INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Dowodzone przez Demokratów „siły uderzeniowe” przygotowujące się do uwięzienia nieszczepionych Amerykanów w wieku 5 lat

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

dowodzone przez Demokratów „siły uderzeniowe” przygotowujące się do uwięzienia nieszczepionych Amerykanów w wieku 5 lat

 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Zdjęcie: Ostrzegaliśmy cię: kierowane przez Demokratów "siły uderzeniowe" przygotowują się do uwięzienia nieszczepionych Amerykanów w wieku 5 lat

(Naturalne wiadomości) W lipcu założyciel i redaktor Natural News Mike Adams poinformował o zamiarze reżimu Bidena wysłania „sił uderzeniowych” agentów rządowych do amerykańskich miast i społeczności, aby zapewnić zgodność z mandatami dotyczącymi szczepionek COVID-19.

Mandat nie został jeszcze wydany przez króla Bidena, ale było oczywiste, że reżim już opracowywał rozkaz i sprawdzał go za pośrednictwem różnych rządowych „legalnych” agencji, takich jak bardzo upolityczniony Departament Sprawiedliwości.

„Nasza praca nie kończy się na tym i będziemy nadal naciskać, aby zaszczepić 12-18-latków … to jeden z powodów, dla których zainicjowaliśmy te siły uderzeniowe, aby przejść do społeczności” – powiedziała dziennikarzom rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki podczas briefingu.

 

 

Adams wyjaśnił:

„Siły uderzeniowe” to termin wojskowy, który odnosi się do uzbrojonych oddziałów, które zamierzają zniszczyć swój cel. W tym przypadku celem jest każdy Amerykanin, który odmawia wstrzyknięcia broni biologicznej z białkiem kolczastym. Rząd wypowiedział wojnę narodowi amerykańskiemu.

Rozmieszczone w kraju, te zmilitaryzowane „siły uderzeniowe” będą składać się z egzekutorów FEMA i prawie na pewno uzbrojonych agentów federalnych. Można je dokładniej nazwać „szwadronami śmierci”, a ich celem jest wstrzyknięcie ludziom śmiercionośnej broni biologicznej lub medyczne porwanie ich i zabranie do obozów śmierci covidowych FEMA, gdzie można ich po cichu eksterminować, bez robienia sceny na ulicy.

Każdy, kto stawia temu opór z bronią palną, prawdopodobnie zostanie stracony na widoku i oznaczony jako „krajowy terrorysta”.

Teraz Demokraci – prawdziwa partia krajowego terroryzmu – biorą przykład z tego bezprawnego reżimu, o czym świadczy ustawa wprowadzona w stanie Waszyngton, która dosłownie upoważnia lokalnych urzędników służby zdrowia, według ich uznania,do tworzenia „sił uderzeniowych”, aby mogli zebrać nieszczepionych Amerykanów i zatrzymać ich na nieokreślony czas, prawdopodobnie dopóki nie zostaną zaszczepieni siłą, w specjalnych obozach.

NewsPunch ma szczegóły:

Demokraci w stanie Waszyngton wprowadzili nową ustawę, która zezwoli na przetrzymywanie mieszkańców w wieku 5 lat w obozach koncentracyjnych Covid za nieprzestrzeganie drakońskiego mandatu szczepień.

Jeśli zostanie przyjęty, WAC 246-100 pozwoli lokalnym urzędnikom ds. Zdrowia według „innego wyłącznego uznania” „wydać nakaz zatrzymania w nagłych wypadkach, powodując natychmiastowe zatrzymanie osoby lub grupy osób w celu izolacji lub kwarantanny”.

Ustawodawstwo pozwala również lokalnym urzędnikom służby zdrowia na kontrolowanie policjantów, aby pomóc im w tym rażąco niekonstytucyjnym akcie, który jest podobny do tego, co Demokraci zrobili Amerykanom japońskiego pochodzenia na początku II wojny światowej (pomimo tego, że Demokraci dziś udają, że ją potępiają).

Zgodnie z W 246-100-040 ,lokalny urzędnik ds. zdrowia może powoływać się na uprawnienia funkcjonariuszy policji, szeryfów, policjantów i wszystkich innych funkcjonariuszy i pracowników dowolnych jednostek podziału politycznego podlegających jurysdykcji departamentu zdrowia do natychmiastowego wykonania poleceń wydanych w celu realizacji celów niniejszej sekcji zgodnie z przepisami RCW 43.20.050(4) i 70.05.120.”

„Tymczasowy nakaz zatrzymania” zasadniczo legalizuje porwania i fałszywe uwięzienie w stanie Waszyngton, a wszystko to pod fałszywym pozorem „zdrowia publicznego i bezpieczeństwa”. Zatrzymanie jest „na okres nieprzekraczający dziesięciu dni”, ale, jak zauważa News Punch, sędzia może przedłużyć karę pozbawienia wolności „na okres nieprzekraczający trzydziestu dni”, jeśli osoba lub rodzina porwana przez państwo odmówi otrzymania ciosu.

A jeśli ta ustawa przejdzie legalnie, w jakiś sposób, w sądach federalnych, następnym krokiem, jaki zrobią ci demokratyczni naziści, będzie trwałe uwięzienie „nieprzestrzegających” szczepionek obywateli.

To wykroczyło poza zwykłe „autorytarne”. Celem rządu jest eksterminacja. Masowe wyludnianie się wszelkimi niezbędnymi środkami. To jest wypowiedziana wojna przeciwko ludzkości” – wyjaśnił Adams.

Psaki nie użył wyrażenia „siły uderzeniowe” przez przypadek. To też nie jest zwrot, którego należy używać lekko. Ma to bardzo specyficzne znaczenie, które polega na używaniu zmilitaryzowanych oddziałów do niszczenia zamierzonych celów „- dodaje.

Ostrzegaliśmy was: dowodzone przez Demokratów „siły uderzeniowe” przygotowujące się do uwięzienia nieszczepionych Amerykanów w wieku 5 lat – NaturalNews.com

%d bloggers like this: