Niezależni i nie opłacani przez wielkie korporacje farmaceutyczne lekarze, ostrzegają wprost: „władze wielu krajów wiedzą doskonale, że nakazy 💉 dla pracowników służby zdrowia prowadzą do masowych niedoborów wykwalifikowanego personelu z powodu urazów i zgonów” – donosi The Covid Blog. Szanowni Państwo wielu pracowników służby zdrowia rezygnuje z pracy ze względu na przymus tych tak zwanych 💉.

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego (AMA) aż 96 procent lekarzy w Stanach Zjednoczonych, zostało już 💉 przeciwko DAVID-19, a stworzonego w laboratorium w Wuhan. Należy tutaj stanowczo zauważyć, że niektórzy z nich, jak na ironię, są już martwi. Zatem powstaje pytanie, czy zmarli z powodu 💉, czy też jakiegoś losowego zdarzenia?

Ten artykuł może spowodować, że na dobre zostaniemy „zbanowani” w mediach społecznościowych, typu Facebook, ale de facto i tak jesteśmy już tam regularnie „banowani”, za ujawnianie prawdy, więc „olać” cenzurę Facebooka. I zaiste, ale media są bardzo zajęte ukrywaniem historii takich jak ta, to jest dziesiątek lekarzy opowiadających się za tak zwaną 💉 na DAVID-19, podczas gdy wielu z nich, nawet w młodym wieku, umiera z powodu klasycznych niepożądanych reakcji ze strony elixiru

Zatem mieliśmy do czynienia w przypadku zmarłych lekarzy z: atakami serca, skrzepami krwi, zatorowością płucną. I wszystkie, ale to wszystkie te rzeczy, które są znanymi „rzadkimi” skutkami ubocznymi wstrzyknięcia na DAVID-19 pojawiają się coraz częściej. A to z kolei ukazuje coraz dobitniej ogrom szaleństwa, z jakim mamy do czynienia. Pamiętajmy także i o tym, że w gruncie rzeczy: „martwi lekarze nie kłamią”.

I przede wszystkim: nie wierz mi na słowo, po prostu „wygoogluj” nazwiska wszystkich lekarzy wymienionych w tym artykule i zobacz, czy mówimy prawdę, czy nie. Oczywiście Fauci, Biden, czy Gates i przede wszystkim te sprzedajne media „głównego nurtu”, nigdy nie przyznają, że to ta tak zwana 💉 na DAVID-19 ich zabiła, ale z pewnością jest ogromna liczba młodych lekarzy, którzy wzięli „szczepienie” na DAVID-19 i są teraz martwi z powodu zawału serca czy zakrzepicy.

Dr Kevin Walsh, ginekolog położniczy z prywatną praktyką w Roanoke w stanie Wirginia, padł martwy zaledwie sześć tygodni po otrzymaniu „zastrzyku”. W swoich postach na Facebooku, Walsh porównał chińskiego wirusa do polio, próbując w ten sposób przestraszyć swoich zwolenników, by ci również dali się „dźgnąć”. Podobny los spotkał doktora Justina Nassera z Benowa w stanie Queensland (Australia). Według biuletynu informacyjnego 14 listopada Nasser „nieoczekiwanie zmarł na atak serca”.

Dr Stephanie Bosch z Waldport, również zmarła „nagle i nieoczekiwanie” na zatorowość płucną 13 października. Przyjęła preparat firmy Johnson & JohnsonDr Craig Shannon z Poughkeepsie w stanie Nowy Jork zmarł nagle w swoim domu. Dwa różne nekrologi twierdziły, że zmarł z powodu chłoniaka nieziarniczego, jednak gdyby to była rzeczywiście przyczyna, zmarłby w szpitalu lub hospicjum, a nie we własnym miejscu zamieszkania.

Dr Elliott Gagnon z Wasilla, podobnie „zmarł niespodziewanie w swoim domu” 14 października. Z kolei jego żona Janel Gagnon przesłała swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, na którym posiadała maseczkę na twarzy z logo LGBTQ i nakładkę ze zdjęciem, która to nakładka stwierdzała: „Dostałam moją 💉 przeciwko DAVID-19: możemy to zrobić wszyscy”. Oj… zaiste… możemy zrobić to wszyscy, w końcu przecież to już: „ostatnia prosta”.

Dr Daniel McBride z West Hatfield w stanie Massachusetts, który zmarł nagle na atak serca po 16-milowej przejażdżce rowerem 20 października. Chirurg ortopeda był „zagorzałym rowerzystą” i wszechstronnym sportowcem, powiedzmy, był ogólnie zdrowy przed tym jak się „zaszprycował” na COVID-19.

Dr Janak Patel z Marietta w stanie Ohio „zmarł nagłą śmiercią” 28 października. Kiedy przyjechała karetka Patel był w tak ciężkim stanie, że „jego ciało było niezdolne do reanimacji”. Zaznaczam, że to tylko nieliczne ujawnione przypadki z wielu, wielu innych nadal utrzymywanych w tajemnicy przed opinią publiczną.

Natomiast niezależni i nie opłacani przez wielkie korporacje farmaceutyczne lekarze, ostrzegają wprost: „władze wielu krajów wiedzą doskonale, że nakazy 💉 dla pracowników służby zdrowia prowadzą do masowych niedoborów wykwalifikowanego personelu z powodu urazów i zgonów” – donosi The Covid Blog. Szanowni Państwo wielu pracowników służby zdrowia rezygnuje z pracy ze względu na przymus tych tak zwanych 💉.