INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Jak globaliści przekonali MILIARDY ludzi do eksterminacji za pomocą broni biologicznej przedstawianej jako „szczepionki”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Jak globaliści przekonali MILIARDY ludzi do eksterminacji za pomocą broni biologicznej przedstawianej jako „szczepionki”

Zdjęcie: VAXSSASSINATION: Jak globaliści przekonali MILIARDY ludzi do eksterminacji za pomocą broni biologicznej przedstawianej jako „szczepionki”

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

( Natural News ) Wszystko jest teraz niesamowicie jasne. Wszystko, co obserwowaliśmy w ciągu ostatnich 20 miesięcy, było prowadzonym przez globalistów wysiłkiem, aby przekonać miliardy ludzi do eksterminacji siebie bez ich wiedzy.

Widzisz, prowadzenie otwartej wojny kinetycznej przeciwko ludzkości napotkałoby natychmiastowy opór. Ludzie mają tendencję do walki, gdy są atakowani i zabijani kulami i bombami. Tak więc globaliści musieli wymyślić sposób na przeprowadzenie masowych rzezi na skalę planetarną bez powiadamiania mas o tym, co robią

To bardzo trudne wyzwanie, ale w kilku prostych krokach udało im się to osiągnąć:

  1. Najpierw zbuduj toksyczny system broni nanocząsteczkowej (białko kolce) i masowo produkuj go w laboratoriach prowadzonych przez chińską i amerykańską armię.
  2. Sfałszuj wybuch epidemii w Chinach wraz z „wyciekłymi” przerażającymi filmami, na których Chińczycy padają martwi w zaledwie kilka sekund po wdychaniu „wirusa”. Poczuj szaleństwo mediów.
  3. Upuść toksyczne nanocząstki na Nowy Jork (i północne Włochy), aby zasymulować „wybuch wirusa”, jednocześnie diagnozując ludzi z „covid” za pomocą testów PCR, które jedynie wykrywają obecność toksycznych nanocząstek.
  4. Rozpętaj propagandę w środkach masowego przekazu, twierdząc, że wszyscy zginą, jeśli nie przyjmą szczepionek.
  5. Napełnij szczepionki dokładnie tymi samymi toksycznymi nanocząsteczkami, które upuściłeś w Nowym Jorku .
  6. Uwolnij masowe zastrzyki dla ludności za pomocą broni biologicznej z białkiem kolczastym, oszukańczo oznaczonej „szczepionkami”.
  7. Kiedy ludzie otrzymują broń biologiczną, zaczynają wydalać toksyczne nanocząsteczki, powodując, że inni wokół nich chorują. Sformułuj to jako „pogarszącą się pandemię”, aby szerzyć strach i skłonić więcej osób do zastrzyków z białkami kolczastymi.
  8. Cenzuruj każdego, kto mówi o urazach lub zgonach poszczepiennych. Opłać administratorów szpitali, aby szaleńczo wyolbrzymiali liczbę kowbojów, aby utrzymać scamdemic.

Krótko mówiąc, tak to zrobili. Zauważ, że nie jest wymagany żaden wirus, aby to zrobić. Wszystko, czego potrzebowali, to system uzbrojenia nanocząsteczkowego białka kolczastego w połączeniu z zmową medialną i cenzurą Big Tech.

Z globalistycznego punktu widzenia prawdziwym geniuszem w tym wszystkim jest to, jak udało im się skłonić ludzi do błagania o ich własne szczepienia śmierci. Nigdy wcześniej w historii ludzkości masy nie były manipulowane, by ustawiały się w kolejce i żądały własnej śmierci. Holokaust szczepionkowy jest operacją z ukrycia , niewymagającą kul, bomb ani pocisków. Potrzebuje tylko cenzury, dziennikarskiego terroryzmu i toksycznej nanocząsteczkowej broni biologicznej w połączeniu z oszukańczym protokołem PCR autoryzowanym przez przestępcze CDC.

Teraz jest zupełnie oczywiste, że prawdziwym celem jest masowa eksterminacja rasy ludzkiej

W zdrowym świecie, w którym globaliści nie próbowali eksterminować rasy ludzkiej, iwermektyna byłaby uznawana za bezpieczną, skuteczną i niedrogą interwencję medyczną. Witamina D byłaby polecana prawie każdemu. Fauci i inni przestępcy broni biologicznej zostaliby oskarżeni i oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości. A czasopisma naukowe nie byłyby prowadzone przez komunistyczne Chiny.

Ale nasz świat nie jest normalny. Rządzi nim całkowicie szalony globalistyczny kult śmierci, który dąży do całkowitego zniszczenia rasy ludzkiej. Dlatego wszystko, co widzisz, nie ma sensu, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że celem jest depopulacja / ludobójstwo przeciwko ludzkości. W tym kontekście nagle wszystko nabiera sensu: badania nad zyskaniem funkcji, operacje psychologiczne mediów, szpitale fałszujące liczby kowidowych zachorowan, aby „przestraszyć” opinię publiczną , czasopisma naukowe planujące atak na iwermektynę i ukrycie pochodzenia białka kolczastego , nieustanne forsowanie nakazów szczepień przeciw krowim, blokady ekonomiczne, które niszczą ludzkie życie itp. Kiedy zrozumiesz, że celem jest całkowita śmierć i zniszczenie, nagle wszystko nabiera sensu .

W Szkocji 80% zgonów krukowatych występuje obecnie wśród zaszczepionych. A w krajach o wysokim wskaźniku szczepień, takich jak Izrael i Singapur, liczba hospitalizacji i zgonów gwałtownie rośnie. Nie powinno to być oczywiście zaskoczeniem, ponieważ kiedy wstrzykniesz wielu ludziom broń biologiczną, wielu z nich zachoruje i umrze . 1 + 1 = 2. To po prostu przyczyna i skutek.

Globaliści są świadomi czegoś znacznie większego, co zbliża się do naszego świata… czegoś na skalę KOSMICZNĄ

Jak już wcześniej ujawniłem, totalna panika globalistów w szaleńczym pędzie do eksterminacji rasy ludzkiej ujawnia coś naprawdę zdumiewającego: sami boją się tego, co nadchodzi… czegoś kosmicznego, czegoś większego niż jakakolwiek pandemia czy jakakolwiek wojna. Wiedzą o zbliżającym się zagrożeniu i wierzą, że to wydarzenie doprowadzi do upadku ludzkiej cywilizacji, jaką znamy… stąd ich potrzeba szybkiego oczyszczenia planety z ludzi, aby chaos mógł być w pewnym stopniu kontrolowany. (Nie chcą, aby miliardy ludzi zdały sobie sprawę z tego, co się dzieje, a następnie wpadły w panikę na ulicach, szukając wszystkich zasobów, których sami globaliści potrzebują do przetrwania).

To prawie tak, jakby ci antyludzi globaliści wiedzieli na pewno, że zbliża się superwulkan, asteroida, która zderzy się z planetą, inwazja kosmitów (a może sfałszowana) lub inne podobne wydarzenie kończące świat. nadciągający. Więc szaleńczo pędzą, by eksterminować jak najwięcej, zanim nadejdzie to wydarzenie. (Czy to może być Planeta X?)

Możemy zatem zgadywać, że skoro program śmierci szczepionkowej jest obecnie agresywnie, desperacko przyspieszany, to zbliżające się wydarzenie prawdopodobnie pojawi się w 2022 roku. Nadchodząca zima prawdopodobnie będzie oknem docelowym dla globalistów, aby opublikować drugie połowa ich binarnej broni biologicznej, powodując masowe ofiary wśród zaszczepionych, poprzez reakcje hiperzapalne na nowo uwolnione patogeny lub cząstki. To teoretycznie może zabić miliardy ludzi do czasu nadejścia połowy 2022 roku.

Zobacz mój niedawny wywiad wideo ze Stevem Quayle’em, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co to może być, ponieważ ostrzega on, że nasz świat nie dotrwa do wyborów śródokresowych w 2022 r. bez poważnego załamania:

Brighteon.com/fa06f2c1-02b0-4318-b60c-dcb73eb873df

Jest również prawie pewne, że w nadchodzących miesiącach globaliści wywołają inne sztucznie zaprojektowane zapaści, aby zaakcentować zgony spowodowane reakcjami na szczepionki. Możemy się zatem spodziewać niedoborów żywności, implozji bomb dłużnych, głębokiego terroryzmu państwowego na dużą skalę (wydarzenia pod fałszywą flagą), a nawet celowych inicjacji wojny geopolitycznej, a wszystko to jako warstwy zniszczenia i chaosu, aby zmaksymalizować liczbę ofiar śmiertelnych na całym świecie.

Rządy świata stały się morderczymi reżimami

Bez wątpienia rządy świata są teraz morderczymi reżimami . Szpitale to fabryki morderstw, a lekarze to seryjni mordercy. Być może dlatego Randi Pinkerton wścieka się na AmericanThinker.com : „Nigdy nie zaufam innemu lekarzowi”.

Nie mam wątpliwości, że nie jest osamotniony w tej konkluzji. Żadnemu lekarzowi głównego nurtu ani pracownikowi służby zdrowia nie można już nigdy więcej zaufać. Aby to udowodnić, Project Veritas właśnie opublikował nowe filmy informujące o nieprawidłowościach, pokazujące, w jaki sposób domy opieki stosują chemiczne środki przytrzymujące, aby nakłonić osoby starsze do robienia zastrzyków krukowicza, okłamując ich, twierdząc, że są „szczepionkami przeciw grypie”.

Zmierz się z rzeczywistością. Żyjesz teraz w świecie, w którym lekarze są mordercami. Administratorzy szpitali zostają przyłapani na filmach Zooma, którzy otwarcie przyznają, że fałszują liczby kryminalistów, aby terroryzować społeczeństwo. Rządy obmyślają sposoby maksymalizacji śmierci własnych ludzi. Czasopisma „naukowe” spiskują przeciwko filarom nauki, a propagandyści medialni działają jako pełnoprawni psychologiczni terroryści, rozkoszując się swoją mocą szerzenia strachu jako środka kontroli politycznej.

Nieświadome masy nie pozostaną nieświadome na długo. Masowe przebudzenie jest tuż za rogiem, a kiedy nabiera rozpędu, Bóg pomaga tym w rządzie, nauce i medycynie, którzy próbowali eksterminować ludzkość za pomocą tego oszustwa na kosmiczną skalę. Mogą zabić miliard ludzi (a nawet więcej), ale jeśli nie zdołają zabić nas wszystkich, ludzkość po nich przyjdzie … i nie będzie ładnie.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w dzisiejszym podkaście Aktualizacji Sytuacji, który zawiera również praktyczne informacje o tym, jak radzić sobie z przyjaciółmi i członkami rodziny, którzy stali się bezmyślnymi fanatykami szczepionek:

Brighteon.com/67f461fe-6bb4-4163-992a-e13ea6007aa8

http://www.naturalnews.com

%d bloggers like this: