Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
212 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

KRZYSZTOF „ATOR” WOŹNIAK VLOGER Y.T – ODURZONY NA WIZJI OCENIA STAN ODURZENIA DEZERTERA – ILE DOSTAŁ FORSY OD PIS ?

Rate this post

WITAM CHCIAŁEM ODNIEŚĆ SIĘ DO DZIAŁANIA ATORA W SPRAWIE MEDIALNEGO NACISKU SOCJOTECHNICZNEGO MAJĄCEGO NA CELU WPROWADZENIE W BŁĄD OPINII SPOŁECZNEJ ZGODNIE Z NARRACJA PISOWSKICH SŁUŻB

OTO FILM NA PODSTAWIE KTÓREGO KRZYSZTOF „ATOR” WOŹNIAK – STWIERDZA – KATEGORYCZNIE ŻE ŻOŁNIERZ JEST „EWIDENTNIE NAĆPANY

OCZYWIŚCIE NIE WSKAZUJĄC WIDZOM TEGO NAGRANIA TYLKO O NIM OPOWIADA 🙂

WCISKAJĄC NIE PODEJRZENIE A PEWNIK !! JEST EWIDENTNIE NAĆPANY – ODURZONY.

idąc tą metodologią pana Atora – ja pokusiłem sie o analizę jego sylwetki podczas nagrania

PONIŻEJ ZRZUT EKRANU NA KTÓRYM WOŹNIAK ROBI NIESPODZIEWANE – NIENORMALNE MINY – EWIDENTNIE EFEKT BYCIA POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW – bo kto trzeźwy tak robi w poważnym programie informacyjnym

PONIŻEJ FILM ZAWIERAJĄCY SPORY KAWAŁEK WYPOWIEDZI Z KTÓREJ WYNIKA KATEGORYCZNIE ŻE KRZYSZTOF JEST NAĆPANY – PONIEWAŻ PRAWIE 0.5 MINUTOWY STAN SPLATANIA UMYSŁOWEGO WYWOŁANY POŁACZENIEM ALKOHOLU I NARKOTYKÓW ODEBRAŁ MU ZDOLNOŚĆ LOGICZNEGO MÓWIENIA I SPOWODOWAŁ LUKĘ UMYSŁOWĄ W ODNALEZIENIU SŁÓW – JEST TO KATEGORYCZNY STAN ODURZENIA – WARTO ZAUWAŻYĆ ŻE WNIOSKI TAKIE WYCIĄGNĄŁEM PO ANALIZIE NAGRANIA I PREZENTACJI WAM ……….

OTO TO NAGRANIE

 

A TU NAGRANIE NA KTÓRYM KRZYSZTOF WOŹNIAK STWIERDZA ŻE ŻOŁNIERZ JEST ODURZONY

I WBIJA WAM DO GŁOWY TO SŁOWEM EWIDENTNIE , KATEGORYCZNIE 🙂

PROSTA JEŚLI NIE PROSTACKA SOCJOTECHNIKA PISIORÓW – WAŻNE ŻEBY WAM TO POWIEDZIAŁA NIE TVP ALE – TAK ZWANY SWÓJ „CHŁOP ” Z 🙂 NIEZALEŻNEGO OKIENKA Y.T  A WY UWIERZYCIE  TAKI NIEZALEŻNY TO KURŁA WIE !!!  – MUSI TAK BYĆ !!

A JA MAM PRAWO TWIERDZIĆ ŻE PAN ATOR  BYŁ NAĆPANY JAK TO NAGRYWAŁ PO ANALIZIE NIENORMALNYCH ZACHOWAŃ – I JESZCZE TEN POT !! DZIWNE NIESPODZIEWANE GESTYKULACJE RĄK KTÓRE NA WIZJI WĘDRUJĄ OD KROCZA POPRZEZ NOS USTA UCHO DO CZOŁA ……..

 

TAK PANIE KRZYSZTOFIE – JAK SIE PAN BIERZESZ DO TAKIEJ ROBOTY TO SIE PAN PRZYGOTÓJ I NIE ODURZAJ !!! –

P.S JA NA MIEJSCU PIS KAZAŁ BYM PANU ODDAĆ TEN SZMAL BO ROBOTA SPIERDOLONA JEST – JEDYNE CO PAN UDOWODNIŁ W TYM MATERIALE JEŚLI CHODZI O ĆPANIE TO TYLKO TO ŻE SAM PAN ĆPA – NA WIZJI – CO JAK PAN MÓWI JEST EWIDENTNE I KATEGORYCZNE – CZYLI BEZDYSKUSYJNE I BEZSPORNE …………  TAKI DOGMAT ……. 🙂

MATERIAŁ BAZOWY POBRANY Z ORYGINALNEGO NAGRANIA PANA ATORA WOŹNIAKA

 

2 thoughts on “KRZYSZTOF „ATOR” WOŹNIAK VLOGER Y.T – ODURZONY NA WIZJI OCENIA STAN ODURZENIA DEZERTERA – ILE DOSTAŁ FORSY OD PIS ?

  1. …. Jak można tak obrzydliwego i wstrętnego z wyglądu oglądać. Ja wiem, że redaktor Jack musiał, z racji pracy redaktorskiej, zająć się tą osobą i jego programem. Co nie należało do przyjemności, akurat w tym konkretnym przypadku. Jak widzę takie niechlujstwo, nieogolone, odrażające, to się nie dziwię, że takie i jemu podobne indywidua, mają popularność na YouTube. To to świadczy o,o odbiorcach i o tych, którzy subskrybuja takie kanały.
    Mała prośba do pana Jacka. Na przyszłość proszę umieszczać tylko tekst, bez pokazywania takiej twarzy.

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: