NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Moderna otworzy w Warszawie centrum usług. Producent szczepionki przeciw COVID-19 zatrudni 250 osób

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Grzegorz Dembiński / Polska Press
Moderna otworzy w Warszawie globalne centrum usług. Jeden z największych na świecie producentów szczepionki na COVID-19 wkrótce zatrudni szefa centrum, natomiast w ciągu kilku kolejnych lat ma plan przyjąć do pracy 250 osób. Jak czytamy ”Pulsie Biznesu”, Warszawa ma być drugim domem dla Moderny. Szczegóły poniżej.

Moderna otwiera centrum usług w Warszawie. Polska ma być dla firmy drugim domem

Jak informuje ”Puls Biznesu”, Moderna otwiera w Warszawie centrum usług. Producent szczepionki przeciw koronawirusowi wkrótce zatrudni jego szefa.

Już przyjmujemy pierwszych menedżerów. W czerwcu podpiszemy umowę najmu biura. W ciągu kilku lat zatrudnimy 250 osób. Będę tu częstym gościem – powiedział ”PB” Dan Staner, szef Moderny na Europę, który ma biuro w Szwajcarii.

Warszawa. Inwestor chciał wybudować covidowe osiedle przy Łosiowych Błotach. Jest decyzja sądu

Warszawa. Inwestor chciał wybudować covidowe osiedle przy Ło…

Najprawdopodobniej to właśnie w Polsce będzie drugie co do wielkości biuro Moderny, zaraz po amerykańskim. Rozmawiałem o tym z polskim ministrem zdrowia, który powiedział, że Polska będzie naszym drugim domem – powiedział Staner. Koncern brał pod uwagę również inne kraje na lokalizację swojego centrum – Polska wygrała m.in. z Irlandią i Węgrami.

Warszawskie centrum usług na początek zajmie się finansami i księgowością oraz HR. Będzie obsługiwać kluczowe dla spółki funkcje.

warszawa.naszemiasto

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Moderna otworzy w Warszawie centrum usług. Producent szczepionki przeciw COVID-19 zatrudni 250 osób

  1. No oczywiście że tak. Niech rozdają na lewo i prawo. Jeszcze umowę niech podpiszą na akord szczepień. Tu jest pełno chętnych mówią pod przymusem i głupotą, na pewno się zaszczepią, na pewno otrzymacie darmowe pieniądze, ich pieniądze. powiemy że jest pięćdziesiątą fala i wszyscy umrzemy a jedyny ratunek to szczepionka, wasza szczepionka. Uwierzą w to?, A czemu by nie, widzi pan sytuację dotychczas, potulne, głupiutkie, tylko brać i brać.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: