INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

KOLEJNE GRUPY DO SZCZEPIEŃ POD PRZYMUSEM – URZĘDNICY NAUCZYCIELE I SŁ . MUNDUROWE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Waldemar Kraska przypomniał w Polsat News, że osoby wykonujące zawód medyczny, farmaceuci i studenci medycyny do 1 marca muszą zaszczepić się w pełni przeciw COVID-19. – Dwie kolejne grupy, które powinny być brane pod uwagę, to nauczyciele i służby mundurowe, ale pomyślałbym także o administracji, bo tam też kontakt z petentem, klientem, jest duży – dodał.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Wiceminister zdrowia był w środę gościem „Graffiti” w Polsat News. W programie odniósł się do słów Jarosława Kaczyńskiego z wywiadu dla Interii, gdzie prezes PiS mówił o „pójściu na całość” w walce z COVID-19. Jak stwierdził Kraska, Jarosław Kaczyński zawsze był zwolennikiem szczepień.

Waldemar Kraska przypomniał, że przesądzona została już sprawa obowiązkowego szczepienia medyków. 23 grudnia w Dzienniku Ustaw opublikowano bowiem rozporządzenie ministra zdrowia, zgodnie z którym osoby wykonujące zawód medyczny, farmaceuci i studenci medycyny do 1 marca muszą zaszczepić się w pełni przeciw COVID-19.

Dwie kolejne grupy, które powinny być brane pod uwagę, to – jak mówił – nauczyciele i służby mundurowe. – Ale pomyślałbym także o administracji, bo tam też kontakt z petentem, klientem, jest duży – dodał.

Kraska: Decyzje zapadną w najbliższym czasie

Wiceminister Kraska pytany, kiedy zapadną decyzje, wskazał, że rozmowy się toczą m.in. między resortami zdrowia, MSWiA i edukacji. – Myślę, że jakieś decyzje w najbliższym czasie zapadną – stwierdził.

Pytany o deklaracje szefa MEiN Przemysława Czarnka, który mówi, że nie jestem zwolennikiem obowiązkowych szczepień, również wśród nauczycieli, Kraska stwierdził, że „wybór jest między zdrowiem i życiem a nauką”. – Myślę, że jakiś wspólny kompromis wypracujemy – oznajmił.

Wiceminister ocenił, że obowiązujące obostrzenia są wystarczające na chwilę obecną, ale warunkiem jest ich respektowanie.

Kraska przypomniał, że 5 stycznia planowane jest wysłuchanie publiczne dotyczące ustawy dającej pracodawcy możliwość weryfikacji paszportów covidowych i testowania pracowników. – Myślę, że to będzie ten moment kiedy razem ustosunkujemy się do wszystkich opinii. Myślę, że po jednej stronie będą zwolennicy tego projektu m.in. pracodawcy (…), a z drugiej przeciwnicy – powiedział. Na pytanie, czy ustawa znajdzie poparcie większości Kraska, odparł: „mam nadzieję, że tak”.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/

%d bloggers like this: