INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

”OBCY” PASAŻER W 💉 – CZYM JEST TO ”COŚ” W PREPARATACH.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

”OBCY” PASAŻER W 💉 – CZYM JEST TO ”COŚ” W PREPARATACH.u

Drodzy Czytelnicy dziś bardzo ważny artykuł, a mianowicie przyjrzymy się działaniu terapii genowej na COVID-19, zwanej potocznie dla naszego zmylenia 💉. Jest to pewnego rodzaju fundament informacyjny, od którego należy rozpocząć. Otóż jeszcze do nie dawna społeczeństwa całego globu obawiały się żywności modyfikowanej genetycznie GMO, ze względu na możliwość mutacji w ludzkim DNA¸ które mogły zaistnieć właśnie ze względu na tego typu produkowaną żywność.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

A zatem konsumenci powiedzieli NIE dla zwierząt hodowanych na preparatach modyfikowanych genetycznieDziś natomiast ci sami konsumenci, nie widzą problemu w terapii genowej na COVID-19, która także modyfikuje DNA, modyfikuje ludzki genom. Jest to paradoks, ponieważ społeczeństwa powiedziały NIE dla żywności GMO, która była produktem pośrednim między nami a zwierzętami hodowanymi pod patronatem modyfikacji genetycznej.

Natomiast w przypadku terapii genowej na COVID-19, mamy do czynienia z bezpośrednią ingerencją w nasz genom, w nasze DNA, za pośrednictwem strzykawki, igły i preparatu genetycznego, bezpośrednio wstrzykiwanego do naszego ciała. Swoją drogą to niewiarygodne, jak ludzie dali się ogłupić, że godzą się na wstrzyknięcie sobie „czegoś”, co de facto zmodyfikuje nieodwracalnie ich DNA ich genom. Raz jeszcze to podkreślę, to niewiarygodne.

Powróćmy jednak do meritum, otóż do modyfikacji genetycznej, jaka jest wdrażana w naszym organizmie, przez działanie terapii genowej na COVID-19, zwanej dla naszego zmylenia 💉. Otóż najgorsza jest szczepionka produkowana przez AstraZenecata 💉 została w taki sposób zaprogramowana, aby wnikać do naszego DNA¸ i na poziomie DNA, nakazywać organizmowi produkcję białek.

Oczywiście nikt nie wie czy ta produkcja kiedykolwiek się zakończy, bo eksperyment medyczny trwa nadal. Jeżeli się nie zakończy to za kilka miesięcy bądź lat taka osoba umrze, ponieważ organizm po przez „zapchanie” organizmu nieustannie produkowanymi białkami, po prostu go zabije (genetyczne samobójstwo).

Zatem 💉 AstraZeneca, to najgorsza trucizna, jaka może być podana człowiekowi. Wielu lekarzy uważa, że w przyszłości będziemy oglądać trupy na ulicach, będziemy oglądać jak ludzie po prostu upadają i umierają, ze względu na wyniszczenie ich organizmu przez mutację genetyczną, która została zainicjowana przez terapię genową firmy AstraZeneca.

Zatem „trucizna” zwana potocznie 💉 firmy AstraZeneca to najgroźniejsza 💉, to droga w jedną stronę, przykro nam, ale takie są fakty i piszemy to dla każdego, kto nadal nie przyjął tej trucizny, która bezpośrednio po podaniu do naszego organizmu, zaczyna wnikać do ludzkiego DNA.

Drugi rodzaj tak zwanych 💉 to te określone jako mRNA. Są to preparaty firmy Moderna czy Pfizer. W ich przypadku nie mamy sytuacji, w której terapie genowa, zawarta w strzykawce substancja, ma za zadanie bezpośrednie przeniknięcie do DNA a następnego jego zmodyfikowanie, i to jest bardzo dobra informacja. Dodatkowo mRNA, o którym mowa po kresie dwóch do trzech miesięcy zostaje całkowicie wydalone z organizmu człowieka. Kolejna bardzo dobra informacja.

Niestety jest również i zła, otóż istnieje możliwość, że mRNA, z czasem może także przeniknąć do DNA i je zmodyfikować. Nie jest to czynność z automatu, jednak obserwacje pokazały, że i takie sytuacje miały jednak miejsce. I to jest ta bardzo zła informacja, ponieważ tutaj powracamy do punktu wyjścia działania 💉 firmy AstraZeneca. Zatem podsumowując AstraZeneca zawsze modyfikuje ludzkie DNA, ludzki genom. Natomiast pozostałe mogą to zrobić, ale nie muszą. Zatem jest to pewnego rodzaju śmiertelna loteria.

Reasumując, czy wyobrażacie sobie sytuację, w której zdrowo myślący człowiek wyraża zgodę na zaaplikowanie mu całkowicie eksperymentalnej terapii genowej, która modyfikuje ludzkie DNA a w dalszej kolejności cały genom? Dla mnie osobiście jest to sytuacja nie do pojęcia, ponieważ tutaj nie chodzi o to czy dokonamy przefarbowania włosów, lub zmiany ubrania, to jest działanie na poziomie genetycznym i jest ono nieodwracalne. Jest to wizja przerażająca, której skutki z pewnością ujrzymy już na jesień roku 2021 (przypomnicie sobie moje słowa).

Jeśli potrafisz złamać naturalne zasady przy pomocy mRNA, to: „w zasadzie całe królestwo życia jest dostępne do zabawy”. Stwierdził Stephen Hoge, lekarz z wykształcenia, który odszedł ze stanowiska analityka opieki zdrowotnej, aby zostać prezydentem firmy Moderna w 2012 roku. Jeśli uważasz, że ci wszyscy bardzo bogaci biotechnologiczni tytani nie są pochłonięci ideą dominacji nad światem, to jesteś w bardzo wielkim błędzie.

Niemal każdy pojedynczy człowiek, który stał się miliarderem w dziedzinie biotechnologii, ma również ogromny „kompleks mesjasza”, w którym rządzi wszystkimi ludźmi i sprawia, że ​​kłaniają się oni swojemu autorytetowi. Moderna jest jedną z takich firm i otrzymawszy niezliczone miliony od Fundacji Billa i Melindy Gatesówaktywnie działa na płaszczyźnie wykorzystania nowej technologii szczepionek mRNA do: „zhakowania królestwa życia”.

„A pozostali ludzie, nie zabici przez te plagi, nie odwrócili się od dzieł swoich rąk, tak by nie wielbić demonów ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, które nie mogą ni widzieć, ni słyszeć, ni chodzić. Ani się nie odwrócili od swoich zabójstw, swych czarów, swego nierządu i swych kradzieży.

Księga Apokalipsy.

W nawiązaniu do cytatu umieszczonego powyżej dodamy bardzo ważną informację, otóż słowo „farmaceutyczny” oznaczające lekarstwo, z którego pochodzi termin „Big Pharma”, pochodzi od greckiego słowa „pharmakeia”. W Księdze Apokalipsy, w której mowa o magii i czarach, użyto tego samego słowa „pharmakeia”. Pharmakeia oznacza „używanie lekarstw, narkotyków lub zaklęć”. Pharmakeia pojawia się również w Księdze Wyjścia 7:11, 7:22, 8:18, Księdze Izajasza 47: 9, Liście do Galatów 5:20, Księdze Objawieniu 9:21 i 18:23.

Szanowni Państwo, firma Moderna powstała na bazie pomysłu, że informacyjny RNA (mRNA), cząsteczka, która przekazuje instrukcje genetyczne z DNA do maszynerii produkującej białka komórki, może zostać przebudowana na wszechstronny zestaw leków i 💉. Te fragmenty instrukcji mogą nauczyć nasze komórki, aby wytwarzały wszystko, co będzie potrzebne do leczenia lub zapobiegania chorobom – przeciwciała zabijające wirusy, enzymy pożerające odpady.

Wizja leku mRNA od dziesięcioleci zwodzi naukowców. „To przełomowa idea” – stwierdził Michael Heartlein, który kieruje badaniami nad mRNA w konkurencyjnej biotechnologii o nazwie RaNA Therapeutics. Dalej Heartlein konkluduje: „Każdy cel białkowy, w którym możesz wymyślić, co tylko zechcesz, może być osiągnięty za pomocą mRNA”. Zatem otrzymujemy cząsteczkę jednoniciową tworzącą tymczasową fabrykę białka poza jądrem komórki.

I teraz szalenie ważna kwestia, otóż podobnie jak terapia genowa i mRNA może indukować komórki do wytwarzania białek wprowadzanych do DNA, które z kolei ostatecznie może w nieprzewidywalny sposób ulegać mutacjom. Dziś rząd PiS z Kaczyńskim, Morawieckim i Niedzielskim na czele, wprowadza całkowicie nieprzebadaną „truciznę mRNA” potocznie określaną przez media mainstreamowe mianem „ 💉 mRNA”, która z pewnością będzie powodować modyfikacje genetyczne u zaszczepionych. Wielu Polaków zgadza się na zaaplikowanie wyżej wspomnianej „trucizny”.

”OBCY” PASAŻER W 💉 – CZYM JEST TO ”COŚ” W PREPARATACH. – Globalna Świadomość – portal wiedzy alternatywnej

%d bloggers like this: