NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

„GORZEJ NIŻ CHOROBA” Zmutowane dzieci? Praca naukowa ujawnia przerażające zagrożenia związane ze szczepionkami

„GORZEJ NIŻ CHOROBA”
Zmutowane dzieci? Praca naukowa ujawnia przerażające zagrożenia związane ze szczepionkami

 

Dr Wolfgang Wodarg przetłumaczył pracę naukową, która głównie wskazuje na zagrożenia związane ze szczepionkami mRNA firm BioNTech/Pfizer i Moderna. Niepożądane konsekwencje mogą być o wiele „gorsze niż choroba”. Wstrząsy anafilaktyczne, choroby autoimmunologiczne, „burza cytokinowa”, która może powodować masywne uszkodzenia tkanek poprzez stan zapalny, a nawet zmiany w ludzkim DNA są możliwe, według artykułu.

Praca naukowa ujawnia niebezpieczeństwo związane z mRNA szczepionek.
Możliwe są wstrząsy anafilaktyczne, choroby autoimmunologiczne lub burza cytokinowa.
Nie można wykluczyć zmiany ludzkiego DNA.
Efekt ochronny szczepionek z mRNA jest mniejszy niż wcześniej twierdzono.
szczepionki mRNA są „eksperymentalną terapią genową”
W tym niedawnym artykule opublikowanym w International Journal of Vaccine Theory, naukowcy, Stephanie Seneff, pracuje w Laboratorium Informatyki i Sztucznej Inteligencji w MIT (Massachusetts Institute of Technology) i Greg Nigh, naturopatyczny lekarz onkologiczny w Portland, stwierdzają, że szczepionki mRNA są eksperymentalną terapią genową i niosą ze sobą „możliwość potencjalnie tragicznych, a nawet katastrofalnych nieprzewidzianych konsekwencji”. Podkreślają, „że te obawy są potencjalnie poważne i mogą nie ujawnić się przez lata, a nawet pokolenia.”

Zmutowane dzieci po szczepionce mRNA?

Możliwa inkorporacja białka spike wirusa Sars-CoV-2 do ludzkiego DNA może zatem prowadzić do „nieprzewidywalnych rezultatów”. Oznacza to na przykład, że u dziecka poczętego z osobą zaszczepioną, białko kolca może być „wpisane” w informację genetyczną dziecka. W rezultacie niemowlę „nie mogło zbudować obrony przed wirusem, a wirus mógł przypuszczalnie rozmnażać się bez kontroli w organizmie niemowlęcia. Niemowlę logicznie rzecz biorąc stałoby się w takiej sytuacji superrozrzutnikiem.” W dokumencie zaznaczono, że jest to spekulacja w tym czasie, jednak istnieją dowody sugerujące, „że taki scenariusz nie może być wykluczony.”

Ciężkie reakcje zapalne i choroby autoimmunologiczne
Istniałby również „wystarczający powód, aby podejrzewać, że przeciwciała przeciwko białku spike przyczyniają się do ADEs (wzmocnienie zależne od infekcji), które mogą być wywołane przez wcześniejszą infekcję SARS-CoV-2 lub szczepienie i objawiają się jako ostre lub przewlekłe stany autoimmunologiczne i zapalne.” W lutym tego roku, czytelnicy Weekly View byli wstrząśnięci informacją o śmierci amerykańskiego lekarza po otrzymaniu zastrzyków BioNTech. Dr Gregory Michael (56) zmarł zaledwie 16 dni po wstrzyknięciu BioNTech/Pfizer, Wochenblick zgłaszane. Przyczyną była specyficzna forma trombocytopenii, choroby, w której organizm atakuje własne płytki krwi.

Zagrażający życiu wstrząs po szczepieniu
Innym zagrożeniem są dodatki do szczepionek. Glikol polietylenowy zawarty w szczepionkach może powodować reakcje wstrząsu alergicznego u osób zaszczepionych. Należy zauważyć, że badania na świniach wykazały, że „wstrząs anafilaktoidalny u świń nie wystąpił po pierwszej iniekcji, ale po drugiej.”

Efekt ochronny znacznie mniejszy niż wcześniej sądzono.
Również rzekome działanie ochronne szczepionek jest postrzegane z innej perspektywy. Bezwzględne zmniejszenie ryzyka wskazuje procent, o jaki istniejące ryzyko jest zmniejszone przez szczepienie w stosunku do wszystkich badanych. Tak więc bezwzględne zmniejszenie ryzyka w przypadku szczepionki Moderna wynosi zaledwie 1,2%, a w przypadku szczepionki Pfizer 0,7%. Te wartości oznaczają, że te szczepionki nigdzie nie są tak dobre w ochronie przed infekcją koronową, jak lubią to przedstawiać producenci i media głównego nurtu. Zawsze mówi się tylko o względnym zmniejszeniu ryzyka, które na przykład w przypadku leku Moderna wynosi około 95%.

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

zrodlo: http://www.wochenblick.at

6.00 avg. rating (99% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: