NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Sześciolatka zaszczepiona na COVID-19. Internauci komentują: to eksperymenty na dzieciach

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
09.06.2021, 14:02

Szczepienie dzieci na COVID-19 wciąż wzbudza duże kontrowersje. Nie tylko ze strony antyszczepionkowców, ale też tych osób, które uważają, że jest to zbyt ryzykowne i być może w ogóle niepotrzebne. W Polsce rozpoczęły się badania nad skutecznością szczepionki dla dzieci poniżej 12. roku życia.

Szczepienia przeciwko COVID-19

insta_photos / Shutterstock

  1. Czy szczepienie dzieci jest bezpieczne? Internauci mają wątpliwości
  2. Informacja o zaszczepieniu sześcioletniej Zosi w ramach badań Pfizera wywołała falę negatywnych komentarzy w sieci
  3. Firma Pfizer ogłosiła, że Polska jest jednym z czterech krajów, w których przeprowadzona będzie druga faza badań nad szczepionką dla dzieci

Jako pierwsza została zaszczepiona sześcioletnia Zosia. Poinformowała o tym na Twitterze Elżbieta Brzozowska, wiceprezes Fundacji Koalicja dla wcześniaka i Fundacji Zdrowie i Edukacja Ad Meritum. W sieci zawrzało, a niektóre komentarze są naprawdę mocne.

Pfizer bada szczepionkę w Polsce. Internauci komentują

„Dzisiaj Zosia lat 6 otrzymała szczepionkę mRNA w ramach badań klinicznych Pfizer. Chronimy zdrowie Zosi i dokładamy cegiełkę do walki z pandemią – dzięki dzieciom biorącym udział w badaniu szczepionka będzie zarejestrowana i udostępniona dzieciom na całym świecie!” – napisała na Twitterze Elżbieta Brzozowska.

Pod wpisem pojawiły się negatywne (w większości) komentarze internautów, którzy twierdzą, że to eksperyment na dzieciach i nie powinien mieć miejsca. Uważają m.in., że to robienie „z dziecka królika doświadczalnego” i „eksperyment, a nie badanie”.

Za szczepienie DZIECKA 6-letniego, preparatem eksperymentalnym firmy z tak patologiczną, korupcyjną przeszłością powinno się odbierać prawa rodzicielskie. To skrajna nieodpowiedzialność i głupota.” – napisał jeden z komentatorów. A inny dodał, że „Dotychczasowe dane przebiegu pandemii wśród dzieci nie usprawiedliwiają w żaden sposób tego, co tym dzieciom robicie.” Były też mocniejsze wpisy, np.

Trzeba będzie takim dzieciom dokładać cegiełki, ale na grobowiec. To, co aplikujecie dzieciom, to nie żadne szczepionki, tylko preparat medyczny w fazie testów. To jest eksperyment medyczny.

Mam nadzieję, że odpowiedzialni za eksperymenty medyczne na polskich dzieciach (tylko cztery kraje na świecie), zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej

Testy szczepionki Pfizera. Centrum Informacyjne Rządu odpowiada

Wśród wypowiedzi aprobujących zaszczepienie dziewczynki w ramach badań klinicznych pojawiły się np. takie głosy: „Gdyby ludzie nie decydowali się na uczestnictwo ich dzieci w testach klinicznych, to nie byłoby żadnych leków dla dzieci dopuszczonych do sprzedaży. Ktoś musi dany lek/szczepionkę przyjąć pierwszy.”

Pozytywnych komentarzy było jednak bardzo mało, a najbardziej zagorzali przeciwnicy badania nie dawali się przekonać. W sprawie wypowiedziało się również Centrum Informacyjne Rządu, które prowadzi profil #SzczepimySię na Twitterze. W komentarzu czytamy: „Stosowanie każdego zarejestrowanego leku zgodnie z ChPL nie może być eksperymentem medycznym! Bezpieczeństwo, skuteczność i jakość zostały potwierdzone w procesie rejestracji.”

Badania szczepionki Pfizera w Polsce

W Polsce od poniedziałku 7 czerwca trwają szczepienia dla nastolatków w wieku 12-15 lat. Z informacji PAP wynika, że Pfizer we wtorek zapowiedział rozpoczęcie drugiej fazy badań klinicznych nad swoją szczepionką przeciw COVID-19, z udziałem dzieci w wieku od 6 miesięcy do 11 lat. Badania będą prowadzone w USA, Finlandii, Polsce i Hiszpanii. To wynik pozytywnych wyników pierwszej fazy badań. Firma poinformowała, że pierwsza faza testów w USA z udziałem 144 dzieci wykazała silną odpowiedź układu odpornościowego i nie wykazała problemów z bezpieczeństwem.

W badaniach weźmie udział 4,5 tys. dzieci, w dwóch grupach wiekowych. Pierwsze wyniki badań wśród tej starszej grupy dzieci spodziewane są we wrześniu, zaś młodszych – w październiku lub listopadzie.

onet.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: