NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Zbigniew Rau przyznał, że czerpał informacje na temat decyzji prezydenta USA nt. Nord Stream II z mediów

Już naprawdę nikt się nie liczy z Polską, skoro Minister Spraw Zagranicznych musi czerpać informacje z mediów, nie zaś z pierwszej reki!!! Na pozyskiwanie informacji z mediów to możemy pozwolić sobie My, więc czym w zasadzie różnimy się od ,,ministra,,? – niczym. W gruncie rzeczy to chyba nawet szybciej dowiedzieliśmy się o zaistniałej sytuacji – tragedia..

 

WARSZAWA (Sputnik) – Polski minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau przyznał w piątek w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”, że o decyzji prezydenta USA Joe Bidena o zniesieniu części sankcji na gazociąg Nord Stream 2 dowiedział się z doniesień medialnych.

„Z doniesień medialnych. Nasi amerykańscy sojusznicy nie poświęcili czasu na konsultacje z regionem, który jest najbardziej narażony na tę decyzję” – powiedział Rau zapytany o to, skąd dowiedział się o odstąpieniu od sankcji na gazociąg.

Urzędnik stwierdził ponadto, że w styczniu rozmawiał z sekretarzem stanu USA Antonym Blinkenem, który zapewnił go, że „nic, co was dotyczy, nie zostanie postanowione bez was”. Obie strony zgodziły się również, że istnieje pilna potrzeba ożywienia amerykańsko-rosyjskiego dialogu strategicznego, powiedział Rau.

 

„W lutym i marcu, kiedy pojawiły się pogłoski o poufnych rozmowach amerykańsko-niemieckich w sprawie Nord Stream 2, zapewniono nas, że takie rozmowy nie są prowadzone. Wzięliśmy te oświadczenia pod uwagę, choć były one sprzeczne z informacjami, które otrzymaliśmy z innych źródeł” – stwierdził minister.

 

Wyraził niezadowolenie, że Waszyngton negocjuje tę kwestię z Berlinem bez udziału Warszawy. Według Raua, gazociąg wzmocniłby wspólne pozycje Rosji i Niemiec oraz stanowiłby zagrożenie dla pokoju w Europie, przy czym najbardziej ucierpieliby na tym środkowoeuropejscy sojusznicy NATO.

Wysoki rangą polski dyplomata zaznaczył również, że Warszawa jest „zdenerwowana” tym, że Biden nie spotka się z polskim prezydentem Andrzejem Dudą przed zaplanowanym na 16 czerwca w Genewie szczytem z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.

Jednocześnie Rau podkreślił, że Warszawa nie spodziewa się, by spotkanie prezydentów Rosji i USA przyniosło radykalne zmiany w ich polityce. Dodał, że Waszyngton najprawdopodobniej będzie nadal nakładał sankcje na Rosję, a Moskwa pozostanie przy swojej „agresywnej” polityce.

Przygotowywany obecnie do próbnego uruchomienia gazociąg Nord Stream 2 ma transportować gaz ziemny przez Morze Bałtyckie z Rosji do Niemiec.

Spotyka się on ze sprzeciwem USA, które uważają projekt za zagrożenie dla niezależności energetycznej Europy i nałożyły wiele rund sankcji na zaangażowane w niego firmy i biznesmenów. Rosja utrzymuje, że Nord Stream 2 jest przedsięwzięciem czysto ekonomicznym i przyrzeka, że wkrótce zakończy budowę.

 

źródło: https://sputniknews.com/world/202106111083124924-top-polish-diplomat-says-learned-about-us-sanctions-waiver-on-nord-stream-2-from-media/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: