Niezliczona liczba ludzi na całym świecie zauważyła, lub pomyślała że to zbieg okoliczności; lub że prostu znudzeni naukowcy bawiący się nazywaniem substancji wstrzykiwanych do naszych ciał, lub używanymi do testowania /eksperymentowania na nas – zawierają nazwy związane z szatanem. Nie sądzę, że to zabawne. W rzeczywistości jest to wręcz mrożące krew w żyłach i niepokojące, a każdy, kto wie cokolwiek o „Apokalipsie” i „znaku bestii”, powinien być w stanie najwyższej gotowości i wzmacniać swoją wiarę w Chrystusa oraz przygotowywać się na to, co ma nadejść.

„Największa sztuczka, jaką kiedykolwiek wykonał diabeł…”

W tym poście chcę pokazać, co rzekomo robią „globalni liderzy”, aby śledzić ludzi, którzy są za💉, w porównaniu z tymi, którzy nie są za💉, oraz niepokojące implikacje, które niosą wszystkie te „zbiegi okoliczności”. Po pierwsze, ostatnio dużo mówi się, że enzym, który świeci, zwany „lucyferazą” (lub SM-102), znajduje się w 💉 (i być może w innych też). Podczas gdy niektóre firmy farmaceutyczne próbują temu zaprzeczyć, takie jak Pfisser, Mod/erna wspomniała o tym dość wyraźnie na swojej stronie internetowej pod listą patentów:

Wraz z tą uroczą informacją, jest kolejna interesująca korelacja nazw, która wydaje się być rozpowszechniona, gdy przyjrzymy się pochodzeniu 💉 i testom, które się z nią wiążą. Weź pod uwagę następujące kwestie:

Przyszłość SATIN

Naukowcy opracowali nowy test, który może zmierzyć poziom przeciwciał przeciwko DAVID-19 za pomocą zaledwie ukłucia, i pobrania krwi, i dostarczyć wyniki w ciągu godziny. Test o nazwie SATiN (co oznacza test serologiczny oparty na podzielonej trójczęściowej nanolucyferazie), wykorzystuje enzym zwany lucyferazą (ten sam enzym, który powoduje świecenie świetlików).

– verywellhealth.com/bioluminescense-glowing-antibody-testspan-5120623 ] „Nowy test przeciwciał DAVID-19 „świeci”, gdy obecne są przeciwciała”
– nature.com/articles/s41467-021-22102-6?error=cookies_not_supp ] „Jednorodny test split-lucyferazy do szybkiego i czułego wykrywania przeciwciał anty-SARS CoV-2”
– sciencealert.com/…ot-tattoo-is-being-suggested-to-id-vaccinated-kids ] „Niewidzialny „Tatuaż” w kropki kwantowe może zostać użyty do identyfikacji szczepionych dzieci”
– nih.gov/17406398/ ] „Tworzenie samoświecących koniugatów kropek kwantowych”
– nih.gov/18687009/ ] „Przenikanie przez skórę nanocząstek kropek kwantowych in vivo w modelu mysim: efekt UVR”

Po pierwsze, akronim SATiN nie ma nawet sensu. Skąd pochodzi małe „i”? Koniec „tin”? I po co pomijać trzy całe słowa, aby lepiej pasowały do ich narracji? Poważnie? Tylko po to, żeby lepiej „wydobywała” się z języka? W takim razie znajdź przynajmniej słowo, które sprawi, że to zadziała i pomiń niepotrzebne… Wszyscy zwariowani „SATaNiści” i tak będą wiedzieć, o czym mówisz.

Po drugie, niektóre z tych artykułów nie są do końca jasne, w jaki sposób enzym lucyferaza wchodzi w grę. Czy chodzi o to, że lucyferaza jest już we krwi za💉 osobnika i że ich technologia „testu serologicznego oparta na podzielonej nanolucyferazie trójdzielnej” wychwytuje to i jest w stanie określić, ile „przeciwciał” jest obecnych rzekomo z tej jednej kropli? Z krwi?

Czy zamiast tego oznacza to, że sam test wykorzystuje lucyferazę, która następnie świeci, aby określić, ile przeciwciał jest obecnych w zależności od ilości? Jeśli tak jest, czy mówi, że nawet jeśli ktoś jest nie💉 i akurat ma naturalne przeciwciała na DAVID (pod pretekstem, że chodzi nawet o DAVID – co jest coraz bardziej zapewniane, że NIE – przynajmniej nie w taki sposób, jak nam się wydaje…) to test SATiN też to wykryje? Czy może zadziała TYLKO na tych, którzy zostali za💉?

Ale są też plany „tatuowania kropek kwantowych” ludzi (szczególnie dzieci, z jakiegoś powodu…), którym przyznano się do używania składnika; lucyferazy – do identyfikacji tych, którzy zostali zaszczepieni. I to prowadzi mnie do następnego punktu:

Czy za💉 ludzie świecą w czarnym świetle?

Mówi się też o osobach za💉, które świecą w świetle ultrafioletowym. Ale chociaż próbowałem znaleźć wiele różnych źródeł tego, wszystko, co mogłem znaleźć, to dwa najpopularniejsze filmy z dżentelmenem pokazującym świecącą kropkę na ramieniu, gdy używa czarnego światła nad miejscem wstrzyknięcia, a następnie pokazuje żyły w swoim ręka, a potem jest film z Brytyjką pokazującą jej świecące żyły córce .

Zasadność tych dwóch filmów, chociaż kwestionowana, powinna zostać dokładniej zbadana i sprawdzić, czy można ją odtworzyć, a nie tylko zamiatać pod dywan. Nawet jeśli te dwa filmy są fałszywe, możliwość, że za💉 osoby mogą świecić w świetle ultrafioletowym, nie powinna być automatycznie odrzucana, a zamiast tego powinna być traktowana naukowo (co oznacza prawdziwą naukę… nie „sprawdzoną” naukę…).

Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w kilku miastach występuje zjawisko, które wydaje się być czarnymi światłami. Podczas gdy stacja informacyjna FOX donosi, że Duke Energy, firma, która rzekomo zainstalowała te światła, twierdzi, że jest to tylko wada, musimy zachować czujność i ostrzegać, że firmy monopolistyczne, zwłaszcza jeśli są w zmowie z „ globalni liderzy”, nie zatrzymają się przed niczym, aby zainicjować swoje ogólnoświatowe cele śledzenia. Z pewnością nie zatrzymałoby się na okłamywaniu bezpośrednio opinii publicznej.

Nowe fioletowe latarnie uliczne – wadliwe czy przygotowanie do skanowania w poszukiwaniu lucyferazy u „za 💉 ” ?

Teraz, tutaj pytanie, po co byłoby oświetlać czarnym światem, i ile osób zaszczepionych zostało już za💉  z enzymem lucyferazy? Podczas gdy niektóre firmy farmaceutyczne twierdzą, że używają lucyferazy tylko do „testowania” i sugerują, że nie używają jej w swoim produkcie końcowym, czy naprawdę oczekuje się, że uwierzymy w zwodniczą firmę, która już próbowała oszukać opinię publiczną ukrywając że wykorzystuje aborcyjne linie komórkowe płodu?

Melissa Strickler , była pracownica firmy Pfisser, ujawniła e-maile od czołowych menedżerów firmy Pfisser, w których dyskutują o tym, jak nie mówić opinii publicznej informacji o abortowanych płodach , a Melissa również twierdzi, że SM-102 (enzym lucyferazy) znajduje się również w szczepionce Pfisser, chociaż patenty dostępne publicznie tego nie pokazują.

Pojawiło się również wiele doniesień na temat organizmów pasożytniczych, a nawet sztucznych/syntetycznych nanocząstek wewnątrz szczepionek, a także badań, które zostały przeprowadzone na ten właśnie temat:
– Nowe mikrografy ujawniają tlenek grafenu i pasożyty w 💉
– Badania dowodzą, że żywe pasożyty i białka pasożytów są używane/testowane w 💉

Teraz, poza ich oczywistymi hołdami dla „szatana” i „lucyfera”, musimy również zdawać sobie sprawę z ich innych programów, które uwielbiają używać liczby „666” w pewnym sensie w swoich staraniach:

  • „SYSTEM kryptowalut – WO2020060606 patent ( Dziwię się, że nie nazwa się go „ S EARCHING LL T RANSHUMANS s N EUROSCIENTISTS” …)
  • Rachunek HR6666 za testowanie COVID-19, docieranie do wszystkich i kontaktowanie się ze wszystkimi (TRACE)
  • Lucyferyna powstała przez rozpuszczenie jej w 66,6 roztworze buforowym
  • „Bitwa o duszę narodu” Joe Bidena 2020 (kampania #30330 – 2020/666=3.0330)
  • wiele kodów kreskowych wykorzystuje trzy szóstki do oznaczenia początku/środka/końca sekwencji numerycznej produktu
  • Carl Sanders, który pracował w firmie Lucent Technologies, wynalazł chip RFID, który wykorzystuje 18-bitową nazwę podzieloną na 3 sekcje (6/6/6)
  • pierwszy komputer Apple kosztował 666,66 dolarów – (nie wspominając o alegorii pierwszego grzechu ludzkości) itd…

Musimy też mieć świadomość, że te organizacje rzeczywiście wkładają swoją wiarę (i pieniądze) we wspieranie „systemu jednego świata”, bez względu na to, jak niewierzący są niektórzy ludzie.

A nawiasem mówiąc, kto jest „władcą tego świata”?
„Teraz odbywa się sąd nad tym światem; teraz władca tego świata zostanie wyrzucony”. –
Jana 12:31
„Nie będę już wiele z tobą rozmawiać, bo nadchodzi władca tego świata i nie ma nic ze Mnie ”. –Jana 14:30
„Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi.”. –Jana 15:18-19

Przemysł farmaceutyczny

18 rozdział Apokalipsy podaje opis upadku Babilonu, a w wersecie 23 podaje nam powód, dla którego wszystkie narody zostały zwiedzione. Dla wielu osób może to być szokujące. Przeczytajmy, co mówi Biblia. Odnosząc się do upadku Babilonu Objawienie 18:23 mówi: „ I światło lampy już w tobie nie rozbłyśnie. I głosu oblubieńca i oblubienicy już w tobie się nie usłyszy: bo kupcy twoi byli możnowładcami na ziemi, bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody.

„Czaramii” Babilonu zwiedziono wszystkie narody. Greckie słowo oznaczające „czary” w wersecie 23 to „pharmakeia” [far-mak-i’-ah]. Według greckiego słownika Thayera „pharmakeia” to „stosowanie lub podawanie leków; zatrucie; i czary, sztuki magiczne, często spotykane w połączeniu z bałwochwalstwem i przez nie pielęgnowane”. Jeśli umieścisz oryginalne greckie słowo „pharmakeia” w miejsce angielskiego słowa „sorceries” na końcu wersetu 23. powie: „Bo przez twoją farmakokeię zwiedzione zostały WSZYSTKIE narody”!

„Pharmakeia” to miejsce, z którego pochodzi nasze angielskie słowo „apteka”! Apteka to dobrze zorganizowany i sprofesjonalizowany system podający trujące leki. Biblia wyjawia, że Babilon oszuka wszystkie narody, używając apteki, która ma związek z „sztukami magicznymi” i bałwochwalstwem”.

Melinda i ja przeznaczyliśmy z fundacji 10 miliardów dolarów w ciągu następnych 10 lat, aby uczynić tę dekadę Dekadą Szczepionek.

– Bill Gates (2011) [ gatesnotes.com/Health/Bills-Annual-Letter-Vaccine-Cuda ]

Apokalipsa 18:23
„wszystkie narody zostały zwiedzione przez twoją magiczną miksturę”
„bo przez twoje czary zwiedzione zostały wszystkie narody”
„ponieważ wszystkie narody zostały oszukane i zwiedzione przez twoje czary [twoje magiczne zaklęcia i trujący urok]”
„Twoim magicznym zaklęciem i trującym urokiem wszystkie narody zostały zwiedzione (uwiedzione i zwiedzione)”
„Ponieważ twoi biznesmeni byli najpotężniejsi na ziemi, wszystkie narody zostały oszukane twoim magicznym zaklęciem.”


„i wszystkie narody zostały oszukane [zwiedzione; sprowadzony na manowce] przez twoją magię [czary]”.
„Jego kupcy byli ważnymi ludźmi na świecie, ponieważ wszystkie narody zostały zwiedzione przez jej czary”.
„Wszystko to stanie się, ponieważ twoi kupcy byli szlachtą ziemi, ponieważ wszystkie narody zostały oszukane przez twoje czary” – (Starożytne czary lub czary często używały zaklęć i narkotyków.)

„Jej biznesmeni byli znani na całym świecie i oszukiwała wszystkie narody swoimi czarami”
„Jej kupcy okradli całą ziemię ślepo i za pomocą czarnej magii oszukali narody”
„ponieważ przez wasz kaszefan (czarnoksięstwo) zostali oszukani wszyscy Goje ”

„Twoi handlowcy byli wielkimi ludźmi świata. Wszystkie kraje zostały oszukane przez waszych szamanów”
„Bo twoi kupcy byli potentatami świata, ponieważ wszystkie narody zostały oszukane przez twoje magiczne zaklęcia!” – (Na temat terminu φαρμακεία (pharmakeia, „magiczne zaklęcia”) patrz L&N 53.100: „użycie magii, często obejmujące narkotyki i rzucanie zaklęć na ludzi –„do praktykowania magii, rzucania zaklęć, angażowania się w czary, . magia, czary”φαρμακεία: ἐν τῇ φαρμακείᾳ σου ἐπλανήθησαν πάντα τὰ ἔθνη 'ze swoimi magicznymi zaklęciami Państwo zwieść wszystkie narody (świata)’) –

I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: „ I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: «Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli:”. Apokalipsa 18:4