INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Jesse Watters (FoxNews): Era Fauci jest oficjalnie zakończona !!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post
Jesse Watters (FoxNews): Era Fauci jest oficjalnie zakończona !
Domek z kart Fauciego się rozpada.
FoxNews:
Za każdym razem, gdy mówili „zaufaj nauce” lub „zaufaj ekspertom”,
tak naprawdę chodziło im o „zaufaj Anthony’emu Fauci”!
Ale ikona liberałów, dr Fauci, okłamał Kongres i Amerykanów.
A my wszyscy musimy poradzić sobie z konsekwencjami jego kłamstw.
Pomimo wszystkich ostrzeżeń o braku bezpieczeństwa w laboratorium w Wuhan i lojalności naukowców wobec Komunistycznej Partii Chin, dr Fauci finansował
ryzykowne badania nad funkcjonalnym wzmocnieniem koronawirusów
w laboratorium w Wuhan z pieniędzy amerykańskich podatników.
Następnie dr Fauci, media i Big Tech pracowali nad zatuszowaniem faktów o tym, że
SARS-CoV-2 był zawsze bronią biologiczną
opracowaną w tym właśnie laboratorium w Wuhan

Za Facebook/Beata  Tiedemann

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Dr Anthony Fauci związany ze skandalem związanym z eksperymentami na hybrydach ludzi i zwierząt z abortowanymi częściami płodu

Rebecca Downs
06 czerwca 2021 
Dr Anthony Fauci związany ze skandalem związanym z eksperymentami na hybrydach ludzi i zwierząt z abortowanymi częściami płodu

Źródło: AP Photo/Alex Brandon

Masywna bryła z e-maili od dr Anthony Fauci , ponieważ odnoszą się do koronawirusa jest „potencjalnie inżynierii” i utrwalenie Fauci za przyrost badań funkcja jest podejrzany wystarczy. Jak się jednak okazuje, szef NIAID jest również powiązany z eksperymentami hybrydowymi ludzko-zwierzęcymi wykorzystującymi abortowane części płodu, które miały miejsce na Uniwersytecie w Pittsburghu. Studenci dla Life of America i Centrum Postępu Medycznego biją na alarm.

W zeszłym tygodniu Kristan Hawkins, prezes SFLA, rozmawiał z Johnem Zmirakiem o wywiad dla The Stream . 

W wydaniu „Szczury ze skalpami nienarodzonych dzieci” Hawkins powiedział:

Students for Life wzywa [Fauci’ego] do rezygnacji lub zwolnienia. Nowy film z Centrum Postępu Medycznego szczegółowo bada, w którym szczątki niemowląt są zbierane z aborcji w Planned Parenthood. Stało się to na koszt podatnika, dzięki dofinansowaniu z biura NIAID Fauciego przy Narodowych Instytutach Zdrowia.

Wywiad ze Streamem zawierał również fragmenty zeznań Davida Daleidena, założyciela CMP, z 4 maja przed Pennsylvania Health Committee. Nacisk jest oryginalny:

Jest sprawą publiczną, że w Ameryce Północnej dochodzi do straszliwych nadużyć wobec abortowanych niemowląt poprzez szeroko zakrojone programy eksperymentów na płodach na finansowanym przez podatników University of Pittsburgh.

W niedawnym badaniu naukowcy z Pitta opisują skalpowanie 5-miesięcznych abortowanych dzieci i wszczepianie ich skalpów na grzbietach szczurów laboratoryjnych, aby utrzymać ich wzrost… w badaniu można zobaczyć zdjęcia małych niemowląt wyrastających z małych włosów na plecach szczurów laboratoryjnych i myszy laboratoryjnych. Każda z tych skalpów… reprezentuje małe dziecko PA, które wyrosłoby na głowie, gdyby nie zostało zabite przez aborcję w eksperymentach z gryzoniami.

Począwszy od 2016 r. Pitt otrzymał od NIH dotację w wysokości 1,4 mln USD, aby stać się centrum dystrybucji abortowanych nerek i pęcherzy płodowych oraz innych narządów w programie atlasu rozwoju układu moczowo-płciowego NIH. Wniosek Pitta o grant z NIH stwierdza, że ​​uniwersytet ma wyjątkowy dostęp do dużej liczby wysokiej jakości abortowanych płodów i może „przyspieszyć” dostarczanie aborcyjnych części ciała płodów w całym kraju. .

Maj był pracowitym miesiącem dla Daleidena i CMP, która od lat publikuje materiały dziennikarstwa śledczego, aby zdemaskować Planned Parenthood za ich rolę w handlu, pozyskiwaniu i czerpaniu zysków z abortowanych części ciała płodu. Istnieją dowody, że Planned Parenthood jest również zaangażowane w eksperymenty z hybrydami ludzko-zwierzęcymi, ponieważ dostarczyli abortowane płody na Uniwersytet w Pittsburghu, podczas gdy uniwersytet następnie sponsoruje operacje Planned Parenthood.

Daleiden pojawił się w programie Fox News „Tucker Carlson Tonight” i opublikowano również wideo CMP opisujące eksperymenty.

Daleiden wyjaśnia to również w artykule opublikowanym w Newsweeku tutaj:

W jednym z badań opublikowanych w zeszłym roku naukowcy Pitta opisali skalpowanie 5-miesięcznych abortowanych dzieci, aby przyszyć je na grzbietach szczurów laboratoryjnych. Napisali o tym, jak odcinali skórę głowy z głów i pleców dzieci, zeskrobując „nadmiar tłuszczu” pod skórą dziecka przed przyszyciem go do szczurów. Zawierały nawet zdjęcia włosów dzieci wyrastających ze skóry głowy. Każda skóra głowy należała do małego dziecka z Pensylwanii, któremu na głowie wyrosłyby te same włosy, gdyby nie abortowano go podczas eksperymentów na szczurach laboratoryjnych.

W rzeczywistości, w opublikowanym badaniu wykorzystano zarówno szczury, jak i myszy, aby wyhodować skórę głowy niemowląt. Jak za to zapłacono? Z stypendium w wysokości 430.000 dolarów z biura NIAID NIH dr Anthony Fauci . Świadek Pitta sugerował, że rządowe dotacje NIH jakoś nie dotyczyły podatników w Pensylwanii.

Wcześniej pisałem o innym naukowcu z Pitta, który opracował koszmarny „protokół” pobierania najświeższych, najbardziej nieskazitelnych wątrób od 5-miesięcznych abortowanych dzieci w celu wyizolowania ogromnej liczby komórek macierzystych do eksperymentalnych przeszczepów. Ta technika wymaga aborcji płodów w późnym terminie żywym poprzez indukcję porodu, przewiezienie ich do sterylnego laboratorium, umycie ich, a następnie rozcięcie w celu pobrania wątroby. Ten naukowiec z Pitta otrzymał  od NIH 3 miliony dolarów.

Warto się też zastanowić, dlaczego takie eksperymenty w ogóle się przeprowadza. Stream odwołuje się do sprzeciwu senatorów pro-life w związku z tą sprawą, w formie komunikatu prasowego z biura senatora Jamesa Lankforda (R-OK), do którego dołączyli senator Steve Daines (R-MT) i Mike Braun (R -W). 

Komunikat prasowy zawierał poprawkę senatorów, aby położyć kres eksperymentom na zwierzętach i ludziach. Od wydania :

Działając w związku z istotnymi problemami etycznymi i konsekwencjami, jakie takie badania hybrydowe zwierzę-człowiek mają dla świętości życia ludzkiego, senatorowie wprowadzili poprawkę do amerykańskiej ustawy o innowacji i konkurencji, która uczyniłaby przestępstwem dla każdej osoby świadome 1) tworzenie lub próbować stworzyć zakazaną chimerę ludzko-zwierzęcą; 2) przeniesienie lub usiłowanie przeniesienia embrionu ludzkiego do macicy innej niż ludzka; 3) przeniesienie lub usiłowanie przeniesienia zarodka innego niż ludzkie do macicy ludzkiej; 4) przewożenia lub odbierania w jakimkolwiek celu zabronionej chimery ludzko-zwierzęcej.

Ostatecznie poprawka została w niewielkim stopniu odrzucona w Senacie USA.

komunikacie prasowym SFLA i Students for Life Action z 27 maja wezwano dr Fauci do rezygnacji lub zwolnienia. Komunikat prasowy z oryginalnym akcentem brzmiał:

PITTSBURGH, PA i WASZYNGTON, DC (27.05.-2021) – Studenci dla życia i Studenci dla życia nakłaniają Amerykanów do skontaktowania się z dr Anthonym Faucim z żądaniem jego rezygnacji i podjęcia natychmiastowych działań w celu powstrzymania barbarzyńskich naruszeń praw człowieka odbywających się na Uniwersytecie w Pittsburghu i innych miejscach, opłacanych przez duże dotacje podatników.

Trwająca od dziesięcioleci sieć nieetycznych praktyk została niedawno ujawniona w filmie i zeznaniu Davida Daleidena, kierownika projektu w Centrum Postępu Medycznego i omówiona przez SFL i SFLAction tutaj , tutaj i tutaj . SFL/SFLAction rozpoczęło kampanię na PittKills.com, aby umożliwić zaniepokojonym Amerykanom łatwe skontaktowanie się z dr Anthonym Faucim i wezwanie go do rezygnacji w następstwie niesprawiedliwości .  

„Dr. Fauci prowadzi biuro w amerykańskim Departamencie Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS), który dosłownie opisuje swoje zadanie jako „ służenie i ochrona Amerykanów na każdym etapie życia, od poczęcia ” – powiedziała prezes SFL/SFLAction, Kristan Hawkins. „Rzeczywistym zadaniem Fauciego jako wysokiego rangą urzędnika w HHS jest ochrona Amerykanów przed poczęciem – ale umożliwia on dokładnie coś przeciwnego: poświęcenie najbardziej bezbronnych amerykańskich dzieci, aby uspokoić aborcję korporacyjną, przemysł handlu częściami ludzkiego ciała i nieetycznych badaczy w lidze z Planowanym Rodzicielstwemna Uniwersytecie w Pittsburghu. I zabranie na to dolarów amerykańskich podatników. Żadna sumienna osoba nie może znieść tych naruszeń praw człowieka lub tej hipokryzji na najwyższych szczeblach rządu federalnego”.

„Ta akcja jest jeszcze pilniejsza, biorąc pod uwagę wczorajszą wiadomość o wysiłkach na rzecz dalszego wykorzystywania i zagrażania życiu ludzkiemu poprzez zniesienie ograniczeń dotyczących badań nad embrionami 14 dni po zapłodnieniu” – dodał Hawkins.

Ujawnienie naruszeń praw człowieka w Pitt, które sfinansowało biuro dr Fauci, poprzedziło nowe oskarżenia, że dr Fauci brał udział w próbach zaciemniania informacji o pochodzeniu śmiertelnej pandemii COVID-19. . Krytycy twierdzą, że wcześniejsza przejrzystość Fauciego i innych urzędników dotycząca pochodzenia wirusa mogła zapobiec niezliczonym zgonom na całym świecie.

„Dr. Szkoda Fauciego dla ludzkiego życia nie zaczyna się i nie kończy na zarzutach dotyczących laboratorium badawczego w Chinach” – powiedział Hawkins. „Przerażające eksperymenty mają miejsce teraz, właśnie tutaj, w Stanach Zjednoczonych, na Uniwersytecie w Pittsburghu i gdzie indziej. Chociaż dr Fauci wyrządził niewypowiedziane krzywdy, nadając priorytet siłom śmierci – i nigdy nie możemy przywrócić życia, które zostało utracone pod jego przywództwem – MOŻEMY teraz zażądać działania, aby niesprawiedliwość ustała tutaj. Fauci musi zrezygnować.

Studenci dla Życia będzie trzyma „#FireFauci Rally” zdarzenie przed National Institutes of Health budujących w Bethesda, Maryland rankiem w czwartek, 10 czerwca Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście, mogą przyłączyć się praktycznie przez Facebook i Transmisje na żywo na Instagramie.

Grupa pro-life złożyła już petycję do UPitt i NIH w sprawie tych eksperymentów, a także ma petycję, aby zażądać rezygnacji dr Fauci. 

townhall.com
%d bloggers like this: