PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Polska zaczęła dostarczać uchodźców do granicy białoruskiej

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post
Przejście graniczne między Polską a Białorusią - Sputnik Polska, 1920, 13.08.2021
Państwowy Komitet Graniczny Białorusi oświadczył, że Polska zaczęła dostarczać nielegalnych migrantów ze swojego terytorium do granicy białoruskiej.
Zaznaczono, że są oni przywożeni pojazdami używanymi przez polskie siły zbrojne.

Dziś, 13 sierpnia, z Polski na białoruską granicę została przewieziona grupa cudzoziemców. Do zdarzenia doszło na przejściu granicznym w Bielanach. Należy zaznaczyć, że tego typu pojazd nie jest wykorzystywany przez polską straż graniczną, lecz należy do Sił Zbrojnych RP – poinformował Państwowy Komitet Graniczny Białorusi.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Do komunikatu dołączono wideo, na którym widać, jak duża grupa osób wychodzi z samochodu ciężarowego, który zatrzymał się na piaskowej drodze w lesie.
Straż graniczna Białorusi już wielokrotnie informowała o przymusowym wydaleniu migrantów m.in. przez Litwę na sąsiednie terytorium, przy czym wielu z nich, głównie obywateli Iraku, było rannych. 4 sierpnia rzecznik Państwowego Komitetu Granicznego Białorusi Anton Byczkowski powiedział w rozmowie ze Sputnikiem, że w nocy na granicy z Litwą znaleziono migranta w ciężkim stanie, który później zmarł. Zmarły był obywatelem Iraku. Komitet Śledczy Białorusi wszczął sprawę karną na podstawie artykułu „zabójstwo”. Następnie na polecenie prezydenta Alaksandra Łukaszenki, wzmocniono ochronę granicy państwowej kraju.
Wczoraj szef MSWiA Mariusz Kamiński napisał na Twitterze, że sytuacja na granicy z Białorusią jest pod kontrolą dzięki służbom, które w profesjonalny sposób o to dbają. Dodał, że mimo wszystko Polska jest gotowa na każdy scenariusz rozwoju sytuacji. Od początku roku funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali już 522 osoby za nielegalne przekroczenie polsko – białoruskiej granicy.
Trudna sytuacja panuje również na łotewskiej granicy. Łotewska Straż Graniczna poinformowała, że w ciągu jednego dnia uniemożliwiła 101 nielegalnym migrantom przekroczenie granicy państwowej z Białorusią. „W ciągu minionej doby Państwowa Straż Graniczna Łotwy uniemożliwiła 101 nielegalnym migrantom wjazd na terytorium republiki od strony Białorusi” – czytamy w komunikacie prasowym straży granicznej. Jak podkreślono, w ciągu doby żadnemu z nielegalnych migrantów nie udało się dostać na Łotwę.

Kryzys migracyjny

Wcześniej Polska i Litwa zaapelowały do Unii Europejskiej o zaostrzenie działań wobec Białorusi w związku z wywołanym – ich zdaniem – przez Mińsk kryzysem migracyjnym w regionie. Od początku roku na litewsko-białoruskiej granicy zatrzymano ponad 4 tys. nielegalnych migrantów. To prawie 50 razy więcej niż w całym 2020 roku.
Migranci podejmują również próby przedostania się do Polski przez Białoruś. Pod koniec maja prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka powiedział, że jego kraj stanowił przeszkodę dla nielegalnych migrantów w dotarciu do sąsiednich państw, ale biorąc pod uwagę polityczną presję z strony Zachodu, Mińsk zastanowi się, czy warto to kontynuować.
%d bloggers like this: