NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Polski deweloper ogłasza wart 225 mln euro plan emisji zielonych obligacji

Polski deweloper energii słonecznej R.Power wprowadził do obrotu pierwszą zieloną obligację o wartości 150 mln zł (33,6 mln euro) z planowanej serii o wartości 224 mln zł.

Firma zajmująca się energią odnawialną ogłosiła dziś, że pięcioletnie obligacje zostaną zaoferowane na warszawskiej giełdzie za pośrednictwem polskiego kredytodawcy Mbanku, który jest własnością częściowo państwowego niemieckiego finansisty Commerzbanku.

Komunikat prasowy wydany przez firmę solarną, która działa we Włoszech, Portugalii i Hiszpanii, jak również na rynku krajowym, mówi, że wpływy z zielonej serii obligacji zostaną wykorzystane na zakup i rozwój elektrowni słonecznych w Europie.

Cytowany w oświadczeniu firmy, dyrektor generalny i współzałożyciel R.Power, Przemek Pięta, powiedział, że firma poszukuje w szczególności projektów PV „gotowych do budowy”.

„Jako jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów farm słonecznych w Polsce, wierzymy, że mamy doświadczenie i zasoby potrzebne do realizacji projektów w całej Europie” – powiedział Pięta. „Pozyskane środki pozwolą nam na zbudowanie własnego portfela aktywów wytwórczych, zarówno z własnych inwestycji, jak i z transakcji M&A [fuzji i przejęć].”

R.Power twierdzi, że posiada w Polsce potencjał rozwoju energetyki słonecznej o łącznej mocy ponad 4 GWp

 

źródło: https://www.pv-magazine.com/2021/06/09/polish-developer-announces-e225m-green-bond-plan/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: