INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Cel szczepienia: wprowadzenie świadectwa szczepienia i tożsamości cyfrowej

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Cel szczepienia: wprowadzenie świadectwa szczepienia i tożsamości cyfrowej

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Od końca 2020 roku ludzie na całym świecie są szkoleni, aby identyfikować się na stałe. Organizacje szczepień, takie jak Gates and Rockefeller Foundation, Fondation Botnar i WHO prowadzą kampanię na rzecz ogólnoświatowego świadectwa szczepień i cyfrowego identyfikatora, który można sprawdzić w dowolnym momencie. UE prowadzi projekt ID2020, a Chiny mają system kredytów społecznych, który umożliwia bezproblemowe monitorowanie populacji.

Tymczasem w strefie Schengen nie musimy pokazywać paszportu, ale podczas wizyty w restauracji, w muzeum, na koncercie, podczas uprawiania sportu i gdziekolwiek indziej, musimy udowodnić status szczepień i/lub badań. Na przykład w Wiedniu potrzebujesz dowodu trzech szczepień, testu PCR i maski FFP2, aby odwiedzić Wiedeńską Operę Narodową (opera jest obecnie zamknięta z powodu klastra Omikron w zespole, który prawdopodobnie został zaszczepiony trzy razy) . Robi się coraz bardziej szalony.

Zawartość karty szczepień wg WHO

Ale w tym szaleństwie jest oczywiście metoda. Jak informowaliśmy, 27 sierpnia 2021 r. WHO opublikowała propozycję treści światowego paszportu zdrowia i szczepień. A tak zapłaciliśmy za:

„ Ta praca została sfinansowana przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, rząd Estonii, Fundację Botnar, Państwo Kuwejt i Fundację Rockefellera. Poglądy sponsorów nie miały wpływu na treść tego dokumentu.”

To, co WHO chciałaby zapisać, można znaleźć w glosariuszu w sekcji „Dane osobowe”:

„ Dane osobowe to: dane biograficzne (dane osobowe), takie jak imię i nazwisko, płeć, stan cywilny, data i miejsce urodzenia, kraju pochodzenia, kraju zamieszkania, indywidualny numer rejestracyjny, zawód, wyznanie i pochodzenie etniczne; dane biometryczne, takie jak zdjęcie, odcisk palca, obraz twarzy lub tęczówki; Dane dotyczące zdrowia oraz wszelkie wyrażanie opinii o osobie, takie jak: B. Oceny ich zdrowia i/lub szczególnych potrzeb.”

Świadectwo szczepień w UK jest warunkiem koniecznym do wynajmu mieszkania i pracy

Wielka Brytania jest najwyraźniej dość zaawansowana w tworzeniu „przejrzystego człowieka” i całkowitej inwigilacji.

W dokumencie zatytułowanym „ Technologia walidacji dokumentów tożsamości w systemie prawa do pracy i prawa do najmu oraz DBS sprawdzanie przed zatrudnieniem” Badanie przed zatrudnieniem) standaryzuje to, czego będziesz potrzebować od kwietnia do wynajęcia mieszkania lub pracy. Właściciel i pracodawca powinni być w stanie bardzo łatwo i szybko sprawdzić, czy mieszkanie i tak było dobre i czy było wystarczająco często szczepione.

„Korzystanie z IDVT w przypadku praw do pracy, wynajmu i przeglądów DBS pomoże wspierać długoterminowe praktyki pracy po pandemii, przyspieszyć zatrudnianie i onboarding, poprawić mobilność pracowników oraz poprawić bezpieczeństwo i integralność w celu zwiększenia liczby przeglądów. Technologia wykorzystywana w całym procesie identyfikacji eliminuje błędy ludzkie w wykrywaniu sfałszowanych dokumentów lub nieścisłości i pomoże Ministerstwu Spraw Wewnętrznych, DBS i DCMS osiągnąć ulepszenia za pośrednictwem swoich partnerów dostarczających.

Treść przepustki szczepień lub tożsamość cyfrowa

Na innej rządowej stronie internetowej zatytułowanej „Aplikacja NHS COVID-19: nasze przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych” można znaleźć informacje o tym, co powinno znaleźć się w zaświadczeniu o szczepieniu i identyfikatorze cyfrowym w postaci „aplikacji Covid”:

Niektóre dane, które są przechowywane tylko w aplikacji na telefonie, obejmują:

Dane zdrowotne – takie jak wynik testu na COVID-19 i stan izolacji

Informacje o miejscu przechowywane tylko w Twoim telefonie mogą wskazywać na inne szczególne kategorie danych. Jednak te dane są zapisywane tylko w Twojej aplikacji. Podsumowanie lub liczenie zawarte w zestawie danych do analizy nie zawiera tych informacji.

Na przykład miejsce może wymagać:

  • pochodzenie rasowe lub etniczne;
  • opinie polityczne;
  • przekonania religijne lub filozoficzne;
  • Członkostwo w związku zawodowym;
  • Dane dotyczące życia seksualnego lub orientacji seksualnej osoby fizycznej.
  • Jednak nasze systemy nie mogą uzyskać dostępu do tych danych ani ich przetwarzać; odnotowujemy je tutaj, aby promować przejrzystość.

Centralne systemy, za pomocą których aktualizujemy wyniki testów COVID-19 użytkowników aplikacji, umożliwiają aplikacji aktualizację ich statusu. Aby zapewnić, że prawidłowe wyniki zostaną zwrócone właściwemu użytkownikowi, traktujemy te dane jako dane osobowe, chociaż chronimy tożsamość użytkownika aplikacji (poprzez pseudonimizację w rozumieniu RODO) i niezwłocznie usuwamy dane z naszych systemów. Czyli dla systemu centralnego przetwarzamy:

  • Dane dotyczące zdrowia – takie jak wynik testu na COVID-19

Możesz zobaczyć, jak daleko powinny zajść sprawy. Religia, pochodzenie etniczne, poglądy polityczne, przynależność do związków zawodowych – głód danych nie ma granic.

Zapewnia się, że dane są anonimizowane w sposób uniemożliwiający identyfikację użytkowników aplikacji. Facebook był również zobowiązany do niełączenia danych użytkownika WhatsApp z danymi Facebooka. Tak czy inaczej to się stało. A metod analizy zanonimizowanych danych w taki sposób, aby można było ustalić tożsamość, jest aż nadto. A kiedy dane będą już dostępne, to właśnie się stanie. Ponieważ celem jest podejmowanie zautomatyzowanych decyzji, które najwyraźniej są objęte prawem (my (DHSC) uważamy, że wszelkie zautomatyzowane podejmowanie decyzji jest dozwolone przez prawo).

Szczepienie obowiązkowe → świadectwo szczepienia → dowód cyfrowy

Obowiązek szczepienia nie ma absolutnie żadnego znaczenia epidemiologicznego ani medycznego, zwłaszcza w przypadku nieszkodliwych wariantów odpowiadających krążącym od wieków koronawirusom.

Chodzi raczej o to, by przynajmniej pozornie było powodem, dla którego podczas wizyty w operze i przy kawie musimy deklarować swoją religię i poglądy polityczne.

Walka z obowiązkowymi szczepieniami jest jednocześnie walką o ochronę praw człowieka i praw podstawowych, w szczególności sfery prywatnej, a także przeciwko państwu inwigilowanemu.

Zweck der Impfung: Einführung von Impfpass und digitaler Identität

%d bloggers like this: