Obraz są jednym z najpotężniejszych mediów propagandowych, nigdy nie były tylko źródłem rozrywki. Filmy hollywoodzkie oprócz rozpowszechniania propagandy wojennej przygotowują także ludzi na nadchodzące zmiany, które zaplanowała elita. Nie chodzi tylko o filmy, ale ogólnie o przemysł kulturalny.
Przez przemysł kulturalny rozumiem wykorzystanie różnorodnych źródeł rozrywki w celu stworzenia dominującej kultury (muzyka, filmy, moda, gry wideo, powieści, czasopisma itp. jako broń kulturowa).

Termin „przemysł kulturalny” został ukuty przez filozofów Szkoły Frankfurckiej, Theodora Adorno (1903–1969) i Maxa Horkheimera (1895–1973), i został przedstawiony jako słownictwo krytyczne w rozdziale „Przemysł kulturalny: oświecenie jako masowe oszustwo” książkę Dialectic of Enlightenment (1944), w której sugerowali, że kultura popularna jest podobna do fabryki produkującej ustandaryzowane dobra kultury – filmy, programy radiowe, czasopisma itp. – które są wykorzystywane do manipulowania masowym społeczeństwem w bierność.

Hollywoodzkie filmy oglądane są na całym świecie, a lokalni filmowcy kopiują to, co robi Hollywood. Hollywood jest najlepszym narzędziem propagandowym do tworzenia globalnej kultury. Tylko 6 dużych studiów filmowych (Universal Pictures, Paramount Pictures, Warner Bros. Pictures, Walt Disney Pictures, Columbia Pictures, 20th Century Fox), które są częścią sześciu zróżnicowanych konglomeratów medialnych, dominuje w Hollywood, których różne spółki zależne zajmujące się produkcją i dystrybucją filmów wspólnie kontrolują około 80-85% przychodów ze sprzedaży biletów w USA.

Moc obrazu

Filmy mogą inspirować, motywować, a nawet demoralizować ludzi na dużą skalę. Pomyśl o ostatnim razem, kiedy byłeś zagubiony psychicznie podczas oglądania filmu, oczarowany wpatrując się w ekran, tracąc poczucie czasu i miejsca, jak to się dzieje w stanie hipnozy.

Zapominając na chwilę, że to wszystko jest fikcją i scenariuszem. Niemal w transie oglądając fikcyjne postacie grane przez aktorów, czułeś wszystkie emocje, czułeś się dobrze, zły i przerażony, sceny i pomysły pozostały w Twojej pamięci. Być może nawet myślałeś o nich w kółko. Omówiłeś je później z rodziną i przyjaciółmi, nawet lata po obejrzeniu filmu.

To pokazuje, jak potężne mogą być efekty filmów. Tworzenie filmów to sztuka, fabuła jest dobrze napisana, wszystkie skomplikowane koncepcje są uproszczone, a podstawowy przekaz jest bardzo dobrze komunikowany. Tak naprawdę niewiele pozostaje widzowi do przemyślenia podczas filmu, a on lub ona ogląda wszystkie sceny jak oczarowany. Nie musi się zatrzymywać, żeby cokolwiek pomyśleć, bo wszystko zostało tak dobrze przedstawione.

Technika wykorzystania teatru i innych form sztuki jako broni jest bardzo stara i stosowana od czasów starożytnych. Platon mówił o wykorzystaniu sztuki do kształtowania ludzkich umysłów w swojej książce Republika. Platon doradzał cenzurze literatury w szkołach i opowiadał się za kontrolą poezji, muzyki, malarstwa, rzeźby i architektury. (Kontrola umysłu w USA Steve’a Jacobsona).

Co to jest programowanie predykcyjne?

 

Programowanie predykcyjne, teoretyczna metoda masowej kontroli umysłu, sugeruje, że ludzie są uwarunkowani poprzez dzieła fikcyjne, aby zaakceptować zaplanowane przyszłe scenariusze. Badacz Alan Watt definiuje to zjawisko jako „moc sugestii wykorzystującej media fikcji do stworzenia pożądanego rezultatu„.

Wikipedia

Ta definicja wiki nie jest zbyt szczegółowa, ale daje dobry pomysłIdea programowania predykcyjnego jest prosta, ludność jest z góry przygotowana lub zaprogramowana na nadchodzące zmiany za pomocą fikcji. Jest to akt psychologicznej inżynierii mas.  Radykalne zmiany zostałyby odrzucone przez ludzi, a proces warunkowania jest wymagany, aby były akceptowalne, to warunkowanie odbywa się pośrednio przy użyciu fikcyjnych źródeł, takich jak filmy i programy telewizyjne.

W ten sposób ludzie są narażeni na idee i koncepcje pożądanych zmian, które przeplatają się z fabułą filmów, programów telewizyjnych, teledysków, powieści itp. Po tym, jak robi się to przez długi czas, powoli zmiany są wdrożone i stać się nową normą. Ten proces psychologicznej inżynierii ludzi dla przyszłości za pomocą filmów i innych form rozrywki nazywa się programowaniem predykcyjnym. Ludzie są szkoleni nieświadomie do nadchodzących zmian w subtelny sposób za pomocą fikcji. To forma kontroli umysłu.

Dlaczego programowanie predyktywne jest konieczne, ponieważ trudno jest przełamać przyzwyczajenia i zwyczaje ludzi, którzy lubią swojskość i rutynę. Nie możesz po prostu nakazać ludziom maszerować w kierunku zmiany. Potrzebujesz ich najpierw do ich przygotowania.  Pożądane koncepcje i idee przyszłości, takie jak np. transhumanizm, są obecne wszędzie w kulturze popularnej. Wszystkie te idee i koncepcje są osadzone w zbiorowej psychice poprzez fikcję. Były tam obecne w publicznej podświadomości, zanim stały się rzeczywistością.

Tak działa proces programowania predykcyjnego

  • Odczulanie (odczulanie)
  • Powtarzanie (warunkowanie)
  • Wiele platform do przekazywania wiadomości (muzyka, moda, powieści itp.)
  • Powoli i systematycznie normalizuje się koncepcje (uwarunkowanie udane)
  • Ludzie akceptują zmiany jako normalne i naturalny (pożądany efekt)

Odczulenie

zaprezentuj publiczności poprzez filmy nowy pomysł lub koncepcję, na przykład połączenie ludzi i robotów. Ponieważ jest to fikcja, więc ludzie nie będą sprzeciwiać się takiej sugestii i uważają ją za zwykłą fantazję.
Dzięki filmom możesz pokazać publiczności wszelkie dziwaczne, absurdalne, pokręcone treści, ponieważ w końcu to wszystko jest fałszywe. Ludzie nie reagują zbyt mocno i patrzą na to, jak ich cenzorzy słabną. Niczego nie osądzają, sądząc, że to tylko nieszkodliwa rozrywka.

Odczulanie oznacza, że stan szoku i niepokoju został rozwiązany. Ludzie nie czuliby już ani nie postrzegali tej zmiany jako niezręcznej, surrealistycznej, dziwacznej, absurdalnej, obrzydliwej, a zamiast tego przyzwyczailiby się do niej i przyzwyczaili. Nie czuliby się już zaniepokojeni ani niespokojni. Poza tym przeciętny człowiek nie przeprowadzi zbyt wielu badań, ponieważ uformowałby z góry przyjęte idee i przekonania.

Powtórzenie

Powtórzenie zaczyna na stałe utrwalać koncepcję w umyśle opinii publicznej. W jakiś sposób tworząc trwałe miejsce w podświadomości. Powtarzanie oznacza warunkowanie, coraz więcej filmów pokazuje te same rzeczy w kółko. Umysł publiczny jest zalewany podstawową koncepcją od dziesięcioleci. (dla ex transhumanizmu). Inne formy rozrywki, takie jak teledyski, programy telewizyjne, magazyny o modzie, powieści, komiksy, poruszają te same tematy, podstawowe koncepcje są obecne wszędzie i nie tylko w filmach.

Ludzie przyzwyczajają się do oglądania tych samych rzeczy rok po roku i za pośrednictwem różnych mediów. Stają się częścią zbiorowej psychiki. Stają się jak każda inna normalna rzecz. Po pomyślnej ekspozycji przez pewien czas, zmiany są prezentowane opinii publicznej. Fikcja staje się faktem. Ludzie nie reagują silnie i nie protestują w żaden sposób. Jakby to wszystko było naturalnym postępem. Na przykład naukowcy otwarcie opowiadają się za tym, a rządy planują wprowadzenie szeregu transhumanistycznych zmian, takich jak użycie robotycznych żołnierzy. (Armia USA zwraca się do robotów-żołnierzy.

Czy ludzie zareagowaliby w ten sam sposób, gdyby nie uwarunkowane fikcją. ? Nie sądzę. Zmiany są po raz pierwszy wprowadzane za pośrednictwem filmów. Koncepcje i pomysły są włączone do fabuły. Filmy są wspomagane programami telewizyjnymi, kreskówkami, powieściami, komiksami itp. Po wystarczającym ujawnieniu za pośrednictwem tych mediów fikcyjnej rozrywki, zmiany są publicznie ogłaszane i są ogólnie akceptowane przez masy.

Władze nie muszą stawić czoła buntom i dezaprobacie, ponieważ masy zostały już zaprogramowane na akceptację zmian. Jeśli zmiany zostaną wprowadzone bez odpowiedniego uwarunkowania, ludzie będą się im przeciwstawiać i odrzucać. Potrafią jasno przeanalizować, jakie zagrożenia niosą ze sobą i jak mogą na nie wpływać. Program elit zostanie wstrzymany. Tak więc proces warunkowania jest niezbędny do osiągnięcia publicznej zgody.

Filmy to nie tylko rozrywka, ale także stopniowe warunkowanie niczego niepodejrzewającej publiczności pewnych idei, koncepcji i zmian. Filmy to świetne sposoby na zaprogramowanie ludzi, a zwłaszcza młodzieży, na konkretną wizję przyszłości.  Brutalność policji w filmach i programach telewizyjnych stała się rzeczywistością, system biometrycznych kart identyfikacyjnych to kolejny dobry przykład udanego wykorzystania programowania predykcyjnego.

Dlaczego im się udaje?

Ponieważ ludzie myślą, że filmy to rozrywka dla widzów i pieniądze dla producentów, nigdy nie przestają ich oglądać, ludzie nigdy nie podejrzewają, że filmy można wykorzystać do ich programowania.  Gdyby partia nazistowska wyprodukowała lub sfinansowała film, ludzie zbojkotowaliby go lub oglądaliby ze sceptycyzmem, ludzie nie myślą w ten sam sposób o filmach z Hollywood, ponieważ uważają, że są one tworzone bez żadnej agendy i wyłącznie z powodów rozrywkowych, w przeciwieństwie do rzeczywistych motywacji twórców.

Powszechnie uważa się, że hollywoodzkie filmy od samego początku były wykorzystywane jako narzędzie propagandy, a mnóstwo informacji wyraźnie dokumentuje związek, jaki CIA i Pentagon mają z hollywoodzkimi twórcami filmowymi. Przykład:

Po atakach terrorystycznych z 11 września, zastępca szefa sztabu George’a W. Busha, Karl Rove, zaprosił prawie cztery tuziny hollywoodzkiej elity władzy do hotelu Beverly Peninsula i poprosił o pomoc w uzyskaniu poparcia dla programu polityki neokonów, w tym w zakresie środków bezpieczeństwa wewnętrznego i prowadzenia wojny w Afganistanie i Iraku.

Gdy dominuje mit neutralności, czujność ludzi słabnie, a ich umysły są otwarte na sugestie. Jak mówi Hoffman, prawdziwy skok sprzedażowy zaczyna się, gdy ludzie nie widzą reklamy propagandysty. Nie zdają sobie sprawy, że filmy są tworzone nie tylko w celach rozrywkowych, ale także z innych powodów. Głównym powodem jest zaprogramowanie umysłów widzów na akceptację pewnych idei i koncepcji.

Powtarzające się motywy programowania predykcyjnego

Poniżej kilka powtarzających się tematów (czym elity programują umysł publiczny). Pamiętaj, że niektóre filmy mogą mieć więcej niż jeden motyw. Jak Matrix (Transhumanizm, Dystopia, New Age).

Transhumanizm – powszechny trend od lat 70. XX wieku. Chociaż pierwszym przykładem filmu transhumanistycznego może być Metropolis wydany w 1927 roku.  Wszystkie transhumanistyczne koncepcje były tam obecne w filmach, takie jak androidy, łączenie ludzi i maszyn, zaawansowana sztuczna inteligencja, wirtualna rzeczywistość, borg, klony, chimery,  Przesyłanie myśli itp. było tematem wielu filmów, programów telewizyjnych, teledysków, magazynów o modzie i powieści. Niektóre przykłady filmów promujących ten temat to Wyspa, Lucy, Łowca androidów, Terminator, Matrix, Księżyc, Transformers, Johnny Mnemonic.

Dehumanizacja Hollywood jest zajęte tworzeniem filmów pełnych krwi i krwi. Brzydota jest wszędzie w filmie i telewizji, czyż sztuka nie dotyczy piękna? Dehumanizacja to broń wojenna. Jesteśmy dehumanizowani, co oznacza, że jesteśmy wrogami. Te makabryczne filmy wciąż przedstawiają bezlitosne tortury, przerażające morderstwa, okaleczenia, nadużycia i wszelkiego rodzaju zdeprawowane i nikczemne treści.
Dlaczego każą nam to oglądać? Te filmy goreją,  są tworzone z myślą o szerszym planie usunięcia człowieczeństwa i empatii.

Ludzie nie czują, kiedy widzą takie cierpienie i straszne akty w prawdziwym życiu. Są szkoleni, aby konsekwentnie oglądać takie treści i przyzwyczajać się do nich.  To tak, jakby zamieniać ludzi w sadystycznych psychopatów, tak jak elity. Jesteśmy nieświadomie uwarunkowani, aby postrzegać ludzi jak każde inne zwierzę. Życie ludzkie straciło na wartości. Czy Hollywood próbuje znormalizować to, co nienormalne.

Oprócz filmów takich jak Piła i Hostel mamy też teledyski, programy telewizyjne, a nawet magazyny o modzie, które są pełne odczłowieczających treści. Film Hostel jest całkiem interesujący, opowiada o elitarnych pierścieniach tortur. Czy takie elitarne pierścienie tortur istnieją w prawdziwym życiu? czy twórcy filmu potajemnie próbują zwrócić naszą uwagę na ten fakt?  Hollywood jest zajęty ciągłym wystawianiem publiczności na niepokojące sceny tortur, makabrycznych morderstw, nadmiernej przemocy, straszliwych nadużyć, kontroli umysłu i wszystkiego innego, co jest nikczemne i godne pogardy.

Po co tworzyć takie obrazy?

Wygląda na to, że stworzymy zdeprawowaną kulturę. Bardzo lubią pokazywać treści graficzne, które wywołają u widzów koszmary, niemal psychologiczną torturę. Czy robią to wszystko, aby przygotować ludzi na nadchodzącą planowaną śmierć i nie chcą, aby ludzie wczuli się w kogoś brutalnie zabitego przez policję lub wojsko, a nie po raz drugi przyjrzeli się ofierze, ponieważ przyzwyczaili się oglądać dziesięć razy więcej gorsze rzeczy, czy robi się to, aby usunąć ludzkość?  Myślę, że tak, dobry sposób na przygotowanie mas na nadchodzące prawdziwe życie niewolników, ponieważ zostanie wprowadzony całkowity stan wojenny.

Przemoc i tortury są tak realistyczne w dzisiejszych czasach, gdy technologia wciąż się rozwija, że wydaje się prawie jak oglądanie filmu z tabaką. Może kiedyś żywa tortura i śmierć stanie się nową formą rozrywki, tak jak w filmie Death Race i tak jak teraz, ludzie nie będą mieli z tym problemu w przyszłości. Fikcyjny świat Videodromu niestety stał się rzeczywistością.

Filmy katastroficzne Kolejnym powracającym tematem są filmy katastroficzne z wszelkiego rodzaju scenariuszami katastrof, kataklizmów i końca świata. W tych filmach jesteśmy świadkami wszelkiego rodzaju tragedii, w tym wybuchu chorób pandemicznych, klęsk żywiołowych, takich jak zderzenia asteroid, trzęsienie ziemi, erupcja wulkanu itp.

W odpowiedzi na to wszystko całe kraje, a nawet cała planeta, wpadają w panikę i zamieszanie, co następuje: bezprawie, chaos, anarchia, zamieszki, masowe braki żywności i masowe zgony stają się nowymi normami. Przykład – San Andreas, 2012, Contagion, Geostorm itp. (Czy elity same wywołają te katastrofy przy użyciu technologii HAARP lub wojny biologicznej w przyszłości?).

Dystopia

Filmy na ten temat są w futurystycznej oprawie i propagują idee, takie jak państwo światowe, system totalitarny charakteryzujący się zmilitaryzowaną policją, totalną inwigilacją, ludzie potrzebują przepustki, aby wyjść ze swoich ustalonych stref, wszyscy są odurzeni w celu stłumienia emocji i buntownicze myśli, ludzie są projektowani do swojej pracy, genetycznie modyfikowani, a nawet zabijani po pewnym wieku, żadna wolność ani prawa nie są dopuszczalne, tylko posłuszeństwo wobec państwa.

Wysoce zaplanowane społeczeństwo z biometrycznymi dowodami osobistymi, bazami danych, eutanazją, genetycznie modyfikowanymi formami życia, racjonowaniem, kontrolą myśli za pomocą chemikaliów i lekówStosowane są wszelkiego rodzaju metody kontroli społeczeństwa. Nawet środowisko naturalne zmieniło się drastycznie i ludzie zmuszeni są do życia w podziemnych miastach, bez światła słonecznego, zanieczyszczonego powietrza itp.Filmy hollywoodzkie mają bardzo mroczną wizję przyszłości.  Przykłady – Code 46, Gattaca, THX 1138, Equilibrium, Minority Report itp.

Okultyzm i New Age 

Okultystyczna inwazja na przemysł kulturalny nie jest niczym nowym, ale w ostatnich czasach znacznie się zwiększyła. Promocja okultystyczna jest dość rażąca, ponieważ Madonna staje się praktykującą Kabałę. )Symbole okultystyczne, mordy rytualne, a nawet bezpośrednie wzmianki o tajnych stowarzyszeniach, inicjacjach masońskich i okultystycznych ceremoniach w filmach, programach telewizyjnych, teledyskach są teraz dość powszechne. Tak wielu artystów komiksowych jest okultystami i koduje swoje prace z motywami okultystycznymi (Grant Morrison, Alan Moore itp.).
Nie tylko komiksy, ale także filmy, teledyski, magazyny o modzie są pełne okultystycznej symboliki. Nawet muzyczne pokazy rozdania nagród zamieniają się w okultystyczne ceremonie z występami celebrytów pełnymi odniesień do okultystycznych koncepcji.

Symbolika okultystyczna jest wszędzie w kulturze popularnej. Przykładami niektórych filmów z motywami okultystycznymi są Rosemary Baby, Eyes Wide Shut, Wickerman, From Hell. Według wielu badaczy duchowość New Age jest dokładnie tym samym okultystycznym przebudzeniem.

Wiele praktyk i wierzeń okultystycznych wskrzeszonych przez współcześnie było częścią bardzo wczesnych kultur pogańskich. Wiele praktyk takich jak czary/czary, spirytyzm, wróżbiarstwo (jasnowidzenie; widzenie przyszłości), nekromancja (konsultowanie się ze zmarłymi) i astrologia, Te i inne okultystyczne praktyki były rozpowszechniane przez starożytne magiczne i tajemnicze religie Chaldejczyków, Egipcjan, a przede wszystkim w kulturze asyryjsko-babilońskiej.

Słynne filmy oparte na naukach nowej ery to Matrix,  Gwiezdne wojny, Odyseja kosmiczna 2001, Avatar. Filmy, teledyski, magazyny o modzie itp. pełne są okultystycznych symboli. Dlaczego przemysł rozrywkowy ma obsesję na punkcie okultyzmu?

Metallica: Spit Out the Bone

Wiele oglądałem materiałów, w których to sataniści przepowiadali c19, ale ten chyba jest najbardziej dosadny, pesymistyczny i jak najbardziej dystopijny….Najprawdopodobniej nikt nie będzie w stanie zauważyć w normalnej prędkości wszystkich okultystycznych znaków i wyłapać przesłanie jakie niesie ze sobą ten teledysk lucyferiańskiego zespołu.

Czytelnik wychwycił to, co ważne a ja to skomentuję.Pierwsze foto w tym podprogowym przekazie (zapewne fani Metaliki nie koncentrowali się na tych obrazach) przedstawia kogoś kto bada coś pod mikroskopem:

Niby zwykła rzecz, ale kolejna scena/foto pokazuje nam coś jakże bardzo znajomego:

Najpierw wstrzykiwali to małpom…

… a później dzieciom

Następne sceny zdradzają, co się dzieje po dźgnięciu koroną z grafenem:

Czarny płyn się rozmieszcza wewnątrz ciała, a grafen z czasem ma spowodować transformację:

Pamiętam jak kilka miesięcy temu, góra pół roku, pewien lekarz nagrał sobie filmik podczas dźgania drwiąc jakoby po drugiej dawce odbierał satelitę i miał chipa. Dzisiaj już się mówi oficjalnie o tym, że w Szwecji certyfikaty dźgania będą w chipach.

Transhumanizm nie jest wcale czymś nowym. Wielokrotnie o tym pisałem, ale przejdźmy do kolejnej scenki:

Możesz teraz drwić z tego co ja tutaj pisuje tak jak wielu drwiło jak pisywałem o biblijnym Wielkim Ucisku przez lata i o bestii. Dzisiaj nawet new age cytuje biblię i ludzie nienawróceni pisują książki pt Bestia. Przekonacie się za minimum 3 lata, czy teledysk Metaliki nie był proroczy…

Ostatnia scena jest bardzo wymowna:

Wyznawcy szatana ubrani na czerwono. To zapewne Ci, którzy wiedzą o tym wszystkim i się nie dali zadźgać – masoneria i plemię szatana (Chazaria itp). Po bokach ludzie już jako roboty połączeni z szatanem.

Te kolory są teraz modne. Pisałem o tym kilka razy, że po sformatowaniu się dźganiami, ludzie już nie będą wolnymi jednostkami. Na tym etapie jest jeszcze możliwe nawrócenie się do Boga zarówno zadźganych jak i niezadźganych, ale później zadźgani nie będą mieli wyjścia.

Co jest interesujące i ku przestrodze na koniec mężczyzna uciekający jako antystemowiec z dziewczyną okazał się systemowcem-satanistą.

“ I czwarty anioł wylał swoją czaszę na słońce; i zostało mu dane spiec ludzi ogniem. I byli popaleni ludzie wielkim żarem, i bluźnili imieniu Boga, który ma władzę nad tymi plagami; a nie upamiętali się, aby oddać Mu chwałę. I piąty anioł wylał swoją czaszę na tron dzikiego zwierzęcia; i w jego królestwie stała się ciemność, i gryźli swoje języki z bólu, I bluźnili Bogu nieba za swój ból i za swoje wrzody; i nie upamiętali się ze swoich czynów. “

Ci, którzy przyjmą znak bestii, którym uważam niezmiennie od 10 lat będzie tatuaż elektroniczny, nie będą w stanie żałować  ZA SWOJE CZYNY,  za swoje decyzje! Będą bluźnić Bogu pomimo, że byli ostrzegani!

I słyszałem potężny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: Idźcie i wylejcie czasze gniewu Bożego na ziemię. I wyszedł pierwszy, i wylał swoją czaszę na ziemię; i pojawił się złośliwy i ropiejący wrzód na ludziach, którzy mieli znamię dzikiego zwierzęcia, i którzy oddawali pokłon jego obrazowi.

Osoby, które przyjmą znak bestii lub pokłonią się BESTII  będą miały wrzody złośliwe i będą umierać w cierpieniu. Nie wierzcie tym, którzy mówią, że dźgania są znakiem. Albo nie znają pisma, albo są zwodzicielami. Już teraz umierają ludzie NAGLE bez wrzodów i jeszcze nikt nie musiał się pokłonić szatanowi. Jak ktoś myśli inaczej – czyli wbrew Pismu – niech przestanie czytać mój blog i będzie konsekwentny, a nie tu trochę tam trochę i bigos w głowie.

Wracam do teledysku. Kolejne ujęcie to wirus kontrolujący rebeliantów. Czy coś nam przypomina?…

No jasne, że tak.

Pokazane są także obozy:

Cała ziemia ma być podłączona do sieci:

Wszystko ma być jednym wielkim układem scalonym. Byłem kiedyś fanem Metaliki jak wielu innych kapel. Muzyka tego zespołu jest niesamowicie kusząca, a kawałek instrumentalny Orion pobudza zmysły, ale pamiętajmy, że szatan będąc w niebie jako Lucyfer specjalizował się w muzyce.

Zniknij, jakby człowieka nigdy nie było Niech żyje maszyna Przyszłość jest wspaniała Człowiek obalony Wypluj tą kość Lucyferiańska Metalika nie pozostawia złudzeń. Człowiek ma być podłączony do skynetu. Metalika “śpiewa” – Wreszcie wylecz ziemię od ludzkości. Czy nie jest obecnie leczona ziemia od ludzkości?

Ludzie, obudźcie się w końcu, wyjdźcie z kościołów i przyjdźcie do Boga żywego póki jest jeszcze czas. Ziemią rządzi klan satanistów. Rządzą dzięki kłamstwu ponieważ ludzie w 90% nie mają w sobie Ducha Bożego i nie potrafią rozeznawać. Nawet antykowidianie. Dobra wiadomość jest taka, że część sceptyków nawróci się kiedy pojawi się antychryst i biblia o tym mówi: Taka przyszłość czeka ludzi. Ci, którzy przeżyją trzecią i czwartą i kolejne dawki  staną się z czasem nieludźmi.

Szatan chce stworzyć swego Adama i ten nowy Adam będzie cyborgiem. Informowali nas przez nie święty Holy VooDoo Terminator i Robocop to dwa filmy spośród dziesiątek ich proroctw.

Za tym wszystkim stoją upadli aniołowie, którzy mają tutaj na ziemi swoich pachołków w postaci rodzin królewskich, illuminati, jezuitów i Chazarów. Świat czeka cyfrowy komunizm i niestety większość nie ma o tym zielonego pojęcia. Możesz nie wierzyć ani mnie, biblii,  ani proroctwom satanerii w filmach i muzyce, ale to Ty decydujesz o swoim życiu. Wybierz mądrze.