INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

„NORYMBERGA 2”! Rozpoczęła się sprawa sądowa o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości pod kierownictwem Reinera Fuellmicha z Niemiec.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Rozpoczęła się sprawa sądowa o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości, złożona i przyjęta przez Superior Court of Justice of Canada (patrz link poniżej). Zespół ponad 1.000 prawników i ponad 10.000 ekspertów medycznych pod kierownictwem Reinera Fuellmicha z Niemiec,

jednego z najpotężniejszych prawników w Europie, rozpoczął największy w historii pozew pod nazwą „Norymberga 2” przeciwko WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) i Grupie Davos (Światowe Forum Ekonomiczne kierowane przez Klausa Schwaba, który ma ponad 80 lat) o zbrodnie przeciwko ludzkości.

DR. Reiner Fuellmich jest niemiecko-amerykańskim prawnikiem, to on wygrał wielomilionowe sprawy przeciwko oszustwu Deutsche Banku oraz przeciwko Volkswagenowi za oszustwo Dieselgate. Jest jednym z założycieli „Niemieckiej Koronnej Komisji Śledczej”. Fuellmich i jego zespół zebrali tysiące dowodów naukowych świadczących o całkowitej niewiarygodności testów PCR i stojących za nimi oszustw. Fuellmich mówił wtedy o szczepionkach i stwierdził, że „nie mają one nic wspólnego ze szczepieniami, lecz są częścią eksperymentów genetycznych”. Oprócz błędnych badań i fałszywych świadectw zgonu sporządzonych przez skorumpowany personel medyczny, sama „eksperymentalna” szczepionka narusza artykuł 32 Konwencji Genewskiej.

Artykuł 32 IV Konwencji z 1949 r. zakazuje „okaleczeń oraz eksperymentów medycznych lub naukowych, które nie są konieczne do leczenia danej osoby”. Zgodnie z art. 147 prowadzenie eksperymentów biologicznych na ludziach jest poważnym naruszeniem Konwencji. Ta „eksperymentalna” szczepionka narusza wszystkie 10 kodeksów norymberskich, które przewidują karę śmierci dla tych, którzy naruszają te międzynarodowe traktaty.” Fuellmich dodał również, że wszystko to było planowane od pewnego czasu, aby zostać wdrożone w 2050 roku. „Ale potem” struny stały się chciwe i postanowiły wyprzedzić plany najpierw w 2030, a w końcu w 2020 roku w takim pośpiechu, że popełniają tak wiele błędów.

Na przykład, producenci szczepionek nie przewidzieli, że będzie tak wiele skutków ubocznych i zgonów.” „Europa – kontynuuje Fuellmich – jest głównym polem bitwy w tej wojnie. To dlatego, że jest kompletnym bankrutem. Fundusze emerytalne zostały całkowicie splądrowane. Dlatego chcą przejąć kontrolę nad Europą, zanim ludzie się zorientują co się dzieje „.

Ale kim są ci ludzie, którzy pociągają za sznurki? Według Fuellmicha jest to grupa ok. 3 tys. superbogatych. Do tej grupy należy klika z Davos skupiona wokół Klausa Schwaba. Czego oni chcą?

Pełna kontrola nad ludźmi. „Przekupują lekarzy, personel szpitala i polityków. Ludzie, którzy nie współpracują, są zastraszani. Używają wszelkiego rodzaju technik psychologicznych, aby manipulować ludźmi.”

„Media głównego nurtu – podsumowuje Fuellmich – opowiadają fałszywą rzeczywistość i mówią, że większość ludzi jest za środkami i szczepionkami. To z pewnością nie jest prawda.

Na przykład prawie wszyscy, z którymi rozmawiam w Niemczech, wiedzą, że maska przed niczym nie chroni, ponieważ prawie wszyscy są obecnie informowani przez alternatywne media. Stare media wymierają”.

Rada Füllmicha?

„Rozpowszechniajcie prawdę i fakty tak bardzo, jak to możliwe i nie marnujcie swojej energii na ludzi, którzy są desperacko zaszczepieni. Nie możemy uratować wszystkich. Wielu ludzi zginie”.

 

https://corona-ausschuss.de/
Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

%d bloggers like this: