mylić.
Panika, o której wspomniałem może wynikać również z tego, że istnieje możliwość, iż ta pfizerowa dokumentacja w ogóle nie istnieje, a przypomnę, że jej treść opiewa na 450 tysięcy stron.
Co będzie, jeżeli się okaże, że FDA, WHO i cała reszta Niedzielskich i Simonów zainkasowała jedynie jurgielt z Pfizera, nie posiadając żadnych dokumentów na to, że wiadome szczepionki nie zabijają.
Może nie bez przyczyny pani Morawiecka wyprzedaje swoje dobra we Wrocławiu, kto wie?