Dr Jane Ruby dołącza do Stew Peters show, aby omówić odkrycia grupy lekarzy w Korei Południowej, którzy nazywają siebie koreańskimi lekarzami Veritas dla DAVID-19.

Po otrzymaniu fiolek z częściowo zużytymi preparatami od Pfisser i Mod3rna, przeprowadzono badania za pomocą stereomikroskopii przy powiększeniu 400X i ogrzali fiolki do temperatury ludzkiego ciała twierdzili, że zaobserwowali „ruchome organizmy”.

Ta koreańska grupa podobno wysłała próbki do laboratorium położniczego prowadzonego przez dr Young Mi Lee. Znalazłem kogoś pasującego do tego opisu i byłem zaskoczony, że jest adiunktem klinicznym na Manhattanie w Grossman School of Medicine na Uniwersytecie Nowojorskim . Czy to ta sama osoba?

Dr Ruby mówi, że właśnie skontaktował się z nią jeden z koreańskich lekarzy: „Są bardzo zaniepokojeni. Właśnie dokonali tych odkryć kilka dni temu. Są w trakcie kontynuowania analizy z dodatkowymi fiolkami…

„Widzili te formy pod mikroskopem…zaczęły się nie tylko poruszać ale także zaczęły zmieniać formę.

„I to idzie w parze z tym, co Fauci zeznał przed Komitetem 4 grudnia 2019 r : „Te będą cząsteczki mRNA. Będą to samoorganizujące się nanocząstki”.

Ci koreańscy lekarze najwyraźniej widzą to samo. I to ciekawe, wszyscy zastanawialiśmy się, dlaczego te materiały muszą być trzymane na suchym lodzie, są bardzo surowe warunki, a od tego czasu nauczyliśmy się dużo więcej…

„Cokolwiek jest w tych fiolkach, na których nadal potrzebujemy analizy chemicznej, bez wątpienia znajdują się tam , żywe, samorganizujące się organizmy, które budzą się do życia w temp. po wyżej 36° C ”.

Dr Ruby pokazuje trzy zdjęcia z tej grupy lekarzy. Pierwsza przedstawia doskonały obiekt w kształcie dysku, który przypomina te z fiolki Pfissera i sfotografowany przez południowoafrykańskiego eksperta mikroskopii, dr Xandré Botha .

Relacjonują, że: „Te dyski najwyraźniej zaczęły się obracać i wirować – pamiętajcie, nic do nich nie dodano. Te rzeczy poruszają się po podgrzaniu 36° C .

„Teraz drugi obraz jest szczególnie przerażający, jak sądzę. Jest to długi, żylasty obiekt/organizm przypominający robaka i ma czerwoną strzałkę wskazującą sekcję, która na filmie pokaże, że poruszał się w określony sposób, gdy tylko został rozgrzany do temperatury człowieka.

„A potem, na trzecim zdjęciu, które mi dali, które przyniosłem tutaj dzisiaj, widzisz dwa rodzaje organizmów prążkowanych w prawym dolnym rogu. W lewym górnym rogu widać prawie kolejny zestaw tego, co nazwałbym „organizmami bliźniaczymi”.

Więc te bliźniacze obiekty tutaj zaczęły się poruszać, przyczepiać do siebie, zmieniały swoje kształty, poruszały się. Badający to ludzie są dosłownie zszokowani.

„Odkryto też znaczny wzrost tych organizmów, i myślę, że pisałem już wcześniej, w niektórych dokumentach firmy Pfisser, gdzie opisali… ogólne raporty na temat ich bezpieczeństwa i praktyk produkcyjnych; bardzo luźne, nie zgodnie z pełnymi przepisami FDA.

— Ale mówili o „jednostkach tworzących kolonie” ; że możesz mieć w tych rzeczach pewną ilość bakterii, na co zezwala FDA – o której wiemy, że w tej chwili nie istnieje.

„Powiedzieli również, że oprócz rzeczy, które widzimy na tych trzech zdjęciach (pozostałe 4 zdjęcia są bardzo do tego podobne), istnieje niezliczona ilość niezidentyfikowanych mikroorganizmów.

„Chcę, abyście wiedzieli, że poinformowali mnie, że otrzymają do badań dużą liczbę zapieczętowanych fiolek Pfissera i Mod3rny, które będą trzymane na suchym lodzie, zgodnie z protokołem.

W tym miejscu wielu badaczy – jak dr Botha mówią, widziałem podobne badania, na żywo, widać tam ewidentnie replikację nieznanych organizmów. Wielu innych lekarzy ma klapi na oczachi i nie chcą badać twego tematu, ale ci lekarze to zrobili, nie boją się prawdy a ich plan jest taki, że mówią, że nawiązali kontakt ze źródłem, dostaną, ich słowami, „o wiele więcej fiolek” i skupią się na Mod3rnie. Pfisser i myślę, że to dobry pomysł.

„Ponieważ, jeśli zauważysz, zaledwie wczoraj… FDA (agencja do spraw bezpieczeństwa leków) prowadzi interwencję dla firmy Pfizer, która teraz wychodzi i mówi: „Och! Zastrzyki J&J są niebezpieczne z powodu zakrzepów!

Cóż, mam wiadomość dla wszystkich: Wszystkie preparaty są niebezpieczne i wszystkie mają skłonność do powodowania zakrzepów krwi, krwawień do mózgu i tym podobnych”.

Dr Ruby mówi, że nie może dyskutować o tożsamości innych zaangażowanych lekarzy, ale powiedziano jej, że ktoś zamierza się zgłosić, aby zweryfikować ten raport.

Kontynuuje: „Musimy odkryć, jak te organizmy się zbierają, ożywają w cieple 36ºć, jaka jest ich misja, co mają robić, czy możemy to wyłączyć ?

„Tego nie wiemy, ale pozostaniemy w kontakcie z tymi południowokoreańskimi naukowcami i lekarzami, mamy nadzieję, że skontaktujemy się z dr Mi Lee, która, miejmy nadzieję, pojawi się na Stew Peters show. Pokaże nam wyniki swoich badań i opowie nam bardziej szczegółowo o tym niepokojącym zjawisku.

Dr Ruby podsumowuje, mówiąc: „Chcę powiązać to wszystko z twoim, wezwaniem do działania adwokata Thomasa Renza, dr Davidem Martinem – mamy teraz wiele narzędzi, mamy tak wiele do zrobienia. Ci ludzie muszą być odpowiedzialni, nie tylko Fauci i Gates. Wszyscy oni są częścią tej całej przestępczej agendy.

”Wszyscy ci ludzie, którzy brali udział w promocji i popularyzacji tych substancji, wszyscy ci, którzy wydali zalecenia, dzięki którym ludzie otrzymali te zastrzyki z broni biologicznej, te trucizny – wszyscy muszą być pociągnięty do odpowiedzialności.

„Nie wszyscy są objęci immunitetem i jeśli uda nam się pokazać spisek i zdobyć materiały dla naszych prawników generalnych w Stanach Zjednoczonych, możemy mieć szansę na powstrzymanie tego wszystkiego i zrobienie dziury w immunitecie prawnym, z którego te firmy korzystają. Teraz.”

Stew następnie odnosi się do dokumentów, które: „Służy każdemu członkowi Kongresu i wszyscy są współwinni, jeśli nie wypowiadają się przeciwko temu, jeśli nie powstrzymują tego natychmiast. Twoi wybrani przedstawiciele są twoimi sługami. Poinformuj ich o tym. Idź, zrób to.

Właściwie dotyczy to tak samo każdego, jak i naszych przedstawicieli: kiedy dowiadujemy się o przestępczym spisku, stajemy się zamieszani jako pomocnicy, chyba że zgłosimy to i spróbujemy go powstrzymać.