INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

KANADA – Quebec będzie wymagał od ludzi okazania paszportu szczepionkowego w sklepach z alkoholem i konopiami indyjskimi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

KANADA – Quebec będzie wymagał od ludzi okazania paszportu szczepionkowego w sklepach z alkoholem i konopiami indyjskimi

Autor: Jacob Serebrin, The Canadian Press

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Quebec będzie wymagał od ludzi okazania dowodu szczepienia przeciwko COVID-19, aby wejść do sklepów z alkoholem i konopiami indyjskimi od 18 stycznia, jako sposób na zmuszenie nieszczepionych osób do otrzymania pierwszych dawek, powiedział w czwartek minister zdrowia Christian Dube.

Dube powiedział, że wprowadził nowe zasady dla sklepów monopolowych i garnkowych, ponieważ są one własnością i są zarządzane przez rząd prowincji, dodając, że wkrótce ogłosi więcej usług i firm, do których będzie miał zastosowanie paszport szczepionkowy, po konsultacjach z różnymi sektorami. Zasugerował ograniczenie dostępu do galerii handlowych i salonów higieny osobistej.

„Jeśli nie będą się chronić, ochronimy ich przed sobą” – powiedział Dube dziennikarzom w Montrealu, odnosząc się do osób, które nie otrzymały ani jednej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Powiedział, że nieszczepieni ludzie stanowią około 10 procent dorosłych Quebecu, ale stanowią około 50 procent pacjentów intensywnej terapii COVID-19.

Paszport szczepionkowy Quebecu jest wymagany, aby uzyskać dostęp do firm, takich jak bary i restauracje, które zostały zamknięte w celu zmniejszenia transmisji COVID-19. Sklepy z alkoholem i konopiami indyjskimi są jednak nadal otwarte podczas blokady.

Dodał, że paszport szczepionkowy zostanie zaktualizowany, aby wymagać trzech dawek zamiast dwóch, gdy tylko wszyscy mieszkańcy Quebecu będą mieli dostęp do zastrzyków przypominających. Ogół społeczeństwa w wieku 50 lat i starszych może rezerwować wizyty na trzecie dawki, podobnie jak kobiety w ciąży, pracownicy służby zdrowia i inne wybrane grupy.

Minister zdrowia ogłosił nowe przepisy przymusu dla sklepów monopolowych i konopnych, ponieważ prowincja zmaga się z tym, co nazwał „najgorszą kombinacją” rosnących hospitalizacji z powodu COVID-19 i rosnącej liczby nieobecnych pracowników służby zdrowia.

Powiedział, że około 20 000 pracowników służby zdrowia jest bez pracy, ponieważ uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19 lub byli narażeni na wirusa, dodając, że rząd współpracuje ze związkami zawodowymi, aby znaleźć więcej personelu do opieki nad maksymalnie 2 500 pacjentami z COVID-19.

Wcześniej w czwartek rządowy instytut badawczy opieki zdrowotnej powiedział, że w ciągu dwóch tygodni może być ponad 3000 pacjentów z COVID-19 w zwykłych łóżkach szpitalnych i kolejne 400 na intensywnej terapii – więcej niż w jakimkolwiek poprzednim momencie pandemii.

Urzędnicy ds. Zdrowia zgłosili w czwartek 1 953 hospitalizacje związane z COVID-19, co stanowi wzrost o prawie 12 procent w porównaniu z poprzednim dniem. Ponad 400 pacjentów trafiło do szpitala w ciągu ostatnich 24 godzin, a 212 zostało wypisanych. Urzędnicy powiedzieli, że na intensywnej terapii było 207 pacjentów, co stanowi wzrost o 16.

Urzędnicy zgłosili w czwartek 15 874 nowe przypadki i 26 kolejnych zgonów przypisywanych nowemu koronawirusowi. Powiedzieli, że około 31 procent testów dało wynik pozytywny, w porównaniu z 28 procentami zgłoszonymi w środę.

%d bloggers like this: