Russ Winter z Winter Watch opublikował na początku tego miesiąca (grudzień 2021 r.) artykuł o ujawnieniu przez FBI akt dotyczących grupy CIA o nazwie „The Finders” oraz o satanistycznym handlu dziećmi prowadzonymi przez szefa CIA McMartina w latach 80. XX wieku.

Były szef FBI Ted Gunderson był aktywnie zaangażowany w tę sprawę, Po przejściu na emeryturę z FBI, Gunderson założył prywatną firmę detektywistyczną Ted L. Gunderson and Associates w Santa Monica. Na konferencji w Dallas w 1995 r. Gunderson ostrzegł przed rozprzestrzenianiem się tajnych grup satanistycznych i niebezpieczeństwem stwarzanym przez Nowy Porządek Świata, rząd cieni kontrolujący rząd USA.

Gunderson odkrył, że w Stanach Zjednoczonych istnieje tajna, rozległa sieć grup, które porywają dzieci i niemowlęta i poddają je satanistycznym nadużyciom rytualnym, a następnie składają z nich ofiary.

Jedną z tych grup jest The Finders, która, jak powiedział Gunderson, jest prowadzona przez CIA. Napisał książkę o The Finders,  którą wciąż można  pobrać z  jego strony internetowej (Ted Gunderson zmarł w 2011 roku).

To ta sama grupa CIA, której FBI właśnie ujawniło wiele akt ze swojego śledztwa w sprawie The Finders, chociaż wiele nazwisk jest ukrytych, aby chronić winnego.

Gunderson podróżował po kraju, wygłaszając wykłady o swojej pracy, w tym o przypadkach, w których odkrył ukryte grupy zaangażowane w satanistyczny okultyzm, w tym wykorzystywanie seksualne i składanie ofiar z dzieci. Jego wykład ogólny trwał około 4 godzin, ale dzisiaj jest jeszcze jeden wykład, w którym skrócił do nieco ponad godziny.

Pod koniec tej rozmowy Gunderson zaprasza kobietę o imieniu Linda Weigand, która dzieli się swoim świadectwem. Przedstawiając ją, Gunderson powiedział:

To jeden z najbardziej klasycznych przykładów korupcji, jakie kiedykolwiek widziałem. I uwierz mi, z mojej prezentacji możesz wywnioskować, że widziałem dość okropne przykłady korupcji.

Narzędziem używanym CIA do pozyskiwania dzieci była finansowana przez rząd sieć Child Social Services i Foster Care, powszechnie znana jako „CPS” (Child Protection Services).

Wszystkie 50 stanów USA dostaje ogromne fundusze rządowe, które można zebrać tylko wtedy, gdy spełnią określone limity dzieci, które są zapisane w tym systemie. System satanistyczny prowadzony głównie przez  kościoły chrześcijańskie, które zbierają fundusze od rządu

Wiele osób odważnie próbowało zdemaskować ten okrutny system, który istnieje w każdym stanie i hrabstwie w Stanach Zjednoczonych i niestety wielu z nich już nie żyje.

W 2009 roku Bill Bowen wypuścił zwiastun filmu dokumentalnego, który wyprodukował, aby ujawnić korupcję w służbach ochrony dzieci w Stanach Zjednoczonych. Film pt: ”nnocence Destroyed ” . Bill Bowen zmarł niespodziewanie na atak serca w 2010 roku, zanim zdążył dokończyć film.

Ukończone segmenty zostały opublikowane na YouTube w trzech różnych filmach. Aby utrzymać pracę Billa, podsumowaliśmy wszystkie 3 segmenty i opublikowaliśmy je na naszym kanale Bitchute .

UWAGA: Film zawiera treści, które nie są odpowiednie dla dzieci! Tylko dla dorosłych.

Inną osobą, która zdemaskowała skorumpowaną siatkę ochrony dzieci, była senator z Georgii Nancy Schaefer. Zanim została zamordowana, przedstawiła dowody tego korupcji, a główny wykład, jaki wygłosiła na temat tych dowodów, jest obecnie trudny do znalezienia na YouTube, więc opublikowaliśmy go na naszym kanale Bitchute  .

Ta rozmowa i raport, który stworzyła, kosztowały ją karierę, a ostatecznie życie.

Nancy udzieliła wywiadu Alexowi Jonesowi zaledwie 7 miesięcy przed zabójstwem i jest to najlepszy wywiad, jaki widziałem w pracy. Wywiad został pierwotnie podzielony na kilka części i opublikowany na YouTube, ale większość z tych kopii zniknęła. Umieściliśmy kopię wywiadu na naszym  kanale Bitchute .

Innym senatorem stanowym, który próbował ujawnić korupcję w CPS i handlu dziećmi w celach seksualnych i został zamordowany latem 2019 r., była senatorka z Arkansas, Linda Collins-Smith. Omówiliśmy jej historię w 2019 roku, a także ma powiązania z handlem dziećmi w Arizonie, co opisałem w audycji radiowej, którą wyprodukowałem w KFNX z Phoenix w 2019 roku. Widzieć:

Audycja radiowa, którą zrobiliśmy, nadal jest na YouTube. Wiele z tych bardzo paskudnych satanistycznych rytuałów i handlu dziećmi w Stanach Zjednoczonych zostało ujawnionych w 2016 roku przez Juliana Assange i Wikileaks, co zostało nazwane „Pizza Gate”.

Myślę, że to główny powód, dla którego Hillary Clinton została wrzucona pod autobus w 2016 roku za zbyt wiele połączeń z tą siecią.

Zamiast tego, Donald Trump został zwerbowany nie dlatego, że nie był w to zamieszany (istnieją dowody, w tym fakt, że Trump był tego częścią w Czarnej Księdze Epsteina), ale dlatego, że nie był częścią politycznego establishmentu, lecz częścią klubów miliarderów z Wall-Street i mogliby liczyć na to, że wprowadzą plan Wielkiego Resetu i COVID oraz dodatkowo wzbogacą globalistów i odciągną uwagę opinii publicznej od skupiania się na złej sieci handlu dziećmi.

To moja opinia, ale wyjaśniałoby to również, dlaczego CIA prawdopodobnie rozwija „Q” i udaje, że Trump wygląda jak „zbawca”, który wchodzi i osusza „bagno” tych wszystkich handlarzy dziećmi.

To świetnie odwracało uwagę od prawdy.

Ale stało się dokładnie odwrotnie. Trump Kontynuował wzbogacanie globalistów i z wielką precyzją zrealizował plan COVID, odwracając uwagę ludzi bardzo realnym problemem handlu dziećmi w celach seksualnych i satanistycznych rytualnych nadużyć, skupiając się na „wojnie z wirusem”.

Biden został prawdopodobnie wdrożony nie tylko po to, aby kontynuować nie tylko wytyczne COVID, w tym wprowadzenie strzałów z broni biologicznej, ale także cofnąć wszelkie prace wykonane na południowej granicy USA z Meksykiem, aby stworzyć nowy kanał przesyłowy handelu dziećmi

Zajmuję się tą kwestią od wielu lat, więc nie mam nadziei, że ten kraj kiedykolwiek zobaczy sprawiedliwość w naszym sądownictwie. To jest całkowicie skorumpowane i kilka razy grozili mi sędziowie sądów rodzinnych, w tym prokuratorzy okręgowi (głównie w Arizonie), aby usunąć nasze artykuły za ujawnienie ich korupcji.

FBI publikuje akta dotyczące przypadków handlu dziećmi w wieku przedszkolnym

W 1983 roku Judy Johnson z zamożnej społeczności Manhattan Beach w Kalifornii twierdziła, że ​​jej dwuletni syn był molestowany przez Raymonda „Raya” Buckeya, 28-letniego nauczyciela w McMartin Preschool. Policja rozpoczęła dochodzenie od poinformowania rodziców obecnych i byłych uczniów o możliwości wykorzystania seksualnego ich dziecka.

Wiele dzieci opowiadało podobne historie o satanistycznych ofiarach ze zwierząt i rytuałach seksualnych w tajnych pomieszczeniach szkoły. Do 1984 roku Buckey został aresztowany w 79 sprawach dotyczących wykorzystywania dzieci. Jego matka, wraz z kilkoma innymi członkami rodziny Buckey, została aresztowana jako konspirator, ponieważ McMartin Preschool było własnością i było zarządzane przez rodzinę Buckey-McMartin.

Dzieci powiedziały, że zostały ostrzeżone, że jeśli komuś powiedzą, ich rodzice zostaną zabici. I faktycznie, rozpoczął się jako proces Buckeys w 1986 roku – proces, w którym Judy Johnson była ważnym świadkiem – została znaleziona martwa w jej domu znaleziona z nieznanej przyczyny. Miała zaledwie 42 lata.

Niemal dokładnie rok później były policjant pełniący funkcję śledczego obrony odebrał sobie życie w domu.

Po śmierci Johnsona obrońca Buckey był w stanie oskarżyć jej postać podczas procesu. Argumentowano również, że na zeznania dzieci wpłynęli psychologowie, którzy przeprowadzali z nimi wywiady. Ostatecznie Buckey nie został skazany. Druga ława przysięgłych ugrzęzła w 1990 roku i sprawa została oddalona.

Według „ Los Angeles Times” przez sześć lat policja i FBI   aktywnie prowadziły śledztwo w sprawie McMartin Preschool. Po zamknięciu ich akt – a rodzina Buckey ujawniła, że ​​sprzedała zamknięte przedszkole McMartin Arnoldowi Goldsteinowi w celu budowy biurowca – sfrustrowani rodzice maltretowanych dzieci przedstawili późniejszego emerytowanego szefa i szefa agenta specjalnego FBI w Los Angeles, Teda. L. Gunderson (1928-2011) do zlecenia badań archeologicznych.

Dziesięć lat później Gunderson mówił o sprawie McMartina i siec handlarzy ludźmi o nazwie „The Finders”.

Przez dziesięciolecia akta FBI dotyczące spraw McMartina i The Finder były zamknięte. Jednak organy po latachudostępniły swoje akta . Pokazuje dekadę badań od Kalifornii po Belgię.

Akta FBI

Śledztwa w sprawach dotyczyły sekt, handlu dziećmi i Kompromatu. Od kilkudziesięciu lat media głównego nurtu odmawiają relacjonowania takich przypadków. Takie przypadki (patrz poniżej) zostały „ujawnione” przez zwykłych podejrzanych, których Syndykat Zbrodni wykorzystuje jako przykrywkę. Ale własne śledztwo FBI sugeruje, że sprawy były wystarczająco realne i sugeruje tuszowanie.

Z artykułu prasowego Washington Post „Urzędnicy opisują kultowe rytuały w przypadku wykorzystywania dzieci” autorstwa Saundry Saperstein i Victorii Churchville, 7 lutego 1987 r.:

Douglas J Ammerman i Michael Houlihan zostali aresztowani w niezwykłym czasie w parku w Tallahassee z sześciorgiem niespokrewnionych dzieci, które nie miały pojęcia o nowoczesnych udogodnieniach, ciepłej wodzie, telewizorach czy telefonach. Dzieci były podobno pogryzione przez owady, nosiły stare i podarte ubrania, a 2/6 było „oczywiście molestowane”.

Przed aresztowaniem w parku Ammerman i Houlihan powiedzieli policji, że są nauczycielami z Waszyngtonu, którzy „transportują te dzieci do Meksyku i szkoły dla genialnych dzieci”, powiedział Hunt. Kiedy policja zapytała mężczyzn, gdzie są matki dzieci, „stwierdzili, że są odłączane od matek”.

Strony 4-10 pokazują, że The Finders byli wielokrotnie łapani, ale różni prokuratorzy odmawiali wniesienia zarzutów. FBI, Departament Stanu i inni pomagali za każdym razem to ukrywać.

Na stronie 39 dowiadujemy się o żądaniu, aby FBI przejrzało oryginalne dokumenty z pierwszej ręki dotyczące The Finders, zamiast polegać na podsumowaniach lub raportach poprzednich agentów. Wymagane byłoby pozwolenie na obejrzenie bezpośrednich dowodów.

Na stronie 40 widzimy dowody na to, że System Gwiezdnej Izby Syndykatu Kryminalnego zakopuje dowody śledcze niewłaściwym organom, co utrudnia poważne ściganie. Amerykańska Służba Celna to agencja dostarczająca materiały informacyjne o The Finders. Departament Sprawiedliwości i FBI muszą uzyskać kopię materiałów z USCS.

Strona 41, dowody są przekazywane do prokuratora okręgowego Kolumbii, który odmówił wniesienia oskarżenia.

Co gorsza, strona 50 z 1991 roku pokazuje notatkę z orzecznictwa. Opisuje, jak US Postal Service, FBI i USCS dzielą obszar przestępczości dzieci. USCS odpowiada za „Zakaz i międzynarodową dystrybucję pornografii dziecięcej”

Uwaga: „USCS niedawno przeszedł ogromną reorganizację. To… doprowadziło do włączenia wydziału pornografii dziecięcej i ochrony do wydziału śledztwa dotyczącego przemytu. Podczas reorganizacji zlikwidowano wszystkie jednostki, oddziały i sekcje  ”- czytamy w raporcie.

Więc ktoś o wysokim autorytecie miał moc zlikwidowania całej jednostki agentów w tych sprawach. Ale te nazwy są zaczernione.

Następnie dowiadujemy się, że kilka komitetów Kongresu węszyło wokół i że nigdy nie wyemitowany był dokument. Opowieść o tym, co się tutaj wydarzyło, wpadła w dziurę pamięci.

Ale ten dokument łączy się i potwierdza:

Na stronie 68 dochodzenie policyjne DC wykazało, że funkcjonariusz CIA (1950-1979) był członkiem The Finders.

„Około 15:30, 18.02.87 niemiecki [zaciemniony] rozmawiał z S/A. [zredagowano] odnosi się do wszelkich kontaktów między członkami znalazcy a agencją, S / A / [zredagowano] był ostrożny, ale otwarty w swoich odpowiedziach. Potwierdził, że zmarła Isabelle była pracownikiem agencji od 1950 do 1971 roku.

Raport później stwierdza, że ​​CIA widziało, jak policja DC nadepnęła na palce. Na stronie 225 odnosi się do „egoistycznych interesów” CIA.

Raport wspomina o pochowaniu ciał na farmie Finders w Culpepper w stanie Wirginia. Były też klatki. Wspomina się rolę CIA, ale jest ona zdezorientowana. To prawie tak, jakby potężniejsze autorytety traktują satanistów jako specjalną, chronioną klasę. W dzisiejszym odwróconym, uwięzionym świecie nie byłoby to zaskakujące.

W rzeczywistości jest więcej dowodów na to, że w FBI były białe kapelusze, które próbowały uporać się z tuszowaniem. Strony 89-95: FBI próbuje zainicjować obstrukcję wymiaru sprawiedliwości, aby ustalić, czy w sprawę zaangażowany jest wywiad USA.

DC Metro Police również przedstawiła dość szkicową teorię na stronie 67, że Finders był rodzajem psyops CIA, ale nigdy nie dowiedziono tego faktu.

Na stronie 68 jest napisane, że podczas wojny ludzie z The Finders odwiedzili Moskwę, Koreę Północną i Wietnam Północny, „co mogło być zaaranżowane tylko przez CIA”.

Czy strona 214 zawierała sczerniałe nazwisko byłego szefa FBI w Los Angeles, wspomnianego agenta specjalnego Teda Gundersona? Strona 69 pokazuje, że agenci próbowali przekazać wiadomość kontaktowi w Europie, ale dysk został przechwycony, a pamięć została wyczyszczona.

Kolejny dokument, ze stron 52-53, wydaje się być kolejną jurysdykcją nakazującą, aby raporty z dochodzeń MPD zostały sklasyfikowane jako tajne i nie powinny być ujawniane FBI. Oczywiście dzisiaj nie mamy pojęcia, kto białe kapelusze mogły być za kulisami. Drugi dokument pokazuje, że FBI jest kontrolowane na poziomie centrali.

Strona 99, z dnia 12 listopada 1993, pokazuje, że Departament Stanu poprosił FBI o zajęcie się dochodzeniami na poziomie centrali.

Najwyraźniej chodzi o hodowanie lub „znalezienie” zabójców z wypranymi mózgami i innych agentów à la „Anioły i demony” Dona Browna. Osoby te są wychowywane od niemowlęctwa, a następnie w razie potrzeby dodawane do systemu. Poza tym to było 30 lat temu, kiedy elementy białych kapeluszy wciąż były w grze. Agencje takie jak FBI i DC Metro są dziś przechwytywane. a walczący o prawdę są przenoszeni do odludzie, odsuwane na bok od spraw.

Sprawa McMartina w przedszkolu była wówczas dobrze znana i stała się częścią tego, co neurolingwiści programiści w latach 80. i wczesnych 90. określali jako „histerię i panikę moralną” w związku z rzekomym satanistycznym nadużyciem rytualnym w przedszkolu jako „histerią i paniką moralną”. Nie oznacza to jednak, że opowiadane przez dzieci historie nie zawierają elementów prawdy.

To tak, jakby ekspozycje nie brały pod uwagę, że halucynogeny i narkotyki były używane do wpływania na pamięć. Ponadto Syndykat Zbrodni wymyślił syndrom fałszywej pamięci.

Jedną z kontrowersji w sprawie były relacje dzieci i spekulacje, że tunele i pomieszczenia znajdują się pod ośrodkiem szkolnym. Obalaczom w końcu udało się zaklasyfikować to jako część „szalonej teorii spiskowej”.

I oto mamy potwierdzenie tuneli i pomieszczeń z samego FBI!

Strony 48-49 znalazły tunele w McMartin Preschool, a także pentagramy i kości. To wszystko jest częścią opisowego raportu pokazanego poniżej. Następnie na samym dole pojawia się standardowa ukryta ręka WTF, która kończy śledztwo.