SARS-CoV-2 Criminal Malfeasance BY Nasi urzędnicy zdrowia publicznego „ Zastraszanie zdrowia przez opiekę zdrowotną” oraz nasze kanadyjskie rządy federalne, prowincjonalne i miejskie.

trupa.jpg

„PRZEZ BAILIFF, FAKS I E-MAIL” Bez uprzedzeń 14.21 czerwca

List otwarty na żądanie WNIOSKI

Aby lepiej zrozumieć prawa i wolności Kanadyjczyków, załączyliśmy dokument PDF, który należy przeczytać w całości, a wstawione linki należy zastosować. Proszę zapoznać się z Załącznikiem #16

Zawarte w niej informacje wyraźnie wskazują, że ludność Kanady była okłamywana i zastraszana przez wszystkie szczeble Health Canada i zdrowie publiczne w każdej prowincji pod kierunkiem kanadyjskich rządów federalnych, prowincjonalnych i miejskich.

Dowody naukowe i logiczne wyraźnie wskazują, że zastrzyki, szczepionki, śledzenie kontaktów i blokady nigdy nie były wymagane, ale były wykorzystywane do kontrolowania populacji kanadyjskiej pod fałszywymi pretekstami.

Wszyscy zaangażowani lub którzy nic nie wiedzieli i nic nie powiedzieli, powinni zostać uznani za winnych „ nadużycia karnego ”, biorąc pod uwagę popełnienie wielu nadużyć władzy, łamanie ich kodeksów etycznych, zaniedbywanie swojej odpowiedzialności powierniczej, wzbudzanie strachu w mediach, zakłócanie naszego życia i gospodarki jako powodujące niemożliwą do pokonania ilość zaniedbań medycznych i zgonów z powodu ich działań.

Patrząc wstecz na SARS w 2003 r., H1N1, H5N1, MERS itp., łatwo jest połączyć kropki i rozpoznać program, który został stworzony, aby wygenerować okrucieństwa, które miały miejsce od marca 2020 r. do czerwca 2021 r.

Ukucie terminu „choroba koronawirusa” w zastosowaniu COVID-19, który obejmuje objawy wszystkich zwykłych przeziębień i grypy, które mieliśmy, bez twierdzenia, że ​​​​„pandemie” to kolejne oszustwo, które jest nieuzasadnione.

Żadna liczba wymówek nie może uzasadnić działań w zakresie zdrowia publicznego i federalnego, prowincjonalnego i miejskiego rządu od marca 2020 r. Teraz wszyscy otrzymają tę korespondencję z jasnymi faktami dołączonymi do przeglądu i wypełniania swoich obowiązków wobec Kanadyjczyków, pomagając nas przeciwko takiej tyranii.

Nie będzie wielkiego resetu stworzonego przez tych, którzy zakłócili nasze życie. To, co wydarzyło się na całym świecie, nie było okazją, ale ustawieniem do wdrożenia złej strategii kontroli mas i zasobów, co jeszcze bardziej pogrążało nas w ogromnych długach.

W ramach twojego opisu stanowiska i jako obywateli Kanady, twoim obowiązkiem jest również pomóc nam w egzekwowaniu naszych zbiorowych i indywidualnych praw oraz w przestrzeganiu tych praw, aby nasze życie mogło wrócić do tak normalnego, jak to tylko możliwe, w celu ochrony naszych dzieci, naszych starszych, naszej gospodarki, naszego kraju, naszych praw i naszej przyszłości.

Ponadto chciałbym stwierdzić, że w odniesieniu do Federalnej Ustawy o Niedyskryminacji Genetycznej Rząd Quebecu zwrócił się do Sądu Apelacyjnego w Quebecu o rozpatrzenie następującego pytania: Czy ustawa o niedyskryminacji genetycznej została uchwalona przez sekcje od 1 do 7 Ustawy o zakazie i zapobieganiu dyskryminacji genetycznej, (SC 2017, c. 3) ultra vires do jurysdykcji Parlamentu Kanady w zakresie prawa karnego na podstawie paragrafu 91 (27)
Ustawy Konstytucyjnej, 1867?24 Canadian Peoples Union NFP Inc .
„bez uszczerbku” ThePowerShift.ca

W tym czasie rozprawa apelacyjna w sądzie Quebecu w celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie odbyła się 11 i 12 grudnia 2018 r. Kanadyjskim ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym był Jody Wilson?Raybould.

https://www.thepowershift.ca/open-letter

Źródło https://1d795428-6692-4888-b0fd-249d556879b5.filesusr.com/ugd/f6e399_5672b528de4d4a86a8fd17b59e8d82a3.pdf