INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

RODZAJE SPRZĘTU I BRONI BEZ POZWOLENIOWEJ JAKIEJ MOŻESZ UŻYĆ NAWET W STOSUNKU DO POLICJANTÓW JEŚLI DZIAŁAJĄ BEZPRAWNIE !!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

OTO ZESTAW SPRZĘTU BEZPOZWOLENIOWEGO DO OBRONY WŁASNEJ I OBRONY INNYCH OSÓB ZAGROŻONYCH BEZPRAWNĄ PRZEMOCĄ – TEN SPRZĘT  MOŻESZ NOSIĆ W MIEJSCACH PUBLICZNYCH W WIDOCZNYM MIEJSCU 

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

ZOBACZ TEZ

POLACY – KONTROLUJCIE POLICJANTÓW I URZĘDNIKÓW POD KONTEM ŁAMANIA PRAWA I WNIOSKOWAĆ O WSZCZĘCIE ŚLEDZTWA POD KĄTEM PRZESTĘPSTWA SZERZENIA ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO.

Jakie narzędzia do samoobrony można mieć bez zezwolenia? Jest ich całkiem sporo! Wybierz produkt, który najbardziej ci odpowiada i czuj się bezpiecznie. Wszystkie przedmioty dostępne w zakładce Samoobrona na stronie Militaria.pl możesz nabyć bez zezwolenia. Przygotowaliśmy krótkie opisy wszystkich narzędzi, aby ułatwić nawet laikom zorientowanie się w temacie.


OFERTA SPECJALNA – MEGA EFEKT !!! 

Paralizator Taser Pulse to poręczne i nowoczesne narzędzie do samoobrony umożliwiające obezwładnienie napastnika na odległości 4,6 metra. Konstrukcja paralizatora wzorowana jest na broni palnej typu Sub-Compact, dzięki czemu jest lekki i ma niewielkie wymiary. Paralizator wystrzeliwuje elektrody, które po trafieniu w napastnika rażą go prądem i obezwładniają ładunkiem elektrycznym Wystrzeliwane z kartridża dwie elektrody w formie małych harpunów, połączone są cienkim przewodem z paralizatorem. Haczyki na końcach elektrod utrudniają ich usunięcie przez agresora. Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie lub ciało. Napastnik po porażeniu prądem nie jest zdolny do żadnej reakcji obronnej. Paralizator razi napastnika prądem przez 30 sekund bez przerwy po pojedynczym ściągnięciu spustu, całkowicie pozbawiając go kontroli nad mięśniami, a co za tym idzie, nad ciałem.


Po wystrzeleniu elektrod paralizatora można dalej używać jak klasycznego paralizatora kontaktowego o napięciu 50 000V, co umożliwia dalszą obronę przed atakami.

Paralizator zasilany jest z dedykowanej baterii (w zestawie). Wydajny układ elektroniczny paralizatora zapewnia do 50 użyć urządzenia trwających po 30 sekund na jednej baterii.

Na grzbiecie paralizatora znajdują się stałe przyrządy celownicze – muszka i szczerbinka. Obustronny bezpiecznik aktywujący urządzenie, umieszczony tuż nad chwytem umożliwia wygodne korzystanie z paralizatora zarówno osobom lewo jak i praworęcznym.

Urządzenie zostało wyposażone we wskaźnik laserowy, który w łatwy i prosty sposób pozwala na wycelowanie w agresora oraz latarkę diodową, która umożliwi oświetlenie napastnika w warunkach ograniczonego oświetlenia.

Dzięki niewielkim wymiarom noszenie paralizatora na co dzień jest komfortowe i bezproblemowe. Jego konstrukcja pozwala na przenoszenie go w kieszeni bluzy, kurtki lub spodni, a także w wygodnych dedykowanych kaburach.

Korpus paralizatora wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a na uchwyt naniesiona została antypoślizgowa faktura.

W zestawie znajduje się:
– paralizator,
– 2 kartridże,
– dedykowana bateria.

Dane techniczne
Natężenie: < 10 mA
Napięcie: 50 000 V
Zasilanie: dedykowana bateria
Wymiary: 133 x 120 x 32 mm
Kolor: czarny
Waga: 230 g
Producent: Taser, USA

 

Gazy pieprzowe

Najłatwiejszy w użyciu i przeznaczony dla wszystkich. Psiknięcie w stronę twarzy napastnika gazem pieprzowym obezwładnia go na kilkadziesiąt minut, dając czas na ucieczkę i wezwanie pomocy. Użycie gazu pieprzowego nie wymaga bezpośredniego kontaktu z agresorem czy wykorzystania siły fizycznej.

noc w górach

Gaz pieprzowy Sabre Red MK2 – chmura 53 ml

SPRAWDŹ

Gaz pieprzowy Sabre Red MK2 – piana 45 ml

SPRAWDŹ

Gaz pieprzowy Policyjny 50 ml – strumień

SPRAWDŹ

Pistolety i karabinki na kule gumowe i pieprzowe

Miotacze kul gumowych i pieprzowych przypominają prawdziwą broń. Markery RAM wystrzeliwują kule z dużą siłą, dzięki czemu można nabić napastnikowi sporego siniaka, jeśli wykorzysta się kule gumowe. Kule pieprzowe działają tak samo jak gaz pieprzowy, ale można nimi trafić w oddalony cel. Dobrym wyborem do obrony osobistej jest Pistolet CO2 RAM Byrna HD na kule w kalibrze .68. Pomieści w magazynku tylko 5 kulek, ale energia kinetyczna jednej kulki to aż 15 J. Uderzenie takiej kulki będzie bardzo odczuwalne, nawet jeśli napastnik będzie miał na sobie grubą odzież.

RAM

Pistolet CO2 RAM Byrna HD

SPRAWDŹ

Kule gumowe RAM Dark Devils

Kule gumowe RAM Dark Devils .68 20 szt.

SPRAWDŹ

Zestaw 2 magazynków do pistoletu RAM Byrna HD

SPRAWDŹ

Paralizatory

Paralizatory to bardzo skuteczne narzędzia do samoobrony. Ich działanie polega na rażeniu prądem agresora. Aby to zrobić, trzeba się do niego zbliżyć na odległość wyciągniętej ręki, ale często samo wyciągnięcie tego przedmiotu i widok łuku elektrycznego sprawia, że napastnik odpuszcza.

Pałka teleskopowa i pałka klasyczna

Możesz się bronić także za pomocą pałki teleskopowej, typu tonfa lub klasycznej. Więcej na temat legalności pałek znajdziesz w naszym artykule, w którym zawarliśmy szczegółowe informacje na temat prawa do ich posiadania i użycia w niebezpiecznej sytuacji. Jak wybrać odpowiednią pałkę dowiesz się z innego tekstu na blogu..

Kubotany

Kubotan to niewielki, podłużny przedmiot, który wzmacnia siłę naszej pięści. Mieści się w dłoni, można go przypiąć do kluczy, a w razie ataku użyć go do obrony. Jego atuty to niepozorny wygląd oraz intuicyjna obsługa. W roli kubotanów również sprawdzają się długopisy taktyczne, których można używać na co dzień do pisania.

Paralizatory

Paralizatory

SPRAWDŹ

Pałka teleskopowa

Pałki teleskopowe (baton)

SPRAWDŹ

Kubotan, legalny czy nie

Kubotany, yawara, długopisy taktyczne

SPRAWDŹ

Broń hukowa i alarmowa

Pistolety na naboje hukowe odstraszają agresora hałasem. Wystrzelenie naboju może oszołomić napastnika oraz zaalarmuje otoczenie, że dzieje się coś złego.  Warto mieć przy sobie również alarmy dźwiękowe, które nie wyglądają jak broń, ale łatwiej je przenosić.

Pistolety gazowe

Pistolety gazowe to urządzenia o wyglądzie broni, przeznaczone do rozpraszania gazu pieprzowego. Pistolet wygląda groźnie oraz ułatwia celowanie w napastnika. Cześć pistoletów gazowych działa również jako broń hukowa.

Broń hukowa

Broń hukowa i alarmowa

SPRAWDŹ

Odstraszacze i alarmy akustyczne

Odstraszacze i alarmy akustyczne

SPRAWDŹ

Pistolety gazowe

Pistolety gazowe, pistoletowy miotacz gazu, broń gazowa

SPRAWDŹ

Broń bez zezwolenia

Wszystkie wymienione w tym artykule narzędzia do samoobrony możesz kupić bez zezwolenia. Jeśli masz wątpliwości dotyczące obrony koniecznej, to zapraszamy do lektury działu Porady na naszej stronie. Poza tym zachęcamy do lektury tekstów na blogu, dotyczących konkretnych narzędzi.

Pełną ofertę wszystkich narzędzi do samoobrony znajdziesz na Militaria.pl.

%d bloggers like this: