NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Policjanci wpakowali pięć kul w chorego na schizofrenię. Nie był uzbrojony.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

GW: Szokujące szczegóły strzelaniny w Antoninku. „Wpakowali w nieuzbrojonego, chorego na schizofrenię kilka kul”

 Wtorek, 08 Czerwca 2021
Obraz GW: Szokujące szczegóły strzelaniny w Antoninku. "Wpakowali w nieuzbrojonego, chorego na schizofrenię kilka kul"

Do wstrząsających szczegółów policyjnej interwencji w Antoninku w Boże Ciało dotarli dziennikarze Gazety Wyborczej.

Rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak, tłumaczył w czwartek, że funkcjonariusze zostali wezwani na ul. Gorzysława, bo mieszkańców zaniepokoił widok zakrwawionego mężczyzny, który chodził po ulicach. Według ich relacji, dziwnie się zachowywał.

 – Mężczyzna nie reagował na polecenia. Doszło do sytuacji, w której policjanci użyli broni. Mężczyzna został postrzelony w nogę i brzuch. Po tym jak został obezwładniony funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówił w czwartek mł. insp. Andrzej Borowiak.

Kilka godzin poźniej poznańskie pogotowie przekazało, że mężczyzna ma „liczne rany postrzałowe” i trafił do szpitala w ciężkim stanie.

Tymczasem jak podaje GW, policjanci oddali w sumie do 39-letniego mężczyzny kilkanaście strzałów, mężczyzna miał trzy rany postrzałowe w nogach oraz dwie w brzuchu. 

Dziennikarze rozmawiali również z matką postrzelonego człowieka. Kobieta twierdzi, że kilkanaście lat temu, jej syn miał „epizod schizofreniczny” po którym trafił do szpitala. Podkreśla, że kilka dni przed zdarzeniem „czuła, że jest w podobnym stanie”. Szukała pomocy u lekarzy psychiatrów.

Kobieta relacjonuje, że w czwartek rano pojechała z synem do lasu zbierać grzyby. Poszli osobno, a 39-latek wtedy nie wrócił do samochodu. Kobieta wezwała na miejsce sąsiadów i po godz.11 zadzwoniła na 112, informując, że boi się o zdrowie i życie syna, bo już wcześniej targnął się na swoje życie.

Policjanci przyjechali na miejsce i już wtedy pojawiały się informacje „o strzelaninie na Gorzysława”. Kobieta była jeszcze bardziej zaniepokojona, opisała mundurowym wygląd syna i ok. godz.13 przekazała im jego zdjęcie, kilka godzin później złożyła zeznania i jak twierdzi „prosiła policjantów by nie postępowali z nim agresywnie”. Dopiero o godz.19.30 matkę poinformowano, że „syn jest w szpitalu, żyje ale jest w śpiączce farmakologicznej”.

W rozmowie z Wyborczą, matka mężczyzny twierdzi, że dopiero policjantka przekazała iż jej syn ma rany kłute i zaatakował policjanta.

Mężczyzna trafił do szpitala na Lutyckiej, gdzie rodzina dotarła ok. godz.22.30 i dopiero tam dowiedziała się, że 39-latek został postrzelony przez policjantów ale lekarze nie zgodzili się na wejście krewnych do rannego „z uwagi na koronawirusa”. Kobieta chciała by, ponownie pobrano próbki krwi syna i przebadano je w innym laboratorium – twierdzi, że nigdy nie brał narkotyków. A przypomnijmy – policja podała, że wstępne testy wykazały, że 39-latek był pod wpływem narkotyków.

Następnego dnia rano policjanci przyszli przeszukać mieszkanie rodziny, mieli szukać narkotyków i ostrej broni.

– Była z nimi ta sama policjantka. Pytałam ją: „Dlaczego wczoraj pani kłamała, że Łukasz jest tylko pokaleczony nożem?”. Wmawiała, że informowała o strzałach. Mówiłam im: „Chcecie Łukasza wsadzić do więzienia? Nigdy w życiu”. Strzelali do niego jak do kaczki. Miał pięć ran. Uciekał, bo człowiek w takim stanie nie czuje bólu – czytamy w Wyborczej.

Wiadomo, że jest nagranie całej sytuacji ale prokuratura nie pokazała go rodzinie. Rodzina twierdzi, że dotarła do osób, które przed strzelaniną udzielały pomocy mężczyźnie. Miał mieć widoczne tętnice, krwawić i twierdzić, że „idzie do Boga” ale miał zachowywać się spokojnie.

Policjanci twierdzą, że „nigdy nie twierdzili, że 39-latek rzucił się na nich z nożem”. Mówią, że znaleźli nóż w innym miejscu. Podtrzymują wersję, że mężczyzna „ruszył na jednego z policjantów” a wcześniej krzyczał „że zabierze ich do Boga”. Podkreślają, że sytuacja była dynamiczna i nie mieli czasu no. na to „by schować broń i sięgnąć po pałkę”. W patrolu mieli być doświadczeni funkcjonariusze – o stażu od 5 do 20 lat. Dopiero drugi patrol, który przyjechał na miejsce miał na wyposażeniu taser.

Wyborcza pyta dlaczego zatem, policjanci nie „połączyli faktów”. W momencie zdarzenia nie miał już ze sobą noża a wcześniej matka dzwoniła na 112 informując, że syn jest chory i zaginął.

Prokuratura zabezpieczyła zapis korespondencji radiowej.

– Na ul. Gorzysława byli policjanci z oddziału prewencji. Informację o zaginięciu otrzymali natomiast policjanci z innej jednostki – tłumaczy w rozmowie z Wyborczą mł. insp. Andrzej Borowiak. I podkreśla, że postrzelony mężczyzna nie miał ze sobą dokumentów – dlatego dopiero „po jakimś czasie ustalono, że może być to poszukiwany mężczyzna”.

-Poznańska prokuratura prowadzi dwa śledztwa: jedno dotyczy zmuszania policjantów do zaniechania czynności służbowych, drugie – przekroczenia przez nich uprawnień – podaje GW.

[źródło: Gazeta Wyborcza]

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Policjanci wpakowali pięć kul w chorego na schizofrenię. Nie był uzbrojony.

  1. Ten cały kowid zaczyna przypominać obławę na społeczeństwo, ludzi, a nie ratunek. Pełna dyskryminacja. Niekonstytucyjne warunki, prawa, podmioty, strony.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: