INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Bitcoin, 2022 i prawdziwa historia COVID-9/11

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Bitcoin, 2022 i prawdziwa historia COVID-9/11

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Od Toma Luongo: Jest niezależnym analitykiem politycznym i ekonomicznym z siedzibą w północnej Florydzie w Stanach Zjednoczonych

Niekoniecznie lubię pisać tak zwane „prognozy roczne”. Ponieważ napisałem ich wiele do biuletynów, które pisałem przez lata, patrzenie na nie wstecz jest zawsze trochę niewygodne. Ale 2021 był szalonym rokiem, w którym wydarzyło się tak wiele, że krajobraz się zmienił i wygląda na to, że będzie to jedno z tych złych koniecznych w 2022 roku.

W rzeczywistości mógłbym zrobić więcej niż zwykle.

Po odwiedzeniu podcastu Fed Watch magazynu Bitcoin w grudniu , zostałem poproszony o napisanie artykułu na temat prognozy na 2022 rok.

Właśnie tam został opublikowany.
CZY 2022 BĘDZIE ROK BITCOINA, KTÓRY SPRAWDZIŁ SIĘ NA ŚWIECIE ?

To był fascynujący rok dla kryptowalut. Takiego, że bez względu na to, jak bardzo się starałem, nie mogłem nadążyć za wszystkim, co się działo. Odwiedzenie Bitcoin 2021 w Miami i spotkanie OG Bitcoiners z mentalnością branży gorączki złota przypomniało mi najlepsze czasy na typowej konferencji metali szlachetnych.

Hej, nawet Ron Paul tam był, co zawsze jest ucztą.

Ale poza tym rok 2021 był tak dziwny, jak każdy rok, jaki kiedykolwiek znałem. Prawdziwy konflikt nie dotyczył różnych aktywów kryptowalut jako takich, ale tego, co oznaczało pojawienie się krypto jako pełnoprawnej klasy aktywów, co przykuło moją uwagę przez cały rok.

Chodziło o coś więcej niż zwykłą mentalność hossy, która w połowie roku przerodziła się w manię. Była to świadomość, że Bitcoin i kryptowaluty zaczną ukazywać swój potencjał jako bezpiecznej przystani, co ostatecznie zostało udowodnione nie tylko dla nas, skrajnych grup austro-libertariańskich.

Z tego powodu reakcje na to, co Michael Malice nazywa „Katedrą”, a ja nazywam „Tłum z Davos”, to prawdziwa historia 2021 roku.

Napływ kapitału w kryptowalutach wzrósł, gdy Chiny wyparły wydobycie i wysłały tę zdolność do USA. Globalne zakłócenia gospodarcze spowodowane COVID-19 wymusiły radykalne przemyślenie polityki energetycznej. Bitcoin został ostatecznie ujawniony jako nieefektywne, dotowane taryfy energii elektrycznej w Chinach, na przykład.

Przy tak ogromnym wzroście świadomości społecznej w 2021 r. pytanie o tytuł wydaje się na pierwszy rzut oka zbyteczne. Bitcoin sprawdził się już na wiele sposobów.

Ale rok 2021 był tylko preludium do rzeczywistej rozgrywki gospodarczej między wielkimi mocarstwami w 2022 roku. Stary system wyraźnie zawodzi. To, jak to się nie powiedzie, zdeterminuje napięcia geopolityczne na całym świecie. Zajmą one centralne miejsce, gdy tytani starego porządku finansowego i politycznego walczą o hegemonię nad kurczącym się stosem kapitału.

Pośrodku Bitcoin jest gotowy do przejęcia ważnej roli pośrednika i zaworu ucieczki dla potencjalnych bilionów kapitału szukających bezpiecznej przystani przed tą burzą.

I jest bardzo oczywiste, że Davos jest przerażony brakiem kontroli nad wynikiem tej historii.

Zablokuj, uaktualnij

Spędziłem większość 2021 roku na wysuwaniu argumentu, że pomimo niekończącego się ciągu nagłówków i edyktów z Davos i jego quislingów na stanowiskach decyzyjnych na całym Zachodzie, podczas gdy robią wielkie postępy, kontratakują bardziej niż kiedykolwiek.

Od absurdalnych blokad po przepisy dotyczące szczepień, było jasne, że widzieliśmy gotowy scenariusz od drugorzędnych scenarzystów. Nieustanny grad wywierany na opinię publiczną przez współwinne media, które wzniecały strach, aby stworzyć podział i pozbawić ludzi czegoś znacznie gorszego niż ich zdrowie psychiczne, ich prawo do życia.

Jednak w ciągu roku prawda o COVID-9/11, skuteczność masek i zastraszanie przemysłu medycznego osiągnęły szczyt. Bez względu na to, o ile więcej ściskali, wystarczająco duży procent ludzi na całym świecie powiedziałby po prostu: „Wiesz co? Nie.”

Bez masek. Bez strzykawki. Bez pracy. Nie ma problemu. Nie. Nie. Tysiąc razy nie.

Ponieważ kiedy ktoś dochodzi do poziomu zastraszania, przekupstwa, przymusu i kłamstwa, które okazywali ci ludzie, pokazuje, jak mała jest jego władza.

I to jest krystalicznie jasne dla każdego, kto ma jeszcze wolny umysł.

Zbyt wielu postrzega tę historię taką, jaka jest: opowieścią, która ma na celu powodzenie tej sprawy. Kiepski horror zaprojektowany, aby utrzymać słabych i zadłużonych w ciągłej reakcji walki lub ucieczki, podczas gdy każdego dnia inna osoba patrzy w górę i mówi: „O czym ty do cholery mówisz?”

W pewnym momencie oszustwa cel konfrontuje się z oszustem i oszust ma wtedy wybór. Podwój się lub uciekaj. Davos nadal wierzy, że mogą się podwoić. Dr. Fauci wierzy teraz, że może wyjść i głośno powiedzieć prawdę i nadal być wiarygodnym.

Ale ci, którzy są naprawdę wiarygodni, muszą powiedzieć prawdę tylko raz, a historia się zawali:

Mark Jeftovic zauważył to , co powiedziałem kilka tygodni temu: Omikron oznaczałby koniec oszustwa COVID-9/11:

Jak na ironię, fakt, że dominujące plemię jest teraz najcięższą wersją COVID, powinien być dobrą wiadomością. Jednak dla wielu stało się to religią.

Będą tacy, którzy będą próbować trzymać się tyranii COVID tak długo, jak to możliwe, a czyniąc to, utrzymają stan hipernormalizacji, który będzie autodestrukcyjny.

Hipernormalizacja to termin ukuty przez brytyjskiego dokumentalisty Adama Curtisa, który opisuje stan, w którym narracja panująca w establishmentu jest tak absurdalna i ewidentnie fałszywa, że ​​tylko najbardziej wyprani z mózgu prawdziwi wierzący mogą się jej trzymać. Tylko najbardziej skorumpowani i samolubni politycy będą starali się je utrzymać. Ci, którzy są zwolennikami, są zazwyczaj największymi beneficjentami dysfunkcjonalnego ducha czasu.

Jeśli cofniesz się o krok i pomyślisz o narracji Davos na temat COVID, zdasz sobie sprawę, że jest to plan, który mówi, by ufać osobom odpowiedzialnym, a jednocześnie niszczyć zaufanie do nich. W przypadku hipernormalnych, przebicie ich religii państwowej pobudzi ich na nowe wyżyny przemocy, zamiast stawić czoła wstydowi.

W pewnym momencie ludzie po prostu męczą się oszukiwaniem przez niewidzialny łańcuch utrzymywany przez NPC oznaczonych niebieską flagą na Twitterze i uważnie słuchają ludzi, których im powiedziano, aby nie słuchali: twórcy szczepionki MRNA, Roberta Malone.

Kiedy podpisał wielki kontrakt ze Spotify, powiedziałem ci, że Joe Rogan zamierza wysadzić w powietrze Gwiazdę Śmierci Davos.

Kłamstwa są drogie. Prawda sama się sprzedaje.

Ponieważ w pewnym momencie istnieje granica, do której możesz grozić ludziom, jeśli nie będą posłuszni. W pewnym momencie ludzie blefują.

W pewnym momencie ludzie pojawiają się masowo i mówią „NIE”.

Patchworkowa tyrania

COVID-9/11 był tylko środkiem do celu. Ten cel to nic innego jak reset niemoralnej architektury finansowej, która zmarnowała kapitał i dziedzictwo całego Zachodu w daremnej nadziei na uratowanie władzy i prestiżu starych europejskich pieniędzy. Podczas gdy Davos sprzedawał Wielki Reset starym pieniądzom i politykom, aby ocalić swój przywilej, oni musieliby całkowicie zniszczyć wszystko inne, a mianowicie swoich poddanych, i lepiej to odbudować.

Pomysł, że komunizm zadziała, gdyby Stany Zjednoczone i Europa dołączyły do ​​Mao i Stalina podczas ostatniego wielkiego cyklu, był złą przesłanką. To nigdy by nie zadziałało. Na świecie jest zbyt dużo bogactwa, aby to osiągnąć, a technologia porusza się zbyt szybko, aby mogli kontrolować, w jaki sposób wykorzystujemy je na naszą korzyść, a nie na swoją korzyść.

Tak więc dzisiaj jesteśmy świadkami celowego niszczenia niektórych z najstarszych kultur na Zachodzie, celowego zubożenia setek milionów ludzi podczas trucizn w celu wytępienia stada niepożądanych. Podczas gdy my w grupie kontrolnej ich dużego eksperymentu nadal siedzimy ze skrzyżowanymi rękami i mówimy „nie”.

Stają się słabsze. Jesteśmy coraz silniejsi.

To, co wydarzy się w 2022 r., to to, że Davos zrealizuje swoje plany w surowej mozaiki tyranii. Zabiorą zwycięstwa, gdzie tylko będą mogli – w Niemczech, Kalifornii, Kanadzie, Australii itd. – i mają nadzieję, że to wystarczy, by posunąć program do przodu.

Ale ci, którzy do tej pory odmawiali, nie poddadzą się po tym, jak ujawnili się w ten sposób. Nie masz nic do stracenia. A koszt egzekwowania tego planu rośnie zbyt szybko, aby można go było utrzymać.

Bitcoin naprawił część z tego

Myślę więc, że 2021 nie jest rokiem Bitcoina. 2022 już.

Rok 2022 będzie rokiem, w którym Bitcoin stanie się środkiem, dzięki któremu biliony kapitału wydostaną się z chaosu, gdy Davos się rozpada, kontrola nad kluczowymi ośrodkami dynamiki gospodarczej nadal spada, a wybór staje się jasny dla ludzi.

Twoje klucze, twoje pieniądze. Twoje klucze, twoja niewola.

Ponieważ dotarliśmy do tego przysłowiowego skrzyżowania, gdzie kolejne ciosy sprawiają, że morale nie poprawia się, ale twardnieje w coś zimnego i nieubłaganego. Ponieważ miejsca najbardziej pod kontrolą Davos pogrążają się w coraz większych wirach szaleństwa, ucieczka kapitału stamtąd przewyższy wszystko, co świat widział od prawie stu lat.

Żadna ilość perswazji ani zmian zasad nie będzie w stanie powstrzymać tej powodzi. To już się zaczęło. Kapitał jest jak woda.

A jeśli Europejczykom zabroni się wywożenia pieniędzy za granicę w normalny sposób – kupowanie nieruchomości na Florydzie jest zawsze dobrym wyborem – wtedy wykorzystają wszystko, co jest dla nich dostępne.

Kryptowaluty są zdecydowanie jednym z tych zaworów ucieczki, których prezes EBC Christine Lagarde obawia się bardziej niż czegokolwiek innego.

Dla moich prognoz na 2022 r. wszystko sprowadza się do następujących:

Bitcoin, wraz ze złotem, stanie się najważniejszym środkiem ochrony w świecie pogrążonym w chaosie. Dług stanie się obecnie najbrudniejszym słowem w języku angielskim.

Handel zarówno złotem, jak i kryptowalutami będzie niestabilny i niespokojny, ponieważ codzienne potrzeby finansowe dolara amerykańskiego będą powodować fałszywe ruchy w górę i w dół. Fed będzie bronił dolara. Bitcoin osiągnie szczyt i prawdopodobnie spadnie jeszcze w tym roku, kiedy kryzys w Europie osiągnie szczyt i nastąpi czteroletni cykl bitcoinów. To będzie tytaniczna walka.

Ale pierwszy trend będzie taki sam jak w 2021 r.: wzrostowy. W szczytowym momencie nadchodzącego kryzysu bitcoin powinien być pierwszym aktywem, w którym schronią się inwestorzy.

Fundament tej umiejętności został położony w 2021 roku. 2022 to rok, w którym będzie używany. W przypadku kapitału, który nie może uciec w Bitcoin i dla banków centralnych, które muszą zdywersyfikować swoje rezerwy, złoto nadal będzie pierwszym wyborem. Złoto dogoni Bitcoin w 2022 roku.

Ponieważ kapitał płynie tam, gdzie jest najlepiej traktowany. I pomimo zmienności, niewiele jest miejsc na świecie, które mają możliwość lepszego traktowania kapitału niż Bitcoin.

%d bloggers like this: