INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Pacjenci jako świnki morskie: Partie są trujące na różne sposoby: „Rosyjska ruletka” ze strzykawką genową

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Pacjenci jako świnki morskie: Partie są trujące na różne sposoby: „Rosyjska ruletka” ze strzykawką genową

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

To skandal nie do opisania. Ludzie są wykorzystywani na dużą skalę jak świnki morskie – nie mając o tym żadnej wiedzy. Analizy amerykańskiej bazy danych VAERS (system raportowania podejrzanych przypadków niepożądanych skutków szczepionek) ujawniły przerażające rzeczy. Poszczególne partie strzykawek z genem Corona są toksyczne na różne sposoby, niektóre nawet 3000 razy. Tak, zgadza się: 3000 razy! Osoby leczone genami mogą zrozumieć toksyczność swojej partii na podstawie zgłoszonych skutków ubocznych na „Jak zła jest moja partia”. W swoim nowym filmie dr Wolfgang Wodarg wyjaśnia najnowsze odkrycia z bazy danych VAERS i dziękuje wszystkim spacerowiczom za odwagę.

Pandemia oparta na testach PCR stoi w jaskrawej sprzeczności z tym, czego większość ludzi faktycznie doświadcza. Ponieważ tej zimy ponownie doświadczają grypy, na którą wiele osób również choruje, a niektórzy umierają. Nowością są jednak konsekwencje po roku stosowania strzykawek do terapii genowej, według dr Wodarga. Na początku było wiele niespójności, ale powoli światło wpada w ciemność. Ze względu na widoczną liczbę zgonów u młodych zdrowych sportowców, a także chorób takich jak zakrzepica, niedobór odporności i stan zapalny po zastosowaniu genów, oczywista była analiza bazy danych VAERS.

3000-krotna toksyczność w partiach

Poszczególne partie wszystkich tak zwanych „producentów szczepionek” mają skrajnie różną toksyczność. W przypadku niektórych partii toksyczność wzrasta nawet 3000 razy. Według Wodarga niemożliwe jest, aby te fluktuacje były przypadkowymi zanieczyszczeniami. Wszystkie leki i szczepionki podlegają procedurze kontrolnej. Należy zatem zapewnić, aby to samo było zawarte we wszystkich partiach. Teleskopowa procedura zatwierdzania stosowana przy zatwierdzaniu tzw. szczepionek koronowych zsuwa fazy badań i skraca je.

Czy organy kontrolne zawodzą?

Organy kontrolne prawdopodobnie po prostu przerzuciłyby te fundusze w kontekście pandemii. Ogłaszając stan wyjątkowy, możliwe jest wiele rzeczy, które wcześniej byłyby nie do pomyślenia. Nawet szef Bayer Stefan Oelrich mówił o zdumiewających wydarzeniach na Światowym Szczycie Zdrowia w październiku. Ludzie są gotowi na terapię genową i komórkową tylko z powodu pandemicznej paniki. Jest pewien: „Dwa lata temu nikt nie zaakceptowałby tej terapii genowej”, powiedział Oelrich w swoim przemówieniu w październiku 2021 r.

Eksperymenty na ludziach na dużą skalę

Analizy wykazały również, że efekt toksyczny podlegał gradacjom, od 3000 razy toksyczności do 2000 razy do 1000 razy toksyczności. Można zatem założyć, że producenci szczepionek z różnymi partiami nadużywają „chętnych do szczepienia” do określania dawki jako świnki morskie. Zwykle oznaczanie dawki odbywa się w badaniu fazy II czterech planowanych faz badania w procesie zatwierdzania. W tej fazie jest tylko 100 do 300 uczestników, którzy dobrowolnie uczestniczą w badaniu i są informowani.

Strach i sytuacja awaryjna są wykorzystywane

Teraz jednak można założyć, że w rzeczywistości cała światowa populacja jest postrzegana jako uczestnik badania. Czy wielu zdaje sobie z tego sprawę? Trudno, bo są doprowadzani do igły siłą i groźbami. Dr Wodarg jest pewien, że strach ludzi i tak zwana sytuacja awaryjna są celowo wykorzystywane do przeprowadzania takich eksperymentów na ludziach. Ostatnie eksperymenty na ludziach zakończyły się, jak uważa Wodarg, procesami norymberskimi.

Lekarze i farmaceuci muszą się o tym poinformować

Możliwości biotechnologii rozszerzają się niepomiernie. Pod przykrywką pandemii wszystko, czego producenci, firmy farmaceutyczne i przemysł od dawna chcieli spróbować, można teraz wypróbować. Jest to przestępstwo, które popełnia się tutaj przeciwko ludziom. Korupcja wielu uczestników robi resztę i nie powstrzymuje wydarzeń. Dr Wodarg wzywa wszystkich lekarzy i farmaceutów, aby poinformowali się o dostarczonych im partiach i zapytali, co zostało dostarczone. Jest też nowa baza danych „Jak zła jest moja partia”. Na tej stronie osoby prywatne mogą również sprawdzić swoją partię Pfizer, Moderna i Janssen, jeśli zdecydują się na wstrzyknięcie.

Przestępcy w pracy!

W najlepszym przypadku należy całkowicie odrzucić strzykawkę, jeśli nie jest pewne, czy to, co jest na niej napisane, znajduje się w środku. Wodarg: „I nawet wtedy, drodzy pacjenci, powiedzcie nie! Ponieważ nie możesz być pewien. W pracy są przestępcy i nie musisz poddawać się tym przestępcom!” Pozostaje mieć nadzieję, że wymiar sprawiedliwości wróci na właściwe tory i wreszcie podejmie działania. Wodarg dziękuje wszystkim spacerowiczom za ich niezłomność i odwagę. Na stronie głównej dr Wolfganga Wodarga można przeczytać jego odkrycia i wyjaśnienia. Tam niedawno ogłosił, że Youtube i Vimeo już usunęły jego nowy film.

Wszystko prawdopodobnie w sensie zdrowia!

Partie są trujące na różne sposoby: „Rosyjska ruletka” ze strzykawką genową – Wochenblick.at

%d bloggers like this: