PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Unia Europejska ostrzegła swoje państwa członkowskie 26 sierpnia przed „szczepieniem przypominającym czyli „booster shots”. UE niepokoi się kwestiami odpowiedzialności”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Czy narracja spada? Europejska transmisja ostrzega przed „wzmacniającymi” szczepieniami

03 września 2021

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Unia Europejska ostrzegła swoje państwa członkowskie 26 sierpnia przed „szczepieniem przypominającym” – angielski eufemizm oznacza to „booster shots”. Nie ma wystarczającej ilości danych, a bez zgody EMA pojawiłyby się pytania prawne.

To jest niespodzianka. Jak dotąd żaden oficjalny organ nie był szczególnie zainteresowany kwestiami prawnymi, takimi jak odpowiedzialność w kontekście kampanii szczepień. Nagle ogłaszane są treści, które wcześniej uważano za niepożądane i cenzurowaną „teorię spiskową”.

26 sierpnia agencja informacyjna Reuters , jedna z uznanych mainstreamów, poinformowała, że ​​Unia Europejska wyraźnie ostrzega przed ryzykiem prawnym, jeśli państwa członkowskie zdecydują się na podawanie kolejnych dawek szczepionek. Trzeba przyznać, że takie ryzyko istniało już w przypadku „szczepień krzyżowych”, w których pomieszano szczepionki różnych producentów. Nie było żadnych solidnych danych medycznych dotyczących interakcji i skutków ubocznych żadnego z tych eksperymentów. EMA odrzuciła zalecenie szczepień krzyżowych!

Według agencji Reuters, Europejska Agencja Leków (EMA) wielokrotnie powtarzała, że ​​przed zatwierdzeniem stosowania szczepień przypominających potrzeba więcej danych. Mimo to osiem krajów europejskich zdecydowało się zalecić dodatkową dawkę, a kilkanaście innych państw członkowskich planuje wkrótce podjąć podobne kroki.

UE niepokoi się kwestiami odpowiedzialności

„Szczepionki przypominające nie są obecnie częścią zatwierdzania szczepionek przeciw COVID-19 i nie zostały jeszcze poddane ocenie naukowej przez EMA z powodu niewystarczających danych” – powiedziała Komisja Europejska w oświadczeniu dla Reutera w czwartek. „Odpowiedzialność za decyzję o włączeniu szczepień przypominających do ich kampanii szczepień spoczywa na państwach członkowskich” – czytamy w oświadczeniu. I dalej: „Dopóki szczepienia przypominające nie są częścią pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, zmienia się odpowiedzialność firm”.

Może to oznaczać, że w przypadku nieoczekiwanych skutków ubocznych, które mogą być związane z dopalaczami, kraje UE ponoszą ciężar konsekwencji prawnych i roszczeń odszkodowawczych. Poniższe stwierdzenie, które wydaje się nie być zgodne z dokumentami umownymi, które zostały udostępnione opinii publicznej za pośrednictwem Raportu24, jest mylące: Komisja stwierdziła jednak, że odpowiedzialność firm nie zniknęłaby całkowicie, gdyby dopalacze były podawane bez zgoda EMA.  Na przykład, jeśli efekt uboczny dawki przypominającej jest spowodowany problemami produkcyjnymi, producent szczepionki pozostaje odpowiedzialny.

Pytanie brzmi, skąd bierze się nagła zmiana opinii? Czy jacyś wysocy urzędnicy, a nawet politycy odkryli swoje sumienie? Czy przestudiowałeś oficjalną – i nieoficjalną – liczbę skutków ubocznych, poważnych skutków ubocznych i zgonów w pobliżu szczepienia? Według tych danych absolutnie każdy lek zostałby wycofany z rynku od czasu istnienia nowoczesnej medycyny.

Austria jest jednym z krajów, w których stosuje się szczepienia przypominające, planują Niemcy

Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) poinformowało, że obecnie Austria, Belgia, Francja, Węgry, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg i Słowenia zalecają stosowanie dawek przypominających, a Niemcy planują to zrobić jesienią. Dyskutuje o tym 13 innych krajów europejskich.

W cudowny sposób Reuters jest również bardzo zainteresowany rekompensatą za szkody poszczepienne. Użyto nawet słowa „ofiary”. Przetłumaczyliśmy odpowiednie fragmenty na język niemiecki:

Ewentualna rekompensata za nieoczekiwane skutki uboczne szczepionek COVID-19 jest podawana na poziomie krajowym.

Niektóre kraje UE, w tym te największe, posiadają systemy odszkodowań pozasądowych dla potencjalnych ofiar, ale kryteria zwrotu kosztów są bardzo zróżnicowane. W innych domniemane ofiary musiałyby iść prosto do sądu, aby rozstrzygnąć swoje sprawy.

Jak pokazują oficjalne dane z Danii, Niemiec, Norwegii i Szwajcarii, odkąd kampania szczepień rozpoczęła się w Europie, do władz wpłynęło setki wniosków od potencjalnych ofiar, a wypłacono zaledwie kilka odszkodowań za nieujawnione kwoty.

WHO równie sceptycznie podchodzi do szczepień trzecich

Wcześniej WHO wykazała się również dużą ostrożnością w stosunku do szczepień osób trzecich. W międzyczasie pojawiło się nawet wezwanie do zamrożenia szczepień dla szczepień przypominających. W zeszłym tygodniu dyrektor generalny WHO Tedros Ghebreyesus powiedział, że dane dotyczące trzeciego szczepienia były niejednoznaczne. Wcześniej powiedział nawet, że należy je powstrzymaća władze powinny skupić się na dostarczaniu puszek do biedniejszych krajów. O dziwo, prasa niemieckojęzyczna nie wydaje się być szczególnie zainteresowana takimi wyrażaniem opinii. Szybkie wyszukiwanie w Google ujawnia niemal wyłącznie euforyczne propagandy dotyczące szczepień, takie jak „Lekarze ustawowego ubezpieczenia zdrowotnego wymagają zalecenia STIKO na trzecie szczepienie” lub „Wiedeń rozpoczyna trzecią rundę szczepień” i „Konieczne będzie przypomnienie”. Nawet kontrowersyjny wirusolog Drosten miał 19 sierpnia. ogłosił, że trzecie szczepienie „w większości nie będzie konieczne ”. Takie wypowiedzi należy jednak traktować z ostrożnością, ponieważ Drosten często zmienia zdanie.

http://www.report24.de

 

%d bloggers like this: