INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Putin: W Kazachstanie zastosowano „technologie Majdanu”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post
Władimir Putin - Sputnik Polska, 1920, 10.01.2022
Prezydent Rosji Władimir Putin podczas wideokonferencji liderów państw Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym (ODKB) powiedział, że w Kazachstanie zastosowano tzw. technologie Majdanu.
– Aktywnie wykorzystywano charakterystyczne dla technologii Majdanu elementy siłowego wsparcia informacyjnego protestów. Wykorzystywano dobrze zorganizowane i dobrze kontrolowane grupy bojowników, o czym właśnie powiedział prezydent (Kasym-Żomart – red.) Tokajew, w tym tych, którzy zostali przeszkoleni w obozach terrorystycznych za granicą – powiedział Putin.
Zaznaczył, że w Kazachstanie obserwuje się agresja międzynarodowego terroryzmu, a bojownicy przechodzili szkolenia i punkty zapalne.
– Obserwujemy (w Kazachstanie – red.) właśnie agresję międzynarodowego terroryzmu. Skąd wzięły się te bandy uzbrojonych ludzi przeszkolonych w zagranicznych ośrodkach i wyraźnie mających doświadczenie w operacjach wojskowych w punktach zapalnych? – zapytał rosyjski przywódca.
W jego ocenie wydarzenia w Kazachstanie nie są pierwszą i nie ostatnią próbą interwencji z zewnątrz.
Rozumiemy, że wydarzenia w Kazachstanie nie są pierwszą i na pewno nie ostatnią próbą zewnętrznej ingerencji w wewnętrzne sprawy naszych państw. A działania podjęte przez ODKB wyraźnie pokazały, że nie pozwolimy na rozkręcenie sytuacji w swoim domu i nie pozwolimy na realizację scenariuszy tzw. kolorowych rewolucji – powiedział Putin.
Jednocześnie podkreślił, że kraj stoi w obliczu bezpośredniego zagrożenia państwowości, a na agresję trzeba było zareagować bezzwłocznie. Prezydent zaznaczył, że ODKB udało się podjąć niezbędne działania najszybciej jak to możliwe. Podkreślił także, że siły ODKB będą przebywać w Kazachstanie tyle, ile to konieczne. Następnie cały kontyngent zostanie wycofany z kraju.
Wyraził przekonanie, że w najbliższym czasie sytuacja w Kazachstanie się ustabilizuje. Zwrócił też uwagę na odwagę prezydenta Kazachstanu, który według niego skonsolidował społeczeństwo, struktury siłowe i obywateli do stawienia oporu terrorystom.
%d bloggers like this: