Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

PILNE !! POLSKI ŻOŁNIERZ POTWIERDZA ROZSTRZELIWANIE MUZUŁMANÓW UCHODŹCÓW NA POLSKIEJ GRANICY !! „PREZYDENT ii R.P MÓWI O SETKACH A NAWET 1000 MUZUŁMAŃSKICH TRUPACH

Rate this post

 

Polski żołnierz Emil Czeczko, który poprosił o azyl polityczny na Białorusi, powiedział, że w Polsce będą kreować jego negatywny wizerunek, aby ukryć działania strony polskiej w stosunku do uchodźców.

🔸 – Teraz jedyne, co mogą, to starać się zrobić ze mnie ostatniego najgorszego człowieka. Powiedzieć, że stwarzałem problemy w wojsku i że w ogóle już nie żyję. To nie jest ten człowiek – powiedział Czeczko w rozmowie z telewizja Belarus 1, fragment wywiadu opublikowano w Telegramie kanału.

🇵🇱 Według niego Polska zrobi wszystko, by zamieść sprawę pod dywan i udawać, że ani jeden żołnierz im nie uciekł.

Odpowiadając na pytanie, czy Warszawa chce „ukryć rozstrzelanie uchodźców”, odparł, że jest to oczywiste.

WIDEO: ATN_NEWS

EKSTRA WYPOWIEDŹ DOTYCZĄCA SŁÓW ŻOŁNIERZA NA TEMAT TRUPÓW IMIGRANTÓW !!

MÓWI O SETKACH ZWŁOK A NAWET TYSIĄCU KTÓRYCH POLSKA STRAŻ GRANICZNA NIE UPRZĄTA I NIE GRZEBIE 

 

CMMM Z ANDRZEJA LEPPERA TEŻ SIĘ ŚMIANO GDY INFORMOWAŁ O PRZYWOŻONYCH DO KLEWEK ARABACH ŚMIGŁOWCAMI ……….. A ZA JAKIŚ CZAS OKAZAŁO SIE ŻE OBOK KLEWEK W STARYCH KIEJKUTACH PRZETRZYMYWANO I TORTUROWANO ARABÓW Z AFGANISTANU …….. I ŻE BYŁO TAM TAJNE WIĘZIENIE CIA – …….. PAMIĘTACIE TE 15 000 000 DOLARÓW KTÓRE DOSTAŁ LESZEK MILER W KARTONOWYM PUDLE ? NO WŁAŚNIE MOZE I POTOCKI COS WIE NA TEMAT TRUPÓW – I MOZE POTOCKI I ŻOŁNIERZ MÓWIA O  TYCH SAMYCH TRUPACH ?

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: