Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

BELGIJSKI EUROPOSEŁ Guy Verhofstadt PUBLICZNIE UDOWODNIŁ MORAWIECKIEMU ŻE JEST KŁAMCĄ OSZUSTEM I KRĘTACZEM DZIAŁAJĄCYM NA SZKODĘ POLSKI I POLAKÓW

Rate this post

One thought on “BELGIJSKI EUROPOSEŁ Guy Verhofstadt PUBLICZNIE UDOWODNIŁ MORAWIECKIEMU ŻE JEST KŁAMCĄ OSZUSTEM I KRĘTACZEM DZIAŁAJĄCYM NA SZKODĘ POLSKI I POLAKÓW

  1. Targowica to był ostateczny dzwon.
    Nad rozkładem Królestwa Polskiego Prusy pracowały ponad półtora wieku. Różnymi metodami. To prawda, że elity polskie tego nie dostrzegły, a w końcu zostały wplątanę w tą grę obcych agentur. I to prawda, że dzieje się to dziś. I że Morawiecki z Kaczyńskim w tym też uczestniczą, tak jak uczestniczą od samego początku wszelkie siły magdalenkowego zaprzaństwa.
    Ale nie należy wierzyć w miłość Verhofstadt czy innych Polakożerców, których celem jest własny interes kosztem Polaków i Polski.

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: